Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Moda Fotoğrafçılığı Kursu

Moda Trendlerini Kendi Kadrajınızdan Yansıtın!

Moda Fotoğrafçısı Olmak İstiyorum Diyenler! İşte Size Bir Fırsat! Moda Fotoğrafçılığı Kursu Foto Life Akademi

Ünlü moda fotoğrafçılarına özeniyor ve onlar gibi bir kariyer mi düşlüyorsunuz? Yeteneğinizi mesleğiniz haline getirmeyi ve markaların aranan moda fotoğrafçısı olmayı mı amaçlıyorsunuz? Kariyer yolculuğunuzda sağlam adımlar atmak ve mesleğinize dair her şeyi öğrenmek mi istiyorsunuz?

Başarılı ve nitelikli bir moda fotoğrafçısı olmak için Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi ile ilk adımı atın, mesleğinizi yaparken ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi ve deneyime sahip olun, başarılarınızla adınızdan söz ettirin!

Uygulamalı stüdyo çekimleri ile deneyim kazanacağınız, mesleğinizin sırlarını öğreneceğiniz, sosyalleşme imkanı bulacağınız ve fotoğraf tutkunuzu paylaşacağınız keyifli bir ortamda moda fotoğrafçılığı eğitimi almanın tadını çıkarın…

Mesleki moda fotoğrafçılığı eğitimi alan öğrencilerin %60’ı kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz ve deneyimsiz hissediyor, hayallerinden vazgeçiyorlar.

moda fotoğrafçılığı kursu

Tüm Moda Fotoğrafçılığı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 19 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Moda Fotoğrafçılığı Kurs başlangıç tarihleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Pro Moda Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Moda Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Moda Fotoğrafçılığı Kursu Foto Life Akademi

Moda fotoğrafçılığı mesleğinin sırlarını öğrenmek, stüdyo moda çekimlerinde deneyim kazanmak, modelle ve ekibinizle doğru iletişim kurmak, markalara farkındalık katacak bir moda fotoğrafçısı olmak için Türkiye’nin en güncel moda fotoğrafçılığı kursları ile ilk adımınızı atın!

moda fotoğrafçılığı kursu eğitmenleri

Ünlü Moda Fotoğrafçıları

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılarından ve fotoğraf sanatçılarından moda fotoğrafçılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
moda fotoğrafçılığı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Moda fotoğrafçılığı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kurs tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı moda fotoğrafçılığı kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı moda fotoğrafçılığı kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında moda fotoğrafçılığı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların moda fotoğrafçılığı kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden moda fotoğrafçılığı dersleri alarak suça ortak olmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğrafçılık Kursu – Profesyonel Moda Fotoğrafçılığı İçin En Doğru Adres!

Hayalimde moda fotoğrafçısı olmak var ancak moda fotoğrafçılığı bana göre mi diyorsanız ve fotoğraf çekme becerilerinizi şekillendirmeyi düşünüyor, yeteneklerinizden para kazanmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun moda fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre fotoğrafçılık kursu alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun moda fotoğrafçılığı kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre moda fotoğrafçılığı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan moda fotoğrafçılığı dersleri veriyoruz.

moda fotoğrafçılığı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi moda fotoğrafçılığı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Moda fotoğrafçılığı eğitimi aldıktan sonra fotoğraf çekmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Moda fotoğrafçılığı eğitimi sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize, eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Yeni Bir Kariyeriniz Olsun! Başarılı Moda Fotoğrafçıları Arasında Yer Almak İçin İlk Adımı Bizimle Atın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen moda fotoğrafçılığı kursu olan Foto Life Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size özel moda fotoğrafçılığı eğitim planınızı yapalım!

fotolife akademi moda fotoğrafçılığı kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
moda fotoğrafçılığı kursları

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik moda fotoğrafçılığı eğitimi programını belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
moda fotoğrafçılığı eğitimleri

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı moda fotoğrafçılığı eğitimleri ile deneyim kazanın, fotoğrafçılık kurslarında uzmanlaşarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin tadını çıkarın!

Kayıt Ol »

Başarılı Bir Moda Fotoğrafçısı Ol!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki fotoğraf tutkusu bize yeter! Moda fotoğrafçısı olmak isteyenler için keyifli ve ayrıcalıklı moda fotoğrafçılığı eğitimleri sizleri bekliyor!

meb ruhsatlı moda fotoğrafçılığı kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Foto Life Akademi moda fotoğrafçılığı eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan moda fotoğrafçılığı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan moda fotoğrafçılığı eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için stüdyoda uygulamalı moda çekimi, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Moda fotoğrafçılığı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Moda Fotoğrafçılığı Eğitimi

Moda fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız moda fotoğrafçılığı kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı moda fotoğrafçılığı dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek moda çekimi ödevleri, uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Moda fotoğrafçılığı ekipmanlarını kullanacağınız stüdyo çekimleri, moda fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile moda fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Moda fotoğrafçılığı, bolca pratik yaparak ve deneyim kazanarak öğrenilir! Öğrencilerimizi mesleklerinde uzmanlaştıracak moda fotoğrafçılığı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı moda fotoğrafçılığı kursu
moda fotoğrafçılığı eğitimleri

Uluslararası Moda Fotoğrafçılığı Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan moda fotoğrafçılığı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz moda fotoğrafçılığı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, moda fotoğrafçılığı eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, moda çekim eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Deneyimli bir moda fotoğrafçısı olmanız için en iyi fotoğraf okullarının moda fotoğrafçılığı kursları değerlendirilerek hazırlanan moda fotoğrafçılığı eğitimi programımızla sizlere en kaliteli eğitim içeriklerini sunuyoruz.

