Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Burdur Fotoğrafçılık Kursu 2025'te Açılıyor!

Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu Burdur Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2025'te Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu Burdur Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Fotoğrafçılık Eğitimlerimizi İstanbul'da Veriyoruz...

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmeyi öğrettik. Burdur’dan gelen yoğun talepler doğrultusunda 2025 yılında bu eşsiz kentimizde de Foto Life Akademi şubesi açmaya karar verdik. 2025 yılına kadar bekleyemem diyenler, şimdilik biz size gelemesek de sizleri İstanbul’da Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş semtlerinde bulunan eğitim merkezlerimizde ağırlamak isteriz. Uygulamalı eğitimler, yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, sosyal aktiviteler, sergiler, duayenlerle söyleşiler, keyifli sohbetlerin adresi Sanat Cafe’miz ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için sizleri akademiye bekliyoruz! Yoğun ilginiz için çok teşekkürler. En kısa zamanda Burdur’da görüşmek üzere!

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

burdur fotoğrafçılık kursu

Yeni Başlayanlar

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz! İsteyin, zaman ayırın ve Burdur fotoğrafçılık kursu ile fotoğraf çekmeye başlayın!

Sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, bowling, satranç, playstation turnuvaları; ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri, amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları ile sosyalleşeceğiniz ve eğleneceğiniz bir akademi ortamı sizi bekliyor! Burdur fotoğrafçılık kursu ile içinizdeki fotoğrafçıyı keşfedin!

Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı fotoğrafçılık eğitimlerimizle öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın!

Yeni Başlayanlar

Meslek Edinmek İsteyenler

Mevcut işinizden sıkıldınız ve yeni bir iş mi arıyorsunuz? Ya da mesleğinizi yaparken ek gelir mi kazanmak istiyorsunuz? Burdur fotoğrafçılık kursu ile hayallerinize giden ilk adımı atın!

Moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro hava fotoğrafçılığı alanlarında deneyimli eğitmenlerle 30’dan fazla branşta eğitim vererek geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz. Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam bir portföy ile başlayan öğrencilerimiz; Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde yer alarak ve kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Siz de Burdur fotoğrafçılık kursları ile profesyonel hayata adım atın, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmaya başlayın!

Meslek Edinmek İsteyenler
fotoğrafçılık kursu burdur
burdur fotoğrafçılık kursları

Fotoğraf Tutkunları

Fotoğraf tutkunuysanız ve daha iyi fotoğraflar çekerek bu merakınız sürdürmek istiyorsanız Burdur fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi en doğru adres!

Fotoğraf sanatının ustası olmak isteyenlere görüntü işleme kurslarımızdan anlatım atölyelerimize, usta fotoğraf sanatçılarıyla workshop etkinliklerinden duayenlerle söyleşilere kadar ihtiyaçları olan tüm teknik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. Burdur fotoğrafçılık kursu olarak deneyimli eğitmen kadromuzla ileri düzey eğitimlerle onları kariyerlerine tam anlamıyla hazırlıyoruz.

Burdur fotoğrafçılık kursu her seviyeden her yaştan eğitimlerle tekniğinizi geliştirmenizi sağlıyor, kadrajınızı güçlendiriyor, yeteneğinize yetenek katıyor, portföyünüzü geliştiriyor!

Fotoğraf Tutkunları

Burdur Fotoğrafçılık Kursu Franchise Ol!

fotoğrafçılık kursu burdur
burdurda fotoğrafçılık kursu
burdur fotoğrafçılık kursu tavsiye
burdurda en iyi fotoğrafçılık kursu
burdur en iyi fotoğrafçılık kursu
burdurun en iyi fotoğrafçılık kursu

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan fotoğrafçılık programımız Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı olmakla birlikte amatörden profesyonele 38 farklı branşta eğitim vermekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, sosyal aktiviteler ve sanatsal organizasyonlarımızla Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olmaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar binlerce kursiyer mezun eden, her birinin başarılı işlere imza atmasını sağlayan fotoğraf ailemiz her geçen gün büyüyor. Gelin, siz de ailemize katılın!

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
12.800+
Mezun Öğrenci

Sosyal Medyada Biz

Sıkça Sorulan Sorular

Burdur’daki öğrencilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda Burdur’da 2025 yılı içerisinde Foto Life Akademi şubesi açmayı planlamaktayız. 2025 yılına kadar fotoğrafçılık eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz ise İstanbul’da bulunan kurs merkezimizde eğitim alabilirler. Öğrencilerimiz için grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliğiyle uçak ve otobüs bileti, havalimanı/otogar ve gar transferi, otel rezervasyon ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İstanbul’daki kurs merkezimize gelemeyecek olanlar, online fotoğrafçılık kurslarımızdan yararlanarak ev ve iş ortamlarında eğitim alabilirler. Burdur fotoğrafçılık kursu çok yakında sizlerle.

Burdur fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi olarak eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak fotoğrafçılığı temel, amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, fotoğrafçılıktan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı çekim gezileri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Burdur fotoğrafçılık kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Burdur fotoğrafçılık kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun fotoğrafçılık eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Burdur fotoğrafçılık kursu süresi; fotoğrafçılığı temel, amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken eğitimlerin içeriğine, fotoğrafçılıktan beklentilerinize ve kariyer hedeflerinize, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişiklik gösterir. Temel fotoğrafçılık kursumuz 5 hafta 12,5 saat, MEB onaylı fotoğrafçılık kursu 21 hafta 52,5 saat, mesleki fotoğrafçılık kurslarımız 7 hafta 17,5 saat, workshoplarımız 1 gün 3 saatten oluşmaktadır. Özel fotoğrafçılık eğitimlerimizin süresi istediğiniz gün ve saatlere uygun planlanmaktadır. Eğitim programınıza ve kurs süreniz; eğitim danışmanlarımızla birlikte eğitim almak istediğiniz branşa, yaşınıza, yeteneklerinize, ilgi ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir.

Burdur fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi olarak Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Burdur fotoğrafçılık kursu eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Bizi Arayın!

fotoğrafçılık kursu iletişim
Burdur Fotoğrafçılık Kursu 2025'te Açılıyor!
2025'e Kadar Sadece İstanbul'da Eğitim Veriyoruz! +90 (850) 532 30 30