Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Foto Life Akademi

Foto Life Akademi

Foto Life Akademi, Girişimci Eğitmen Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz tarafından 2008 yılında kurulmuştur.

Alanında uzman ve deneyimli fotoğrafçılık eğitmenleri, yurt içi ve yurt dışı sergi çalışmalarına imza atmış fotoğraf sanatçıları, akademisyenler, eğitim danışmanları, kurumsal iletişim sorumluları, yazarlar, kariyer ve imaj danışmanları, yönetmenler, kameramanlar, art direktörler, editörler ve sanat ekibinden oluşan bir kadroyla Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı amatörden profesyonele 38 farklı branşta eğitim vermekteyiz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, öğrenme hızları, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş bir program hazırlamaktayız.

foto life akademi

İçindeki fotoğrafçıyı keşfet! Hemen kayıt ol!

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

foto life akademi

Vizyon

Yaşam boyu öğrenme odaklı ve eğitimdeki öncülüğüyle toplumsal ve sanatsal gelişime yön veren uluslararası bir eğitim kurumu olmak vizyonumuzdur.

Eğitim ve öğretim deneyimini yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla zenginleştirerek fotoğraf sanatına ve kültürüne katkıda bulunan, sanatsal ve kültürel faaliyetlerle daha iyi bir geleceğin şekillenmesine katkıda bulunan, uluslararası standartlarda eğitim vererek tercih edilen, prestijli ve öncü bir akademi olmaya devam etmektir.

Kuruluşumuzdaki eğitim tutkusu ve milli amaçların gereklerini yerine getirerek fotoğraf sanatını sevdirmek, sürdürülebilir bir büyümeye sahip olmak, güven duyulan bir kurum olarak hayata ve insanlığa değer katmak arzumuzdur.

Misyon

Misyonumuz; 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle sanatsal değerleri ön planda tutarak çok kültürlü eğitim vermek, ülkemizin önde gelen kurumları arasındaki yerimizi korumak ve öğrenci memnuniyetini daima yükseltmektir.

Yaratıcı ve eleştirel düşünen, özgür ve özgürlükçü, etik değerleri önemseyen, doğa ve çevre bilinci gelişmiş, özgüveni yüksek, üstleneceği mesleki ve sosyal sorumlulukları başarıyla yerine getirecek bireyler yetiştirmek; fotoğrafçılığa evrensel boyutta katkı sunmak, fotoğraf sanatının toplumda yer bulmasına ve yaygınlık kazanmasına öncülük etmek amacımızdır.

Öğrencilerimizi mesleki bilgi ve becerilerini dünyanın her yerinde kullanabilecekleri şekilde profesyonel hayata hazırlayarak ülkemizi dünyada temsil eden bir eğitim kurumu olmak hedefimizdir.

foto life akademi
foto life fotoğrafçılık kursu

Değerler

Eğitim felsefemizle standartlardan ve taklitten uzak, geçmişin bilgi birikimi ile geleceğin eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak öğrencilerimize ışık oluyoruz.

Eğitim içeriklerinde bilimsellik, programlarımızda sürdürülebilirlik, sistemde yenilikçilik ve öncülük, öğrenci memnuniyetinde güvenirlik en önemli değerlerimizdir. Aklın ve bilimin ışığında, sürekli öğrenen ve gelişen bir kurum olarak özverili ve çözüm odaklı kadromuzla fotoğraf sanatını yaşatmaya devam ediyoruz.

Öğrencinin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek, öz güveni yüksek, nitelikli ve donanımlı, lider şahsiyetler yetiştirmek için canla başla çalışıyoruz.

20’den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, eğitim sektöründeki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro ve hava fotoğrafçılığı gibi fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış, uluslararası eğitim standartlarında eğitim veren Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile sektörün en iyi eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Unutmayın, bakmak ile görmek arasındaki fark çok büyük. Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

fotoğraf eğitmenleri
fotoğraf eğitimleri

35 Branş 13 Destekleyici Eğitim

Hobinizi mesleğe dönüştüreceğiniz, fotoğrafın farklı alanlarında uzmanlaşmanızı sağlayacak branş eğitimleriyle yanınızdayız.

Yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için 35 branş ve 13 destekleyici fotoğraf eğitimleri, hobi ve mesleki kurslar, özel dersler, şirketlere özel eğitimler, ustalarla fotoğraf seminerleri hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, fotoğrafçılığı uygulamalı derslerle ve sahada öğrenme şansı yakalayacaksınız.

İlgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın.

12800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurs merkezlerimiz, ferah atölyelerimiz, eğitim standardımız, yurt içi ve yurt dışı çekim gezilerimiz gibi ayrıcalıklı hizmetlerimize ek olarak güler yüzlü yaklaşımımızla sizleri samimi ve içten bir ortama davet ediyoruz.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

mezun fotoğraf öğrencileri
meb onaylı fotoğrafçılık kursu

Eğitim Markalarımız

Nitelikli iş gücü yetiştirerek ülke değerlerine katkıda bulunmak, kendine güvenen, sanatsal bilinç kazanmış, yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için 20 eğitim markasını hayata geçirdik.

Hobi ve Mesleki Gelişim alanında Sanat Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi, Müzik Akademi, Resim Akademi ve Model Akademi; Kişisel Gelişim ve Kariyer Kursları olarak Kariyer Home, İmaj Akademi, SEO Akademi, Web Akademi ve Dil Akademi ile ülke gelişimine katkıda bulunan, kültürel değerlere önem veren, analitik düşünen, mükemmeliyet kültürünü benimsemiş, alanında yetkin ve yenilikçi isimleri ülkemize kazandırıyoruz.

150’den fazla branş eğitimimizle hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen her yaştan öğrencimize kariyer fırsatları yaratıyor, kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin en çok tavsiye edilen fotoğrafçılık kursu olarak ünlü televizyon kanallarına konuk olduk, gazete ve dergilerde yer aldık. Fotoğrafçılık hakkında merak edilenleri anlattık, kurumumuzdan bahsettik… Bizi yakından tanımak istiyorsanız konuk olduğumuz TV programlarını izleyin, yazılarımızı takip edin…

foto life tv programları

TV Programları

Foto Life Akademi TV ekranlarında! Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarına konuk olarak akademimizden bahsettik.

fotolife gazete haberleri

Gazete Haberleri

Eğitim metodumuz, eğitmenlerimiz, sergi ve sanat aktivitelerimiz, öğrenci memnuniyetimiz ile gazetelerde yer aldık.

foto life dergi röportajları

Dergi Röportajları

Fotoğraf hakkında yazılarımız, duayenlerle söyleşilerimiz, fotoğraf gezilerimizle dergi sayfalarına konu olduk.

Bizden Haberler

Yeni eğitimlerimizi, kampanyalarımızı ve fotoğraf gezilerimizi yakından takip edin.

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30