+750 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Moda fotoğrafçılığı eğitimi alan 750’den fazla öğrencimiz fotoğraf stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Moda fotoğrafçılığı kursu sonrası profesyonel kariyerine başlamak isteyen öğrencilerimiz Photoshop, Video Kurgu ve Montaj Kursları ile kardeş eğitim markamız olan İmaj Akademi'deki Girişimcilik, Satış ve Pazarlama, Marka Yaratma gibi eğitimlerimizi bitirerek sektöre hızlı bir giriş yaptılar. Moda fotoğrafçısı olarak kariyerlerini inşa ederken mesleki ve kişisel gelişimlerine de özen gösteriyorlar.

Ünlü tekstil ve moda markalarının çekimlerini yaptırmak için tercih ettiği moda fotoğrafçılarından olan öğrencilerimiz aynı zamanda ürün, doğum, düğün ve temel fotoğrafçılığı gibi alanlarda da mesleki bilgi ve deneyim kazanarak markalarını büyütmeye devam ediyorlar. En iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi olarak bizler de her zaman onlara destek oluyoruz!

moda fotoğrafçılığı dersi
moda fotoğrafçılığı dersleri

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinin kendine uygun olmadığını düşünenlere, üniversiteden yeni mezun olanlara, moda fotoğrafçısı olmayı isteyenlere moda fotoğrafçılığı kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel moda fotoğrafçısı olmayı amaçlayan ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek moda fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmalarını sağlayacak, ihtiyaç ve beklentilerine en uygun temel ve ileri düzey moda fotoğrafçılığı kursları belirliyoruz.

Moda fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kişisel ve mesleki gelişim kursları ile birlikte sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Moda çekim stüdyosu açmak isteyen öğrencilerimize, sektörel partnerlerimizle indirimli makine ve ekipman sağlıyor, dekorasyon ve reklam çalışmaları için yardımcı oluyoruz.

İş İmkanı

Moda fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki girişimci fikirlere destek oluyoruz.

Moda fotoğrafçılığı kursu ile görüntü işleme atölyelerimizi ve mesleki gelişim eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyor, moda fotoğrafçılığını meslek olarak yapmaları konusunda destek sağlıyoruz.

Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açma süreçleri hakkında öğrencilerimizi bilgilendiriyor, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde moda fotoğrafçılığı kursu eğitmeni ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

moda çekimi
moda fotoğrafçılığı

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Moda fotoğrafçısı olmayı isteyen ve mesleğine en uygun fotoğraf makinesi ve ekipmanları almayı düşünen öğrencilerimize anlaşmalı olduğumuz makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize hem eğitimde kullanacakları makineler hakkında bilgi veriyor hem de moda fotoğrafçısı olarak kariyer yapmayı düşünenlere stüdyolarında ihtiyaç duyacakları ışık, dekor ve teknik ekipmanları indirimli satın almalarını sağlıyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı makine ve ekipman mağazalarına yönlendirerek fotoğraf makinelerini ve aksesuarlarını en iyi fiyatlarla almalarına yardımcı oluyoruz.

Mesleğinizi yaparken en çok ihtiyaç duyacağınız makinenizi ve ekipmanlarınızı moda fotoğrafçılığı kursu eğitmenlerimizle seçecek, doğru makine ve ekipmanla mükemmel fotoğraflar çekeceksiniz.

Eğitim Sonrası Destek

Moda fotoğrafçısı eğitimi sonrası kendine değer katmaya ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Foto Life Akademi olarak sadece moda fotoğrafçılığı kursu süresince değil mesleğini yaparken de öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman moda çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendini geliştirmek ve moda fotoğrafçılığı hizmetlerinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden satış ve pazarlamaya, sosyal medyadan web tasarımına kadar destekleyici eğitimler veriyoruz.

Markanızı büyütmeniz, tercih edilen ve beğenilen bir moda fotoğrafçısı olmanız için moda fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

moda fotoğrafı
moda çekim eğitimi

Mesleki Amaçlı Gelenler

Fotoğrafçılık becerilerini ilerletmek, profesyonel düzeyde fotoğraf çekmek isteyen moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize özel fotoğrafçılık eğitimlerimiz devam ediyor!

Moda fotoğrafçılığı kursunu tamamladığınızda kendinizi geliştirmeye devam etmek, profesyonel fotoğrafçı ya da fotoğraf eğitmeni olmak için Ürün, Doğum, Yemek, Düğün Fotoğrafçılığı gibi Mesleki Fotoğrafçılık Eğitimleri ile İleri Photoshop, Video Kurgu ve Montaj Kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

Ayrıca kardeş eğitim markamız olan İmaj Akademi'deki fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Fotoğrafları beğenilen bir moda fotoğrafçısı olmak ve farklı alanlarda da uzmanlaşmak için mesleki fotoğrafçılık eğitimlerimizi değerlendirin!

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Öğrenci Yorumları

Moda Fotoğrafçısı mı Olmak İstiyorsunuz?

Moda fotoğrafçısı olmak istiyor istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

En İyi Eğitim Programıyla Tanışın!

Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi’den mesleki moda fotoğrafçılığı eğitimi alın.

Ünlü Moda Fotoğrafçıları Arasına Girin!

