Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Profesyonel Yaşamınıza Yeni Bir Sayfa Açın!

Sağlam Bir Kariyer Planı İçin İlk İş Olarak Fotoğrafçılık Derslerine Katılın! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Foto Life Akademi

Sanatınızdan para kazanmaya, kendinize yeni bir kariyer yolu çizmeye ve gelin-damat adaylarının gözde fotoğrafçısı olmaya ne dersiniz? Düğün fotoğrafçılığı eğitimi ile kendi işinizi kurun!

Çiftlerin mutlu anlarına tanıklık etmek, düğün fotoğrafçılığını profesyonel anlamda yapmak, stüdyonuzu açmak ve müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız Foto Life Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu ile tanışın. Mesleğinizi yaparken ihtiyacınız olacak tüm bilgi ve deneyime ulaşın…

Fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirecek, düğün fotoğrafçılığının en ince ayrıntılarını öğrenmenizi sağlayacak, sosyal ve eğlenceli bir ortamda, uygulama ağırlıklı ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenen bir düğün fotoğrafçılığı eğitimi alın!

Her yıl düğün fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için mesleki olarak kendilerini yetersiz hissediyor ve hayallerinden vazgeçiyorlar.

düğün fotoğrafçılığı kursu

Tüm Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 19 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Düğün Fotoğrafçılığı Kurs başlangıç tarihleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Pro Düğün Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Düğün Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Detaylı Eğitim İçeriğini İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Foto Life Akademi

Mesleğinizden sıkıldınız, her şey çok sıradan ve aynı mı geliyor? Fotoğraf çekmeyi çok seviyor ve eğitim alarak yeteneklerinizi şekillendirmek mi istiyorsunuz? Düğün fotoğrafçılığı ilginizi çekiyor ve acaba ben de fotoğrafçı olabilir miyim diye kendinize soruyor musunuz? Türkiye’nin en güncel düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile tanışın, hayalleriniz gerçek olsun!

düğün fotoğrafçılığı kursu eğitmenleri

Ünlü Düğün Fotoğrafçıları

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılarından ve fotoğraf sanatçılarından düğün fotoğrafçılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
düğün fotoğrafçılığı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı düğün fotoğrafçılığı kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı düğün fotoğrafçılığı kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında düğün fotoğrafçılığı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların düğün fotoğrafçılığı kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden fotoğrafçılık kursu alarak suça ortak olmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğrafçılık Kursu – Düğün Fotoğrafçısı Olmak İsteyenler İçin En Doğru Adres!

Düğün fotoğrafçısı olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı ve hangi eğitimleri almanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun düğün fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre düğün fotoğrafçılığı kursu alın. Hayatınıza farklı bir yön verin…

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun düğün fotoğrafçılığı kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre düğün fotoğrafçılığı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan düğün fotoğrafçılığı dersleri veriyoruz.

düğün fotoğrafçılığı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi düğün fotoğrafçılığı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi aldıktan sonra fotoğraf çekmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Fotoğrafçılık Kursuna Gelin En Çok Kazandıran Mesleklerden Birinde Uzman Olun!

Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılığı kursu olan Foto Life Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Size özel düğün fotoğrafçılığı eğitim planınızı yapalım!

fotolife akademi düğün fotoğrafçılığı kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
düğün fotoğrafçılığı kursları

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün fotoğrafçılığı eğitimi programını belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
düğün fotoğrafçılığı eğitimleri

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile deneyim kazanın, uzmanlaşarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin tadını çıkarın!

Kayıt Ol »

Başarılı Bir Düğün Fotoğrafçısı Ol!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki fotoğraf tutkusu bize yeter! Düğün fotoğrafçısı olmak isteyenler için keyifli ve ayrıcalıklı düğün fotoğrafçılığı eğitimleri sizleri bekliyor!

meb ruhsatlı düğün fotoğrafçılığı kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Foto Life Akademi düğün fotoğrafçılığı eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan düğün fotoğrafçılığı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan düğün fotoğrafçılığı eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için stüdyoda uygulamalı düğün çekimi, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Düğün fotoğrafçılığı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi

Düğün fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız düğün fotoğrafçılığı kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı düğün fotoğrafçılığı dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek gelin damat çekim ödevleri, uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile fotoğraf sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Düğün fotoğrafçılığı, gelin damat çekimlerinden düğün videolarına kadar sahada öğrenilir! Öğrencilerimizi mesleklerinde uzmanlaştıracak düğün fotoğrafçılığı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı düğün fotoğrafçılığı eğitimi
düğün fotoğrafçılığı eğitimi

Uluslararası Düğün Fotoğrafçılığı Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan düğün fotoğrafçılığı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %100 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz düğün fotoğrafçılığı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte düğün fotoğrafçılığı eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, fotoğraf çekim stüdyolarımızın konforuna, araç gereç donanımımıza, fiziki imkânlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olmanız için dünyanın en iyi fotoğraf okullarının düğün fotoğrafçılığı kursları değerlendirilerek hazırlanmış olan düğün fotoğrafçılığı eğitimi programımızla sizlere en kaliteli eğitim içeriklerini sunuyoruz.

