Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitmenler

Alanında Uzman Fotoğraf Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, eğitim sektöründeki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında! Moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarını sizlerle buluşturuyoruz!

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın

foto life akademi eğitmenler

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin Fotoğrafçılık bölümlerinden mezun, kendini fotoğraf sanatının gelişmesine adamış, deneyimli eğitmenler Foto Life Akademi’de!

Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarında çalışmış, üniversitelerde öğretim görevlisi olarak yer almış, yüksek lisansını sanatın farklı dallarında yaparak kendini geliştiren, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro ve hava fotoğrafçılığı alanlarında uzman, ünlü fotoğraf sanatçılarıyla eğitim veriyoruz.

Fotoğraf sanatçısı eğitmenlerimizle öğrencilerimizin yeteneklerine şekil veriyor, onları geleceğin fotoğrafçıları olarak yetiştiriyoruz.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Görsel Ağırlıklı Ders Anlatımı

Fotoğrafçılık kurslarımızın tamamında ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yapıyor, fotoğrafçılık ekipmanları ve teknolojileriyle öğrenilenleri uygulamalı olarak pekiştiriyoruz.

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, fotoğrafçılığı, teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz uygulamalı ders anlatımlarıyla, grubun öğrenme hızına ve dinamiğine göre modern teknikler kullanıyorlar.

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi
fotoğrafçılık kursu eğitmenler
fotoğrafçılık kursu eğitmen

Fotoğraf Çekim Ödevleri ve Değerlendirme

Fotoğrafçılık kursu öğrencilerimize işlenen konuları pekiştirecek ödevler vererek öğrendiklerini unutmamalarını sağlıyor, kendi tekniklerini geliştirmelerine ve yeteneklerini fark etmelerine fırsat tanıyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemiyle teorik bilginin yanı sıra anlatılan konuları uygulamalı fotoğraf çekimleriyle pekiştirerek öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Ders sonlarında verdiğimiz ödevleri bir sonraki haftada öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, tartışıyor, kendimizi geliştiriyor ve konu tekrarları yapıyoruz. Unutmayın, fotoğrafçılık kitaplardan öğrenilmez!

Öğrenme Garantisi

Öğrenci Yorumları

Geliştiriyoruz ve Üretiyoruz!

Aklın ve bilimin ışığında sürekli öğrenen ve gelişen bir kurum olarak öğrencilerimize eğitimde kalite sunuyoruz.

Hayata Değer Katıyoruz!

Özverili, çalışkan, etik, donanımlı ve çözüm odaklı kadromuzla fotoğraf kültürüne ve sanatına değer katıyoruz.

Geleceği Şekillendiriyoruz!

Öğrencilerimizin bireysel ilgi ve gereksinimlerini önemseyerek fotoğraf sanatına gönül vermiş nesiller yetiştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kurs Katılım Sertifikası veriyoruz ama MEB onaylı sertifika isterseniz 21 hafta süren kursumuza katılmanız gerekmektedir. MEB onaylı sertifika sadece bir öğretim kurumunda eğitmen olarak çalışmak isterseniz usta öğretici olarak çalışmanızı sağlar. Bunun dışında diğer fotoğraf eğitimlerimizle arasında herhangi bir fark yoktur.

Evet, MEB Onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı sertifika yalnızca 21 haftalık MEB onaylı programı başarıyla bitiren öğrencilerimize verilmektedir ve MEB onaylı sertifika bu işi MEB’e bağlı bir öğretim kurumunda usta öğretici olarak çalışmak isterseniz işinize yarar. Amacınız fotoğrafçılığı hobi ve mesleki amaçlı yapmaksa kurs katılım sertifikası işinizi görür. Diğer eğitimlerimiz için Foto Life Akademi onaylı sertifikalarımız verilmektedir.

Verdiğimiz sertifika, bu işin eğitimini aldığınıza dair bir belgedir ve sertifikalarla işyeri açılmaz. Aldığınız sertifika; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. İş yeri açmak için gerekli evrakları mali müşavirden öğrenebilirsiniz.

Mesleki atölyemizi bitiren ve görüntü işleme kurslarımızı alan (photoshop, lightroom) yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize; Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile tam zamanlı iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulma ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Bize Ulaşın!

fotoğrafçılık kursu iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30