Moda fotoğrafçılığı mesleğini başarıyla yapın, farklı ve dikkat çekici fotoğraflara imza atın.

moda fotoğrafçılığı kursu mezunları

1000 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize moda fotoğrafçılığı tekniğini ve pratiğini aktardık.

Moda fotoğrafçılığı dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah moda fotoğrafçılığı kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel moda fotoğrafçılığı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye mesleki eğitim verdik.

Moda fotoğrafı çekmenin inceliklerini öğreneceğiniz, eğitmeninizin özel ilgisini hissedeceğiniz, evinizin rahatlığı ve güler yüzlü bir atmosfer bulacağınız fotoğrafçılık kursu arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

8 Branş 23 Destekleyici Eğitim

Moda fotoğrafçılığı dışında fotoğraf sanatının farklı branşlarında uzmanlaşmak isterseniz birbirinden keyifli fotoğrafçılık eğitimleri sizi bekliyor!

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar, fotoğraf çekmeden duramayanlar ve fotoğrafçılığı meslek edinmek isteyenler için hobi fotoğrafçılık kursları ve meslek edindirme fotoğrafçılık krusları, görüntü işleme atölyeleri, özel fotoğrafçılık dersleri, ustalarla fotoğraf workshopları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel fotoğrafçılık dersi alın, fotoğrafçılığı uygulamalı programlarla ve sahada öğrenme şansı yakalayacaksınız.

Moda fotoğrafçılığı kursu sonrası ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun diğer fotoğrafçılık eğitimleri ve atölyelerimizden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın.

fotoğrafçılık ve destekleyici eğitimler
sosyal etkinlikler moda fotoğrafçılığı

Sosyal Etkinlikler

Moda fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılığı kursu olarak öğrencilerimizin ünlü moda fotoğrafçıları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla fotoğraf seminerleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Moda fotoğrafçılığı kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, film gösterimleri ve fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Fotoğrafçılığı meslek olarak düşünen öğrencilerimiz için keyifli ve kendilerini geliştirecekleri bir moda fotoğrafçılığı kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de fotoğrafçılık kursları Foto Life Akademi'nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Moda fotoğrafçılığı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece moda fotoğrafçılığı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi fotoğrafçılık dersi merkezinde her yer sanat! Moda fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
moda fotoğrafı çekmek

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, fotoğrafçılık derslerinde kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Moda fotoğrafçılığı kurslarında öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve moda fotoğrafçılığı eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Fotoğrafçılık derslerinde bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir moda fotoğrafçısı olmalarının yolunu açıyoruz.

Fotoğrafçılık kursunda tanınmış moda fotoğrafçılarının deneyimlerinden yararlanarak geleceğin başarılı moda fotoğrafçılarını yetiştiriyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Fotoğraf sanatının en ince ayrıntılarına hakim olacağınız, ülkemizin önemli moda fotoğrafçıları ile tanışmanıza fırsat veren 20’den fazla workshop fotoğrafçılık eğitimi hazırladık!

Moda fotoğrafçılığının ustalarının sadece fotoğraflarına bakmakla kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Ürün, doğum, yemek ve moda fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından moda fotoğrafçılığı eğitimleri ile mesleğinizin püf noktalarını öğrenerek sanatınızı ve tekniğinizi geliştireceksiniz.

moda fotoğrafçılığı workshop

Foto Life Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Moda fotoğrafçılığı eğitimlerimizden eğlenceli anları, uygulamalı fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Türkiye'nin en iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Stüdyoda moda çekim uygulamaları yaparak öğrencilerimize deneyim kazandırdığımız, mesleklerini başarıyla ve özgüvenle yapabilmeleri için Avrupa standartlarında bir program sunduğumuz, Türkiye’nin en çok tercih edilen moda fotoğrafçılığı kursu ile tanışın! Moda fotoğrafçılığı eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak mesleğinize hemen başlayın!

Makinamızı, ekipmanlarımızı, çekim modlarını yakından tanıyoruz! Başarılı bir moda fotoğrafçısı olmak için ilk adımlarımızı sağlam atıyoruz! Moda Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 1.Bölüm:
 • Moda Fotoğrafçılığının Önemi Nedir?
 • Firmalar Neden Moda Fotoğraflarını Çektirir?
 • Moda Fotoğrafçılığını En Önemli Kuralları Nelerdir?
 • Moda Fotoğrafçılığının Yanıltıcıları Nelerdir?
 • Kendini Sattıran Moda Fotoğraflarının Sırrı Ne?
 • Reklamdaki Hali – Gerçek Hali Arasındaki Fark Ne?
 • İyi Bir Moda Fotoğrafında Olması Gerekenler Nelerdir?
 • Moda Fotoğrafları Hangi Platformlarda Kullanılacak?
 • E-Ticaret Fotoğrafları İle Dergi Fotoğraflarının Farkı Nedir?
 • Moda Fotoğrafçılığı İçin Hangi Marka ve Model Fotoğraf Makinesini Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Moda Fotoğrafçılığında Kullanılan Objektif Çeşitleri Neler?
 • Sabit Odaklı Objektifler Moda Fotoğrafına Nasıl Bir Etki Yapar? Değişken Odak Uzaklıklı Objektifler Hangi Açılar İçin Kullanılır?
 • Marka ve Modele Göre En Çok Kullanılan Lens Çeşitleri Ne?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Tripod ve Monopod Hangi Çekimlerde Nasıl Kullanılır?
 • Reflektör ve Difüzör Moda Fotoğraflarında Nasıl Kullanılır?
 • Uzaktan Kumanda Nasıl Kullanılır, Ne Avantaj Sağlar?
 • Moda Çekimleri Hangi Modda Yapılır?
 • Sahneye Göre Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Modlar Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır ve Nasıl Olmalı?
 • Netlik Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • İnce Beyaz Ayarı Hangi Çekimlerde Kullanılır?
 • Ölçüm Modları Işığa Göre Nasıl Kullanılır?
 • Sahneye Göre AF Yönetimi Nasıl Kullanılır?
 • Doğru Pozlama Nedir? + ve - Pozlamanın Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Görünüm Oranları 16:9, 3:2, 4:3 ve 1:1 Nedir ve Moda Fotoğrafı Çekimlerinde Hangisi Kullanılmalı?
Moda Fotoğrafçılığı Kursu 1.haftasında; mesleğinizi başarıyla yapabilmek için hangi makine ve ekipmanları kullanmanız gerektiğini öğrenecek, temel fotoğraf bilgilerinizi tazeleyerek moda fotoğrafçılığına özgü teknik çekim bilgisi edineceksiniz.