+450 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi alan 450’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrası Stüdyo Fotoğrafçılığı, Photoshop, Lightroom, Video Kurgu ve Montaj ile kardeş eğitim markamız olan İmaj Akademi'deki Girişimcilik, Satış ve Pazarlama, Marka Yaratma gibi eğitimlerimizi bitirerek sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; düğün fotoğrafçısı olarak kariyerlerini inşa ediyor, kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Sektörün tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasına giren öğrencilerimiz, birbirine aşkla bakan çiftlerin mutluluklarına ortak olurken başarılı çalışmalarıyla göz dolduruyorlar. Foto Life Akademi olarak bizler de her zaman ve her koşulda yanlarında oluyoruz!

düğün çekim eğitimi
düğün fotoğrafçılığı dersleri

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da bir işte çalışırken ek gelir kazanmak isteyenlere düğün fotoğrafçılığı kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel düğün fotoğrafçısı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek düğün fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmaları için ihtiyaç ve beklentilerine en uygun fotoğrafçılık eğitimlerini belirliyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kişisel ve mesleki gelişim kursları vererek sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu olarak stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak düğün fotoğrafçılığını hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

İş İmkanı

Düğün fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, girişimlerini hayata geçirmeleri için yol gösteriyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrasında video ve görüntü işleme eğitimleri ile mesleki gelişim kurslarımıza katılarak niteliklerini artıran öğrencilerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyor, düğün fotoğrafçılığını meslek olarak yapmaları konusunda destek sağlıyoruz.

Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar her konuda danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde düğün fotoğrafçılığı kursu eğitmeni ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, ajanslarda ya da organizasyon firmalarında çalışma amacı olan öğrencilerimize yardımcı oluyoruz.

düğün çekimi
düğün fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Düğün fotoğrafçılığı yapmak isteyen ancak henüz fotoğraf makinesini almamış olan öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Düğün fotoğrafçısı olmayı amaçlayan ve mesleğine en uygun fotoğraf makinesi ve ekipmanları almak isteyen, fotoğraf makinesini değiştirmeyi düşünen düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize branşlarına ve fotoğraf stillerine uygun makine seçiminde destek oluyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı makine ve ekipman mağazalarına yönlendirerek fotoğraf makinelerini ve aksesuarlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Fotoğrafçılık yolculuğunda en iyi arkadaşınız olacak fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı düğün fotoğrafçılığı kursu eğitmenlerimizle seçecek, kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa edeceksiniz.

Eğitim Sonrası Destek

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında kendini geliştirmeye devam etmek ve işini standartların üzerinde yapmak isteyen tüm öğrencilerimize destek oluyoruz.

Foto Life Akademi olarak sadece düğün fotoğrafçılığı kursu süresince değil mesleğini yaparken de öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman düğün çekimi stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığında fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden satış ve pazarlamaya, sosyal medyadan web tasarımına kadar destekleyici eğitimler veriyoruz.

Markanızı büyütmeniz, tercih edilen ve beğenilen bir düğün fotoğrafçısı olmanız için düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında da tüm imkanlarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

düğün fotoğraf çekimi kursu
düğün fotoğrafçılığı eğitimleri

Mesleki Amaçlı Gelenler

Fotoğrafçılık becerilerini ilerletmek, profesyonel düzeyde fotoğraf çekmek isteyen düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize özel fotoğrafçılık eğitimlerimiz devam ediyor!

Düğün fotoğrafçılığı kursunu tamamladığınızda kendinizi geliştirmeye devam etmek, profesyonel fotoğrafçı ya da fotoğraf eğitmeni olmak için Moda, Ürün, Yemek, Doğum Fotoğrafçılığı gibi Mesleki Fotoğrafçılık Eğitimleri ile İleri Photoshop, Video Kurgu ve Montaj Kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

Ayrıca kardeş eğitim markamız olan İmaj Akademi'deki fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Adından söz edilen bir düğün fotoğrafçısı olmak, fotoğrafı hayatınızın merkezi haline getirmek için mesleki fotoğrafçılık eğitimlerimizi değerlendirin!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Düğün fotoğrafçısı olmak istiyor istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Foto Life Akademi’ye Uğrayın!

Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi’den mesleki düğün fotoğrafçılığı eğitimi alın.

Ünlü Düğün Fotoğrafçıları Arasına Girin!

Düğün fotoğrafçılığı mesleğini başarıyla yapın, çiftlerin en güzel hikayelerini siz yazın.

düğün fotoğrafçılığı kursu mezunları

800 Mezun Öğrenci

Fotoğrafçılık kurslarında, kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize düğün fotoğrafçılığı tekniğini ve pratiğini aktardık.

Düğün fotoğrafçılığı dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah düğün fotoğrafçılığı kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye mesleki eğitim verdik.

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir program, eğlenceli ve samimi bir ortam, geniş imkanlar ve özel bir düğün fotoğrafçılığı eğitimi için binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

8 Branş 23 Destekleyici Eğitim

Hobinizi mesleğe dönüştüreceğiniz, fotoğrafın farklı alanlarında uzmanlaşmanızı sağlayacak branş fotoğrafçılık kursları ile yanınızdayız.

Yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için 8 branş ve 23 destekleyici fotoğraf eğitimleri, hobi ve mesleki fotoğrafçılık kursları, görüntü işleme atölyeleri, özel fotoğrafçılık dersleri, ustalarla fotoğraf seminerleri hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel fotoğrafçılık dersi alın, fotoğrafçılığı uygulamalı programlarla ve sahada öğrenme şansı yakalayacaksınız.

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrası ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun diğer fotoğrafçılık eğitimleri ve atölyelerimizden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın.

fotoğrafçılık eğitimleri
fotoğrafçılık kursu etkinlikleri

Sosyal Etkinlikler

En iyi düğün fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılığı kursu olarak öğrencilerimizin ünlü düğün fotoğrafçıları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla fotoğraf seminerleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, film gösterimleri ve fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Fotoğrafçılığı meslek olarak düşünen öğrencilerimiz için keyifli ve kendilerini geliştirecekleri bir düğün fotoğrafçılığı kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de fotoğrafçılık kursları Foto Life Akademi'nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece düğün fotoğrafçılığı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursunda her yer sanat! Düğün fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
düğün fotoğrafçılığı

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, ufkumuzu genişletiyoruz!

Düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve düğün fotoğrafçılığı eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak uzman bir düğün fotoğrafçısı olmalarının yolunu açıyoruz.

Geleceğin başarılı düğün fotoğrafçılarını yetiştirmek için duayenlerin deneyiminden yararlanıyoruz. Fotoğrafçılık kurslarına gelen öğrencilerimizin gelişiminin takipçisi oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Fotoğraf sanatının en ince ayrıntılarına hakim olacağınız, ülkemizin önemli düğün fotoğrafçıları ile tanışmanıza fırsat veren 20’den fazla workshop fotoğrafçılık eğitimi hazırladık!

Düğün fotoğrafçılığının ustalarının sadece fotoğraflarına bakmakla kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Moda, ürün, doğum, yemek ve düğün fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile mesleğinizin püf noktalarını öğrenerek sanatınızı ve tekniğinizi geliştireceksiniz.

düğün fotoğrafçılığı workshop

Foto Life Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimlerimizden eğlenceli anları, uygulamalı fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Foto Life Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Stüdyoda uygulamalı gelin – damat çekimleri, temel Photoshop ve albüm tasarımı dersleri, Avrupa standartlarında bir düğün fotoğrafçılığı kurs programı, Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi’de sizi bekliyor! Mesleğinizin profesyonellerinden olmak için doğru eğitimler alın, sağlam adımlar atın…

Düğün fotoğrafçılığına yakın markaj… Makinamızı, ekipmanlarımızı, çekim modlarını yakından tanıyoruz! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 1.Bölüm:
 • Düğün Fotoğrafçılığı İçin Hangi Marka ve Model Fotoğraf Makinesini Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Düğün Fotoğrafçılığında Kullanılan Objektif Çeşitleri Neler?
 • Marka ve Modele Göre En Çok Kullanılan Lens Çeşitleri Ne?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Reflektör ve Difüzör Düğün Fotoğraflarında Nasıl Kullanılır?
 • Tripod Ve Monopod Hangi Çekimlerde Nasıl Kullanılır?
 • Düğün Çekimleri Hangi Modda Yapılır?
 • Sahneye Göre Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Modlar Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır ve Nasıl Olmalı?
 • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • İnce Beyaz Ayarı Hangi Çekimlerde Kullanılır?
 • Ölçüm Modları Işığa Göre Nasıl Kullanılır?
 • Sahneye Göre AF Yönetimi Nasıl Kullanılır?
 • Doğru Pozlama Nedir?
 • Görünüm Oranları 16:9, 3:2, 4:3 Ve 1:1 Nedir ve Düğün Fotoğrafı Çekimlerinde Hangisi Kullanılmalı?
Düğün fotoğrafçılığı kursumuzun ilk haftasında mesleğinizi başarıyla yapabilmek için hangi makine ve ekipmanları kullanmanız gerektiğini öğrenecek, temel fotoğraf bilgilerinizi tazeleyerek düğün fotoğrafçılığına özel çekim tekniklerini öğreneceksiniz.