Moda fotoğraflarının gücünü arttırıyoruz! Işığı ve gölgeyi doğru kullanmayı öğrenerek markayı sattıracak çekimler yapıyoruz! Moda Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 2.Bölüm:
 • Moda Fotoğrafçılığında Işığın Önemi Nedir?
 • Stüdyo Işık Tipleri Nelerdir?
 • Sürekli Işık Kaynaklarının Şiddeti Nasıldır?
 • Avantajları ve Flaşlara Göre Kullanım Kolaylığı Fotoğrafçıya Ne Katar?
 • Işığın Şiddeti Nasıl Olmalıdır?
 • Işığın Kalitesi Nasıl Belirlenir?
 • Işığın Rengi Nasıl Ayarlanır?
 • Gün Işığı, Ampul Işığı, Halojen Lamba, Floresan Lamba Ne Şekilde Kullanılır?
 • Ampuller, LED Işıklar, Halojen Lambalar, LED Paneller Nasıl Kullanılır, Hangi Renk ve Şiddette Işık Üretirler? Moda Fotoğrafçılığında En İşe Yarar Olanı Hangisidir?
 • Flaşların Moda Fotoğrafçılığındaki Gücü ve Etkisi Nasıldır?
 • Flaşın Tutarlılığı ve Kullanıldığı Malzeme Neden Önemlidir?
 • Işık Şekillendiriciler Nelerdir, Ne İşe Yararlar?
 • Softbox, Şemsiyeler, Reflektörler, Difüzörler, Gobolar Nasıl Kullanılır ve Nasıl Bir Etki Yaparlar?
 • Kontrast Nasıl Oluşturulur?
 • Koyu Gölgeler Nasıl Engellenir?
 • Yüksek Kontrasta Neden Olan Etmenler Neler?
 • Yumuşak ve Göze Hoş Gelen Gölge Oluşturma Teknikleri Nelerdir?
 • Detayların Rahatça Seçilmesini Nasıl Sağlarsınız?
Işığı ve gölgeyi doğru yönlendiremezseniz başarılı bir moda fotoğrafçısı olamazsınız! 1.hafta moda fotoğrafçılığı dersi birlikte stüdyoda ışık kaynaklarını verimli kullanarak etkileyici fotoğraflar çekmeyi öğreneceksiniz!

Moda fotoğrafçılığında kompozisyon olmazsa olmaz! Çekim modumuzu ayarlıyor, ışık ölçümümüzü yapıyor ve farklı açılarda yaratıcı kompozisyonlar deniyoruz! Moda Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta:
 • Moda Çekimlerinde Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Daha Etkili Fotoğraflar Üretmek İçin Hangi Kompozisyon Kuralları Kullanılmalıdır?
 • Fotografik Anlatım Nedir ve Nasıl Yapılır?
 • Kurgu Ve Kompozisyonun Birlikteliği Nasıl Olmalıdır?
 • Giysi, Aksesuar, Ayakkabı, Takı Vb. Konseptli Çekimlerde Fark Yaratan Kompozisyonlar Nasıl Oluşturulur?
 • Sade Ancak Etkili Fotoğraf Mesajı Nasıl Yaratılır?
 • Styling Nasıl Oluşturulur?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
 • Çekim Öncesi Ekiple Koordinasyon Toplantısı Nasıl Yapılır?
 • Çekim Öncesinde Markanın İstekleri Doğrultusunda Çekim Planı Nasıl Belirlenir?
 • Çekim İçin En Uygun Zaman Nasıl Belirlenir?
 • Çekilecek Stüdyo/Mekan/Yapı Daha Önceden Nasıl Kontrol Edilir?
 • Gerekli Hazırlıklar Nelerdir?
 • Hangi Ekipmanlar Ve Malzemeler Kullanılır?
 • Moda Çekimi Ekibi Kaç Kişiden Oluşmalıdır?
 • Açık Ve Kapalı Mekanlarda Karşılaşılacak Zorluklar Nelerdir?
2.hafta moda fotoğrafçılığı kursu sonunda modelinizi ve stüdyonuzu çekime hazırlamayı, ışık kaynaklarınızı doğru kullanmayı, makine ayarlarınızı yapmayı ve çekim açılarınızı belirlemeyi öğreneceksiniz.

Stüdyoya giriyoruz! Modelli çekim uygulamamızla iletişimi kuvvetli, markaların ve modellerin çalışmak isteyeceği bir fotoğrafçı olmanızı sağlıyoruz! Moda Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta 1.Bölüm:
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar Nasıl Yapılır?
 • Model Çekime Nasıl Hazırlanır?
 • Makyaj – Kostüm Seçimi Nasıl Yapılır?
 • Konuya Uygun Saç - Makyaj Nasıl Yapılır?
 • Kostümler Nasıl Seçilir, Hangi Sırada Çekilir?
 • Kaç Kostüm Kullanılır?
 • Kaç Farklı Formatta Çekim Karesi Çıkarılır?
 • Modele Çekim Planı Hakkında Nasıl Bilgiler Verilir?
 • Stüdyoda Ekipmanlar Nereye, Nasıl Konumlandırılmalıdır?
 • Doğru Işığın Yönü Nasıl Bulunur?
 • Modelin Yüzünü Ve Vücudunu Nasıl Aydınlatmalısınız?
 • Yatay Ya Da Dikey Kadraj Kararı Nasıl Verilir?
 • Bakış Noktası Ve Yüksekliği Nasıl Seçilir?
 • Işık Düzeneği Kamera-Model Eksenine Kaç Derece Açıyla Bakmalıdır?
 • Fotoğraf Makinesiyle Işık Nasıl Ölçülür?
 • Histogram Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğraf Makinesi Işık Ayarları Nelerdir?
 • Işığa Göre ISO Ve Enstantane Ayarı Nasıl Yapılır?
Dikkat çeken moda fotoğraflarının sırrı iyi ekipman, işini bilen bir ekip ve doğru iletişimdir! Mesleğinizi başarıyla yapmanız için tüm bilgi ve deneyimi kazanmanızı sağlıyoruz!

Art arda fotoğraf çekiyoruz! Stüdyomuz, ekipmanlarımız ve mankenimiz hazır! Markaya ve konsepte uygun çekim yapmanın tekniklerini öğrencilerimizle paylaşıyoruz… Moda Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta 2. Bölüm:
 • Kompozisyona ve Arka Plana Göre Model Nasıl Konumlandırılır?
 • Modelin Beden Dilini Nasıl Yönlendireceksiniz?
 • Modelin Jest ve Mimiklerini Nasıl Kontrol Edeceksiniz?
 • Modele Doğru Poz Verdirme Teknikleri Neler?
 • Ayak, Baş ve Kolların Temel Pozisyonları Ne Olmalı?
 • Ayakta ve Oturarak Verilecek Model Pozları Nelerdir?
 • Modelle Doğru İletişim Kurma Teknikleri Neler?
 • Çekmek İstediğiniz Pozu Nasıl Anlatırsınız?
 • Modeli Zayıf Gösterme Yolları Neler?
 • Birden Fazla Modeli Nasıl Fotoğraflayacaksınız?
 • Arka Plan ve Çekim Açıları Nasıl Olmalı?
 • İlgi Noktası Yaratacak Fon Çalışmaları Nasıl Yapılır?
 • Katalog ve Reklamlar İçin Model Nasıl Fotoğraflanır?
 • Çekim Ne Kadar Sürmelidir?
Eğlenceli bir moda fotoğrafçılığı kursu uygulama çekimini tamamladık! Artık moda fotoğrafçılığında makine, ışık, kompozisyon bilgisi kazanmış, modelle doğru iletişim kurabilen ve yaratıcı bir moda fotoğrafçısı olarak sektöre ilk adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz!

Başarılı bir moda fotoğrafçısı olmanız için öğrenmeniz gereken son bir şey daha var: Photoshop! Satın almaya ikna edecek fotoğrafların sırlarını paylaşıyoruz… Moda Fotoğrafçılığı Kursu 4.Hafta:
 • Photoshop Nasıl Bir Programdır?
 • Moda Fotoğrafçısı İçin Photoshop’un Önemi Nedir?
 • Photoshop Klavye Kısayolları Neler?
 • Photoshop Programının Renk Ve Arayüz Ayarlarını Nasıl Yaparız?
 • Döndürme/Kesme Nasıl Yapılır?
 • Crop Tool Nasıl Kullanılır?
 • Moda Fotoğraflarını Nasıl Boyutlandırmalıyız?
 • Objelerin Seçilmesi İçin Pen Tool Nasıl Kullanılır?
 • Arka Fon Nasıl Düzenlenir?
 • Aydınlık Ayarının Yapılması İçin Adjustments Nasıl Kullanılır?
 • Ton Düzenleme İşlemi Nasıl Yapılır?
 • Levels, Curves, Brightness Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğrafların Renkleriyle Nasıl Oynanır?
 • Etkileyici Renk Doygunlukları Ve Filtreler Nasıl Yaratılır?
 • HDR Tonlamalar Fotoğrafımıza Ne Katar?
 • Adjustments - Vibrance, Hue, Color Balance, Black&White, Photo Filter Komutları Nasıl Uygulanır?
 • Neden Ham (RAW) Fotoğraf Çekmemiz Gerekiyor?
 • RAW Fotoğraflarımızda Sıcaklık, Pozlama Ve Doygunluk Ayarları İle Başarılı Renk Tonlamaları Nasıl Yaparız?
4.hafta moda fotoğrafçılığı dersi sonunda fotoğraflarınızı istediğiniz gibi boyutlandırmayı ve tonlamayı öğreneceksiniz. Çekim hatalarınız için biraz da teknolojinin imkanlarından yararlanacaksınız!