Daha iyi gelin damat fotoğrafları elde etmek için ışığı doğru kullanmayı öğreniyoruz! Çiftlerimizi ışık kaynaklarına göre konumlandırmayı ve poz verdirmeyi konuşuyoruz… Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 2.Bölüm:
 • Düğün Fotoğrafçılığında Kullanılan Işık Kaynakları Neler?
 • Doğru Bir Pozlama İçin Fotoğrafçı Işığı Nasıl Kontrol Eder?
 • Işığın Parlaklığı, Kontrastı, Renk Isısı, Süresi Ve Açısı Bize Ne İfade Eder?
 • Yüksek (High Key) Ve Düşük (Low Key) Işık Nedir?
 • Işığın Miktarı Çok Fazla İse Ne Yapılır?
 • Işık Az İse Nasıl Çözüm Üretilir?
 • Doğal Ve Yapay Işık Kaynakları Nasıl Kullanılır?
 • Düğün Çekimlerinde Flaş Ne Zaman Ve Nasıl Kullanılır?
 • Altın Saat Nedir Ve Bu Saatlerde Nasıl Çekim Yapılır?
 • Rembrant Aydınlatması İle Portre Çekimi Nasıl Yapılır?
 • Silüet Aydınlatması Nasıl Yapılır?
 • Gelin Ve Damadın Üzerine Düşen Işık Değeri Nasıl Ölçülür?
 • Çiftler Işığa Göre Nasıl Konumlandırılır?
Işığı ve çiftlerinizi doğru yönlendiremezseniz başarılı bir düğün fotoğrafçısı olamazsınız! 1.haftayla birlikte ışık kaynaklarını verimli kullanarak etkileyici fotoğraflar çekmeyi öğreneceksiniz!

Çiftlerimizin hikayelerini anlatacak kompozisyonlar oluşturmayı öğreniyor, çekim planımızı yapıyor ve keyifli bir düğün fotoğrafçılığı uygulamasına hazırlanıyoruz! Temel gelin-damat pozlarını çekmeye başlıyoruz… Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta :
 • Düğün Çekimlerinde Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Daha Etkili Fotoğraflar Üretmek İçin Hangi Kompozisyon Kuralları Kullanılmalıdır?
 • Fotografik Anlatım Nedir Ve Nasıl Yapılır?
 • Kurgu Ve Kompozisyonun Birlikteliği Nasıl Olmalıdır?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
 • Çekim Veya Düğün Öncesi Çiftle Koordinasyon Toplantısı Nasıl Yapılır?
 • Çekim Öncesinde Çiftin İstekleri Doğrultusunda Çekim Planı Nasıl Belirlenir?
 • Gelin-Damat Çekimleri İçin En Uygun Zaman Nasıl Belirlenir?
 • Çekilecek Mekan/Yapı Daha Önceden Nasıl Kontrol Edilir?
 • Gerekli İzinler Ve Belgeler Nelerdir?
 • Hangi Ekipmanlar Ve Malzemeler Çekime Götürülmelidir?
 • Düğün Çekimi Ekibi Kaç Kişiden Oluşmalıdır?
 • Açık Ve Kapalı Mekanlarda Karşılaşılacak Zorluklar Nelerdir?
 • Stüdyo Gelin Damat Çekimlerinin Temel Açıları Nelerdir?
 • Hangi Açılardan En İyi Fotoğrafları Çekersiniz?
 • Stüdyoda Işık Ve Ekipmanlar Nasıl Konumlandırılır?
 • Doğru Poz Nasıl Verdirilir Ve Işığın Poza Etkisi Nasıldır?
2.hafta düğün fotoğrafçılığı kursunda düğün fotoğraflarında başarılı kompozisyonlar yaratmayı öğrenirken, sorunsuz bir çekim için hazırlıklarınızı dört dörtlük yapacaksınız!

Tüm günümüzü düğün çekimine ayırıyoruz! Uygulamalı ve modelli çekimlerimizle teorik değil pratik eğitim veriyoruz! Düğün fotoğrafçılığı kursu 3.haftasında; doğal ışık kaynağımızından gelen ışığın yönüne göre çiftlerimizi konumlandırıyor, parlaklığına ve rengine göre makinemizin ayarlarını yapıyoruz. Fotoğrafta vermek istediğimiz mesaj ve oluşturmak istediğimiz duyguya göre ışığın renginin, parlaklığının ve açısının fotoğraftaki etkisini deneyimliyoruz. Çekim öncesi hazırlık aşamalarını, çekim planı ve ekip iletişimini canlı bir şekilde deneyimliyor, çiftlerimizle doğru iletişim kurmanın yollarını öğreniyoruz. Farklı açılardan çiftlerimizin baş, omuz, vücut, jest ve mimiklerini yönlendirerek fotoğraflar çekiyoruz.
 • İhtiyaç duyacağınız fotoğraf makinesi yardımcı ekipmanları neler?
 • Çekim modlarından manuel, diyafram, enstantane öncelikli mod neye göre tercih edilmelidir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır Ve Nasıl Olmalı?
 • Doğru Pozlama Nedir Ve Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Çiftlerle Doğru Ve Etkili İletişim Yöntemleri Nelerdir?
 • Poz Vermede Baş Ve Omuz, Jest Ve Mimikler Nasıl Yönlendirilir?
 • Temel Duruş Şekilleri Nelerdir?
 • Arkadaş Gruplarıyla Çekimler Nasıl Yapılır?
 • Çifti Daha Uzun Ve Zayıf Gösterme Teknikleri Nelerdir?
 • Damat Evi Ve Gelin Evi Çekimleri Nasıl Yapılır?
 • Gelin Evi Önü Eğlencesi Nasıl Çekilir?
 • Çiftin Düğün Hazırlıkları Nasıl Çekilir?
 • Nikah Süreci, İlk Dans, Pasta Kesimi Ve Eğlence Sırasında Nasıl Video Ve Fotoğraf Alınır?
 • Çekim Kaç Dakika Sürmelidir?
 • Açık Hava Düğün Çekimi Ve Trash Day Çekimleri Nasıl Yapılır? Gibi Sorularınızı Da Uygulamalı Bir Şekilde Yanıtlamış Oluyoruz.
Eğlenceli bir düğün çekimini tamamladık! Artık gelin damat çekimlerinde makine, ışık, kompozisyon bilgisi kazanmış, çiftlerle doğru iletişim kurabilen ve yaratıcılığını geliştirmiş bir düğün fotoğrafçısı olarak sektöre ilk adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz. Sırada albüm tasarımı var!

En güzel pozları seçiyor, en doğal kareleri çiftlerimize teslim ederek düğün çekimi albümlerimizi nasıl ve hangi standartlarda hazırlayacağımızı öğreniyoruz! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 4.Hafta:
 • Düğün Albümü Tasarımlarında Görsel Standartlar Nelerdir?
 • Albüm Çeşitleri Neler?
 • Hangi Albüm Ebatlarını Tercih Etmeliyiz?
 • Albüm Setleri Nasıl Oluşturulur?
 • Albüm Satışında Fiyatlandırmayı Nasıl Yapmalıyız?
 • Çalışma Prensiplerimizi Nasıl Belirleriz?
 • Albüm İçin Fotoğraf Seçimi Nasıl Yapılmalıdır Ve Hangi Formatta Teslim Edilmelidir?
 • Çekilen Fotoğrafları Ne Kadar Sürede Çiftlere Teslim Etmek Gerekir?
 • Teslimat Nasıl Yapılır?
 • Teslimat Kargo İle Yapılırsa Ödeme Kime Aittir?
 • Çiftler Hangi Yollarla Seçtikleri Fotoğrafları Sizlere Göndermeliler?
 • Seçilen Fotoğraflar İçin Albüm Nasıl Tasarlanmalıdır?
 • Tasarımı Yapılmış Albüm İçin Çiftlerden Nasıl Onay Alınır?
 • Nerede Ve Nasıl Baskı Yapılır?
 • Baskı Merkezleriyle Anlaşma Yapmak Gerekir Mi?
 • Basılacak Olan Albümlerin Ödemesi Nasıl Gerçekleşir?
 • Albümler Baskıdan Çıkınca Kimin Adresine Gönderilir?
 • Zor Müşterilerle Nasıl İletişim Kurulur?
 • Memnuniyet Nasıl Sağlanır?
 • Beğenilmeyen Albümlerin Tasarımı Tekrar Yapılır Mı?
4.haftayla birlikte düğün çekimi albümü hazırlama kriterlerini, doğru fotoğrafları seçmeyi öğrenmiş olacak, albüm tasarımlarının müşteri memnuniyetindeki önemini fark edeceksiniz.

Photoshop programını kullanarak çektiğimiz düğün fotoğraflarını düzenlemeyi öğreniyor, albüm tasarımı yapabilecek teknik ve pratik bilgiyi kazanıyoruz. Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 5.Hafta:
 • Adobe Photoshop Nedir, Özellikleri Nelerdir?
 • Photoshop Klavye Kısayolları Neler?
 • Photoshop Programının; Renk Ve Arayüz Ayarlarını Nasıl Yaparız?
 • Çalışma Alanını Nasıl Düzenleriz?
 • Görüntü Araçları Nelerdir, Nasıl Kullanılır?
 • Gürültü(Noise) Nasıl Azaltılır?
 • Gelin - Damat Fotoğraflarındaki Hataları Nasıl Düzeltirsiniz?
 • Keskinlik Ve Görüntü Boyutlandırma Nedir?
 • Renk Tonları Nelerdir?
 • Işık Ve Kontrast Ayarları Nasıl Yapılır?
 • Levels Ve Curves Nasıl Kullanılır?
 • Etkileyici Renk Doygunlukları Ve Filtreler Nasıl Yaratılır?
 • Siyah Beyaz Ve HDR Tonlamalar Fotoğrafımıza Ne Katar?
 • Gelin-Damat Fotoğraflarını Nasıl Boyutlandırmalıyız?
 • Crop Tool Nasıl Kullanılır?
 • Neden Ham (RAW) Fotoğraf Çekmemiz Gerekiyor?
 • RAW Fotoğraflarımızda Sıcaklık, Pozlama Ve Doygunluk Ayarları İle Başarılı Renk Tonlamaları Nasıl Yaparız?
 • Fotoğraf Nasıl Kaydedilir?
Çiftlerin yüzünü güldürecek albümler tasarlamak için Photoshop eğitimi şart! Tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı olmak için rakiplerinizden farklı olmalısınız!