Ufak ama etkili dokunuşlarla çektiğimiz fotoğrafları dikkat çekici hale getiriyor, sanatsal bakış açımızı geliştiriyoruz! Moda Fotoğrafçılığı Kursu 5.Hafta:
 • Beyaz Ayarını En Kolay Nasıl Yaparız?
 • Levels İle Otomatik Beyaz Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Fotoğrafın Bir Parçasına İşlem Yapmak İçin Neler Kullanılır?
 • Spotlar Nasıl Temizlenir?
 • Fotoğrafın Bir Bölümünün Aydınlatılması Ya Da Karartılması İşlemi Nasıl Yapılır?
 • Burn Tool Ve Dodge Tool İle İstenen Bölümler Nasıl Boyanır?
 • Moda Fotoğraflarının Arka Planı Nasıl Temizlenir?
 • Yaratıcı Arka Planlar Nasıl Olur?
 • Yeşil Perde Kullanarak Modeli İstediğimiz Kompozisyona Nasıl Ekleriz?
 • Unsharp Mesk Komutu İle Keskinleştirme Nasıl Yapılır?
5.hafta moda fotoğrafçılığı kursu sonunda fotoğraflarınızdaki kusurları yok edecek püf noktaları öğrenecek, fotoğraflarınıza imzanızı ekleyerek portföyünüze kaliteli fotoğraflar eklemenin avantajını yaşayacaksınız.

Moda fotoğrafçılığı kursu 6.haftasında Photoshop layerleri arasında gezerek moda çekimlerimizi kusursuz hale getirecek püf noktalarını öğreniyoruz. Moda Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta:
 • Kusursuz Moda Fotoğrafları İçin Katmanlar Nasıl Kullanılır?
 • Moda Çekimlerinde Layer Kullanarak Nasıl Yaratıcı Olunur?
 • Hatasız Fotoğraflar İçin Maskeleme Nasıl Kullanılır?
 • Objenin Rengini Nasıl Değiştiririz?
 • Seçili Bölgelerin Renkleriyle Nasıl Oynarız?
 • Alan Derinliği Yaratan Photoshop Sırları Neler?
 • Action Kaydetme Ve Plugin Nedir?
 • Nik Color Ve Silver Efektleri Kullanırken Fotoğrafımız Nasıl Olmalı?
 • Modelli Moda Fotoğraflarında Gözaltı Torbalarını Ve Morlukları Yok Etmek İçin Neyi Bilmelisiniz?
 • Gözleri Nasıl Renklendiririz, Nasıl Aydınlatırız Ve Parlatırız?
 • Modelinizi Yeniden Yaratacak Kirpik, Göz Farı, Allık, Ruj Nasıl Eklenir?
 • Fotoğraflar Nasıl Saklanır?
 • JPG Ve TIFF Formatları Arasındaki Fark Nedir?
 • İnternet Ve E-Posta İçin Kullanılacak Fotoğraflar Nasıl Kayıt Edilir?
 • Baskı İçin Fotoğraf Nasıl Kayıt Edilmelidir?
6.hafta moda fotoğrafçılığı kursu sonunda çekim hatalarınızı giderirken yaratıcı olmayı öğrenecek, etkileyici moda fotoğraflarıyla stilinizi yansıtacaksınız.

Daha çok uygulama zamanı! Çektiğiniz fotoğrafları düzenleyerek bilgilerinizin teorikte kalmasını önlüyor, Photoshop ve Retouch’ta deneyim kazanmanızı sağlıyoruz!

Moda fotoğrafçılığı kursu 7.haftasında; Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Temel Retouch teknikleri nelerdir? Moda fotoğraflarında hangi Retouch teknikleri kullanılmalı? Sivilce nasıl alınır? Göz altı torbalarını ve morlukları yok etmek için neyi bilmelisiniz? Gözleri nasıl renklendiririz, nasıl aydınlatırız ve parlatırız? Göz renklendirme, kirpik ve göz farı ekleme, allık ekleme, dudak renklendirme ve dolgunlaştırma, liquify ve kullanımı (burun estetiği), yüz pürüzsüzleştirme, diş beyazlatma nasıl yapılır? Fotoğraf nasıl keskinleştirilir? Fotoğrafa imza nasıl atılır ve paylaşılır? konularını işleyerek çektiğiniz moda fotoğraflarını kusursuz hale getireceksiniz.

Moda fotoğrafçılığı kursları ile fotoğraf düzenlemek için gerekli olan tüm teknik ve pratik bilgiyi edinmiş olacak, moda çekimlerinize retouch yapabileceksiniz!

Türkiye’nin ünlü moda fotoğrafçılarından biri olmak için markanızı hayata geçirin, dijital pazarlamanın ve online olmanın gücünden yararlanın! Bu hafta kariyerinizi şekillendireceğiz… Moda Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 2.Bölüm:
 • Moda Fotoğrafçılığı Nasıl Bir Meslek?
 • Moda Fotoğrafçılığından Para Kazanılır Mı?
 • Markanızı Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Başarılı Girişimlerin Ortak Özelliği Ne?
 • Stüdyo Nasıl Kurulur?
 • Hangi Belgelere İhtiyacınız Var?
 • Yasal Süreçler Neler?
 • Hangi Ekipman, Makine ve Malzemeleri Almalısınız?
 • Stüdyonuzu Online Platformlarda Nasıl Duyurmalısınız? Dijital Dünyanın Farkında Mısınız?
 • Online Olmak Pazarlama Stratejinize Ne Katar?
 • Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?
 • Moda Fotoğrafçısı Olarak Sosyal Medya Kanallarını Nasıl Kullanmalısınız?
 • Sosyal Medya Hesaplarınızda Fark Yaratacak Profili Nasıl Oluşturmalısınız?
 • Instagram ve Facebook Algoritması Nedir ve Nasıl Çalışır?
 • Kendi Altın Gün ve Saatlerinizi Nasıl Keşfedersiniz?
 • Reklam, Tanıtım ve Sponsorlu Yayın Çalışmalarınızı Kimlerle, Nasıl Yapmalısınız?
 • Post ve Story İçin Sponsorlu Yayın Oluşturmanın Sırları Neler?
 • En Fazla ve En Doğru Kitleye Ulaştıracak Reklam Modelleri Neler?
 • Hedef Kitlemizin Etkin Olduğu Sosyal Mecraları Nasıl Bulacağız?
 • Hedef Kitlenin İlgisini Çekmek Ve Etkileşimi Arttırmak İçin Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube Sayfalarının Profil Ve Paylaşım Görsellerini Nasıl Tasarlamalıyız?
Ünlü bir moda fotoğrafçısı olmak için sosyal medyayı iyi analiz etmenizi sağlayacak, marka oluşturma, sürdürme ve sosyal medya platformlarında adınızı duyurmanın püf noktaları hakkında bilgiler vereceğiz!

E-ticaret sitelerinden kataloglara, dergilerden sosyal medya hesaplarına kadar pazarlamanın sırrı online olmakta saklı! Moda fotoğrafçılığı kursu ile dijital pazarlamanın sırlarını öğreneceksiniz! Moda Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 3.Bölüm:
 • Sosyal Medyada Nasıl Hitap Edilir?
 • Yaratıcı Reklam Spotları Oluşturmak İçin Güçlü Bir Beyin Ekibi Nasıl Kurulur?
 • Kendini Okutan ve Paylaştıran İçerik Nasıl Yazılır?
 • Moda Fotoğrafçısı Olarak Markanıza Nasıl Güven Kazandırırsınız?
 • Sosyal Medya Sayfalarınızın Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Gizli Yollar Neler?
 • Daha Çok Beğeni ve Etkileşim Almak İçin Pazarlama ve Paylaşım Diliniz Ne Olmalı?
 • Rakiplerinizi Nasıl Analiz Edersiniz ve Onlara Karşı Hangi Tanıtım Silahlarınızı Kullanmalısınız?
 • Kısa ve Uzun Vadede Sosyal Medya Hedefleri Nasıl Belirlenmeli?
 • Dolaylı Yoldan Müşteri Kazanmak İçin Hangi Psikolojik Yöntemleri Kullanmalısınız?
 • Gelen Müşterileri Kaçırmamanın Yolları ve Etkin İkna Teknikleri Neler?
 • En İyi Moda Fotoğraflarınızla Portföyünüzü Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Müşterileri Etkileyecek Sunumların Püf Noktaları Neler?
Moda fotoğrafçılığı eğitimi sonunda çektiğiniz fotoğrafları nasıl pazarlayabileceğinizi, adınızı nasıl duyurabileceğinizi ve etkileyici müşteri sunumları yapmayı öğreneceksiniz. Başarılı bir moda fotoğrafçısı olarak sektördeki yerinizi hemen alın…

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Programı – 1000’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 1000’in üzerinde moda fotoğrafçısı mezun eden Foto Life Akademi Moda Fotoğrafçılığı Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz moda fotoğrafçılığı kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Moda Fotoğrafçılığı Kursu Programı

Ünlü moda markalarının tercih ettiği, mankenlerin çalışmak istediği bir moda fotoğrafçısı olmak ister misiniz? Fotoğrafçılığı meslek olarak yapmayı amaçlıyorsanız Türkiye'nin en iyi moda fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

Pro Moda Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Moda Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Moda Fotoğrafçılığı Kursu; temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve moda fotoğrafçısı olmak isteyen fotoğrafçılar ile sektöre yeni giren ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden moda fotoğrafçılarının katılabileceği, ünlü moda fotoğrafçılarından işin inceliklerini öğrenerek tecrübe kazanacakları, çekim tekniklerinden ekipman kullanımına, ışık ve kompozisyondan modelle iletişime, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Her yıl moda fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

moda fotoğrafçılığı eğitimleri

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Moda fotoğrafçılığı kursuna katılabilmeniz için temel fotoğrafçılık eğitimi almış olmanız gerekiyor. Temel fotoğrafçılık çekim tekniklerini bilmeniz, makine ve ekipmanları kullanabilmeniz, ışık ve kompozisyon konuları hakkında bilgi sahibi olmanız moda fotoğrafçılığı eğitiminin verimli geçmesi için önemlidir.

7 Haftalık moda fotoğrafçılığı kursumuza katılarak moda fotoğrafçılığında kullanılan makineleri, ekipmanları, ışık ve kompozisyon tekniklerini, manken ve tekstil çekimi tekniklerini, modelle doğru iletişim kurmayı ve temel düzeyde Photoshop yapmayı öğrenirsiniz. Ancak fotoğrafçılık farklı uzmanlık alanlarının dahil olduğu bir sanat dalı olduğu için moda fotoğrafçılığı mesleğini başarıyla yapmak istiyorsanız ürün, doğum, düğün, stüdyo vb. fotoğrafçılık branşlarında da bilgi sahibi olmalı, Photoshop, Video Kurgu ve Montaj, Albüm Tasarımı, Modele Poz Verdirme gibi eğitimler almalısınız. Böylece donanımlı bir moda fotoğrafçısı olarak müşterilerinize kaliteli hizmet verir ve memnuniyetlerini artırırsınız.