En güzel düğün albümlerini biz tasarlıyoruz! Photoshop’un sınırlarını zorluyor, yıllarca saklanacak albümler hazırlıyoruz… Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta:
 • Layer Kullanarak Nasıl Yaratıcı Olunur?
 • Hatasız Fotoğraflar İçin Maskeleme Nasıl Kullanılır?
 • Objenin Rengini Nasıl Değiştiririz?
 • Seçili Bölgelerin Renkleriyle Nasıl Oynarız?
 • Maskeleme İle Alan Derinliği Nasıl Yaratılır?
 • Nik Color Ve Silver Efektleri Kullanırken Fotoğrafımız Nasıl Olmalı?
 • Temel Retouch Teknikleri Nelerdir?
 • Gelin-Damat Fotoğraflarında Hangi Retouch Teknikleri Kullanılmalı?
 • Sivilce Nasıl Alınır?
 • Göz Altı Torbalarını Ve Morlukları Yok Etmek İçin Neyi Bilmelisiniz?
 • Gözleri Nasıl Renklendiririz, Nasıl Aydınlatırız Ve Parlatırız?
 • Göz Renklendirme, Kirpik Ve Göz Farı Ekleme, Allık Ekleme, Dudak Renklendirme Ve Dolgunlaştırma, Liquify Ve Kullanımı (Burun Estetiği), Yüz Pürüzsüzleştirme, Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?
 • Fotoğraf Nasıl Keskinleştirilir?
 • Fotoğrafa İmza Nasıl Atılır Ve Paylaşılır?
Kendi tarzınızı yaratacağınız, bakış açınızı ve becerilerinizi geliştireceğiniz Photoshop eğitimi sonrasında fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz.

Daha çok uygulama yapma zamanı! Çektiğiniz gelin-damat fotoğraflarını düzenleyerek teorik bilgilerinizi pratiğe dökecek, kendinizi sınayacaksınız!

Düğün fotoğrafçılığı kursu 7.haftasında; öğrendiğiniz Photoshop tekniklerini uygulama imkanı bulacaksınız. Retouch uygulama haftamızda çektiğimiz fotoğraflar arasından en iyilerini seçiyor, Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Layer ve maskeleme adımlarıyla birlikte gelin ve damadın yüzünü pürüzsüzleştiriyor, sivilceleri ve gözaltı morluklarını yok ediyor, gözleri renklendiriyor, makyaj hatalarını düzelterek bu yorucu sürecin çiftler üzerindeki etkilerinin fotoğrafa yansımasını engelliyor, fotoğraf keskinleştirmenin etkili fotoğraflar elde etmedeki farkını görüyoruz. Gelin-damat, arkadaş ve aile fotoğraflarımıza çerçeve ve imza ekleyerek albüm tasarım stilimizi belirliyor, çiftlerin yıllarca mutlu bir anı olarak saklayacakları ilk albümlerimizi hazırlamış oluyoruz.

7.hafta ile fotoğraf düzenlemek için gerekli olan tüm değişkenleri ve kriterleri öğrenmiş ve uygulamış olacak, kişisel retouch tarzınızı edinerek fotoğraflarınızı daha etkili hale getireceksiniz.

Türkiye’nin ünlü düğün fotoğrafçılarından biri olmak için bambaşka bir marka yaratın, girişiminizin temellerini sağlam atın! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 2.Bölüm:
 • Düğün Fotoğrafçılığı Nasıl Bir Meslek?
 • Düğün Fotoğrafçılığından Para Kazanılır Mı?
 • Markanızı Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Başarılı Girişimlerin Ortak Özelliği Ne?
 • Stüdyo Nasıl Kurulur?
 • Hangi Belgelere İhtiyacınız Var?
 • Yasal Süreçler Neler?
 • Hangi Ekipman, Makine ve Malzemeleri Almalısınız?
 • Stüdyonuzu Online Platformlarda Nasıl Duyurmalısınız? Dijital Dünyanın Farkında Mısınız?
 • Online Olmak Pazarlama Stratejinize Ne Katar?
 • Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?
 • Düğün Fotoğrafçısı Olarak Sosyal Medya Kanallarını Nasıl Kullanmalısınız?
 • Sosyal Medya Hesaplarınızda Fark Yaratacak Profili Nasıl Oluşturmalısınız?
 • Instagram Ve Facebook Algoritması Nedir Ve Nasıl Çalışır?
 • Kendi Altın Gün Ve Saatlerinizi Nasıl Keşfedersiniz?
 • Reklam, Tanıtım Ve Sponsorlu Yayın Çalışmalarınızı Kimlerle, Nasıl Yapmalısınız?
 • Post Ve Story İçin Sponsorlu Yayın Oluşturmanın Sırları Neler?
 • En Fazla Ve En Doğru Kitleye Ulaştıracak Reklam Modelleri Neler?
 • Hedef Kitlemizin Etkin Olduğu Sosyal Mecraları Nasıl Bulacağız?
 • Hedef Kitlenin İlgisini Çekmek Ve Etkileşimi Arttırmak İçin Instagram, Facebook, Linkedin,
 • Youtube Sayfalarının Profil Ve Paylaşım Görsellerini Nasıl Tasarlamalıyız?
Sosyal medyada fotoğraflarınızı nasıl paylaşabileceğinizi, takipçi kazanmanın yollarını, kampanya oluşturmayı öğrenecek, rakiplerinden hizmetleri ve kalitesiyle sıyrılan, telefonları hiç susmayan bir düğün fotoğrafçısı olacaksınız!

Yaptığınız işten para kazanmaya başlayacaksınız… Binlerce takipçiye ulaşmanın, fenomen bir düğün fotoğrafçısı olmanın sırları bu eğitimde! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 3.Bölüm:
 • Sosyal Medyada Nasıl Hitap Edilir?
 • Yaratıcı Reklam Spotları Oluşturmak İçin Güçlü Bir Beyin Ekibi Nasıl Kurulur?
 • Kendini Okutan Ve Paylaştıran İçerik Nasıl Yazılır?
 • Düğün Fotoğrafçısı Olarak Kişisel Ve Kurumsal Markanıza Nasıl Güven Kazandırırsınız?
 • Sosyal Medya Sayfalarınızın Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Gizli Yollar Neler?
 • Daha Çok Beğeni Ve Etkileşim Almak İçin Pazarlama Ve Paylaşım Diliniz Ne Olmalı?
 • Rakiplerinizi Nasıl Analiz Edersiniz Ve Onlara Karşı Hangi Tanıtım Silahlarınızı Kullanmalısınız?
 • Kısa Ve Uzun Vadede Sosyal Medya Hedefleri Nasıl Belirlenmeli?
 • Dolaylı Yoldan Müşteri Kazanmak İçin Hangi Psikolojik Yöntemleri Kullanmalısınız?
 • Gelen Müşterileri Kaçırmamanın Yolları Ve Etkin İkna Teknikleri Neler?
 • En İyi Düğün Fotoğraflarınızla Portföyünüzü Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Çiftleri Etkileyecek Sunumların Püf Noktaları Neler?
7.haftanın sonunda çektiğiniz fotoğrafları nasıl pazarlayabileceğinizi, adınızı nasıl duyurabileceğinizi ve etkileyici müşteri sunumları yapmayı öğreneceksiniz. Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olarak sektördeki yerinizi hemen alın…

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Programı – 800’ün Üzerinde Mezun %100 Katılımcı Memnuniyeti

Düğün fotoğrafçılığı kursu programımız; Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Samimi ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen eğitimlerimizle bugüne kadar binlerce fotoğraf tutkununa düğün fotoğrafçılığının teoriğini ve pratiğini aktardık.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Programı

Çiftlerin en çok tercih ettiği düğün fotoğrafçılarından biri olmak ister misin? Fotoğraf sanatını mesleğin yapacak Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi ile ilk adımını at!

Pro Düğün Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Düğün Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Düğün fotoğrafçılığı kursu; temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve düğün fotoğrafçısı olmak isteyen fotoğrafçılar ile sektöre yeni giren ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden düğün fotoğrafçılarının katılabileceği, ünlü düğün fotoğrafçılarından işin inceliklerini öğrenerek tecrübe kazanacakları, çekim tekniklerinden ekipman kullanımına, ışık ve kompozisyondan albüm tasarımına, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Her yıl düğün fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

düğün fotoğrafçılığı eğitimi

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Düğün fotoğrafçılığı kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim tekniklerini bilmeniz, makine ve ekipman bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almadıysanız ilk olarak temel fotoğrafçılık kursu için kayıt yaptırmanız önerilmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış öğrencilerimiz düğün fotoğrafçılığı eğitimlerine katılamıyorlar.