Foto Life Akademi olarak Moda Fotoğrafçılığı Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı fotoğrafçılık kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir. MEB fotoğrafçılık kursu sertifikası nasıl alınır sorunuza detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Moda fotoğrafçılığı eğitimleri hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Moda fotoğrafçılığı kursu ilk haftasında teorik olarak moda fotoğrafçılığına özgü makine ve ekipmanlar ile makine ayarlarını yapmayı öğrenirsiniz. Ardından 2.hafta moda fotoğrafçılığı dersi ile kompozisyon oluşturmayı ve modelle iletişim kurmayı uygulamalı olarak görürsünüz. 3.hafta moda fotoğrafçılığı dersi stüdyoda yoğun uygulamalı moda çekimleri ile geçer. 4. -7.hafta aralığında ise çektiğiniz moda fotoğraflarını düzenlemek için Photoshop programını temel düzeyde kullanmayı, markanızı kurmak ve sektörde yer almak için ihtiyaç duyacağınız girişimcilik ve pazarlama püf noktalarını öğrenirsiniz.

Moda Fotoğrafçılığı Kursu ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya moda çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize ise marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen moda fotoğrafçıları için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Moda fotoğrafçılığı kursu sertifikalarımız, moda fotoğrafçılığı mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Fotoğrafçılık Kursları, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için Fotoğraf Stüdyosu Nasıl Açılır? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Moda fotoğrafçılığı kursu sonrasında öğrencilerimize her konuda destek oluyoruz. Moda fotoğraf stüdyosunu açmak isteyenlere özel danışmanlık yaparak sektörde fark edilen ve tercih edilen bir moda fotoğrafçısı olmalarını sağlıyoruz. Müşteri ilişkileri, pazarlama ve sosyal medya yönetimi alanlarında eğitimler veriyor; isteyen öğrencilerimizin ekiplerinin ve satış-pazarlama kanallarının sahip olması gereken standartları oluşturuyoruz. Ayrıca moda fotoğrafçılığı yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Kurumumuzdan moda fotoğrafçılığı eğitimi alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilirler. Moda fotoğrafı çekimlerinde ihtiyaç duyacakları ışık, dekor ve makineleri de anlaşmalı firmalarımızdan indirimli fiyatlarla karşılamaları mümkün.

Moda fotoğrafçılığı kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Moda fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları; kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun moda fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Foto Life Akademi moda fotoğrafçılığı kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra moda fotoğrafçılığı eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Foto Life Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Moda fotoğrafçılığı kursu Florya, moda fotoğrafçılığı kursu Bahçelievler, moda fotoğrafçılığı kursu Ataköy, moda fotoğrafçılığı kursu Yeşilköy, moda fotoğrafçılığı kursu Zeytinburnu, moda fotoğrafçılığı kursu Avcılar olarak hizmet veren moda fotoğrafçılığı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet, online moda fotoğrafçılığı eğitimi veriyoruz. Ancak moda fotoğrafçılığı kursları teorik ve uygulama olarak 2 bölümden oluşan bir programdır. Uygulama moda çekimi derslerimiz yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla moda fotoğrafçılığı eğitiminizi kurumumuzda almanızı öneririz.

Moda fotoğrafçılığından kazanç sağlamak istiyorsanız rakiplerinizden ayrılmanızı sağlayacak Photoshop, Lightroom, Video Kurgu ve Montaj, Adobe Premiere ve Adobe After Effects eğitimleri alabilirsiniz. Ayrıca Moda Fotoğrafçılığı Kursu, Ürün Fotoğrafçılığı Kursu, Düğün Fotoğrafçılığı Kursu, Yemek Fotoğrafçılığı Kursu ile uzmanlık alanlarınızı genişleterek daha çok gelir elde edebilirsiniz. Tercih edilen bir moda fotoğrafçısı olmak için kişisel gelişiminize de önem vererek En İyi Fotoğrafçılık Kursu Foto Life'ın kardeş eğitim markası İmaj Akademi'den Diksiyon, Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Algı ve İkna Teknikleri, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Satış ve Pazarlama, Sosyal Medya gibi eğitimler alabilirsiniz.

Moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize portfolyolarını hazırlamaları konusunda da destek veriyoruz. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde fotoğraf eğitimi almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Bizi Ara!

fotoğrafçılık kursu iletişim
moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Moda Fotoğrafçısı Olmak İstiyorum Diyenler...

Erken Kayıtta %50 İndirim - Fotoğrafçılık Kurslarında Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Moda Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Moda fotoğrafçılığı kursu ile mesleğinin teorik ve pratik bilgilerini edinen öğrencilerimiz Ürün Fotoğrafçılığı Kursu, Doğum Fotoğrafçılığı Kursu, Düğün Fotoğrafçılığı Kursu ile fotoğrafçılık mesleğinde gelişiminizi destekleyecek Photoshop, Lightroom kurslarını da alarak kendilerini geliştirmeye ve başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Moda Fotoğrafçılığı Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Moda fotoğrafçılığı eğitimi sınıflarımızı, fotoğraf stüdyolarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo çekim etkinliklerimizi ve çekim gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Türkiye'nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, moda fotoğrafçılığı kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Moda fotoğrafçılığı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Foto Life Akademi.

6+

Kurs Merkezi

Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş moda fotoğrafçılığı eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1000+

Mezun Öğrenci

Profesyonel moda fotoğrafçılığı mesleğine adım atmış yüzlerce mezun öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

553

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 2.765 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30