7 Haftalık Düğün fotoğrafçılığı kursumuza katılarak düğün fotoğrafçılığında kullanılan makineleri, ekipmanları, ışık ve kompozisyon tekniklerini öğrenebilir, düğün fotoğrafı çekiminde deneyim kazanarak çiftlerin en mutlu anlarını, stüdyoda ve açık havada rahatlıkla çekebilecek bilgi ve beceriye ulaşırsınız. Ancak fotoğrafçılık, farklı uzmanlık alanlarının ve teknolojinin içinde bulunduğu bir sanat dalıdır ve herhangi bir sonu olmadığı için sürekli güncel fotoğrafçılık tekniklerini takip ederek ve yeni şeyler öğrenip kendinizi geliştirmeniz gerekir. Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olmak istiyorsanız diğer branşlarda da bilgi ve deneyim sahibi olmalı, fotoğrafçılık eğitimleri ile tekniğinizi geliştirmelisiniz.

Foto Life Akademi olarak Düğün Fotoğrafçılığı Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı fotoğrafçılık kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir. MEB fotoğrafçılık kursu sertifikası nasıl alınır sorunuza detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçılığı eğitimleri hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Düğün fotoğrafçılığı kursu ilk haftasında teorik olarak düğün fotoğrafçılığı çekim tekniklerini, makine ayarlarını ve ekipmanlarını öğrenirsiniz. Ardından 2. ve 3. hafta düğün fotoğrafçılığı uygulama eğitimi ile gelin – damat çekimi yaparak teorik olarak öğrendiklerinizi pratiğe aktarma imkanı bulursunuz. 4 haftalık Photoshop eğitimiyle de temel düzeyde düğün fotoğraflarınızı düzenlemeyi, kırpmayı, siyah – beyaz yapmayı, hataları gizlemeyi öğrenirsiniz. 1,5 saatlik girişimcilik ve sosyal medya dersinde de stüdyonuzu açmak için belge, ekipman ve personel ihtiyacı hakkında bilgi edinir sosyal medyada markanızı duyurmanın püf noktalarını öğrenmiş olursunuz.

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen düğün fotoğrafçıları için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Düğün fotoğrafçılığı kursu sertifikalarımız, düğün fotoğrafçılığı mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için Fotoğraf Stüdyosu Nasıl Açılır? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan düğün fotoğrafçılığı eğitimi alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Kurumumuzdan düğün fotoğrafçılığı eğitimi alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilirler. Ayrıca düğün fotoğrafçılığı yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Düğün fotoğrafçılığı kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Düğün fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Düğün fotoğrafçılığı kursu fiyatları; kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun düğün fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Düğün fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Foto Life Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra düğün fotoğrafçılığı eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Foto Life Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün fotoğrafçılığı kursu Florya, düğün fotoğrafçılığı kursu Bahçelievler, düğün fotoğrafçılığı kursu Ataköy, düğün fotoğrafçılığı kursu Yeşilköy, düğün fotoğrafçılığı kursu Zeytinburnu, düğün fotoğrafçılığı kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün fotoğrafçılığı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet, online düğün fotoğrafçılığı eğitimi veriyoruz. Ancak düğün fotoğrafçılığı dersi teorik ve uygulama olarak 2 bölümden oluşan bir programdır. Uygulama düğün çekimi derslerimiz yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla düğün fotoğrafçılığı eğitiminizi kurumumuzda almanızı öneririz.

Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olmak istiyorsanız rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayacak Photoshop, Lightroom, Video Kurgu ve Montaj, Adobe Premiere ve Adobe After Effects eğitimleri alabilirsiniz. Ayrıca Moda Fotoğrafçılığı Kursu, Ürün Fotoğrafçılığı Kursu, Doğum Fotoğrafçılığı Kursu, Yemek Fotoğrafçılığı Kursu ile uzmanlık alanlarınızı genişleterek daha çok kazanç sağlayabilirsiniz. Fotoğrafçılık eğitimi merkezimizin kardeş eğitim markası İmaj Akademi'de fotoğrafçılara Özel Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Adwords ve Etkili Sunum Teknikleri gibi Destekleyici Eğitimler; Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi Kişisel Gelişim Eğitimleriyle de markanızın sürekliliğini sağlayacak vizyona ulaşabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bizi Ara!

fotolife akademi iletişim
düğün fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Düğün Fotoğrafçısı Olmak İstiyorum Diyenler...

Erken Kayıtta %50 İndirim - Fotoğrafçılık Kurslarında Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrası sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Moda Fotoğrafçılığı Kursu, Ürün Fotoğrafçılığı Kursu, Doğum Fotoğrafçılığı Kursu, Photoshop, Lightroom eğitimlerimiz ile ile kardeş eğitim markamız olan İmaj Akademi'deki Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sınıflarımızı, fotoğraf stüdyolarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo çekim etkinliklerimizi ve çekim gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Foto Life Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, düğün fotoğrafçılığı kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Foto Life Akademi.

6+

Kurs Merkezi

Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş düğün fotoğrafçılığı eğitimi merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel düğün fotoğrafçılığı mesleğine adım atmış yüzlerce mezun öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

818

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 4.090 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30