Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar Foto Life Akademi

Türkiye’nin En İyi Fotoğraf Eğitmenleri Tek Çatı Altında!

Her biri alanında uzman, eğitim sektöründeki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri Foto Life Akademi’de! Moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro ve hava fotoğrafçılığı gibi fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış, uluslararası eğitim standartlarında eğitim veren Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile sektörün en iyi eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Unutmayın, bakmak ile görmek arasındaki fark çok büyük. Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

[widget-8]

Ustalardan Öğrenmenizi Sağlıyoruz!

Fotoğraf sanatının sırlarını ve inceliklerini fotoğrafçılığın duayenlerinden öğrenmenizi sağlıyoruz. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yıllardır profesyonel fotoğrafçılık yapan, sergileri ve çalışmalarıyla adından söz ettiren ustalarla Foto Life Akademi çatısında buluşmanızı sağlıyoruz.

Üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, fotoğraf sanatının her ayrıntısına hakim ustalarla temelden ileriye, mesleki kurslardan workshoplara kadar 100’den fazla eğitim veriyoruz.

Televizyon kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış fotoğrafçılarla branş eğitimleri düzenliyoruz.

Aynı zamanda ülkemizde başarılı işlere imza atan moda, doğum, düğün, ürün, yemek, still life fotoğrafçıları da eğitmen kadromuzda bulunuyor. Öğrencilerimizin fotoğrafçılığı hem hobi hem de mesleki olarak en iyi öğrenebilecekleri isimlerle çalışıyoruz.

Fotoğrafın tarihine ışık tutan isimlerle geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

[widget-19]

Workshoplar Düzenliyoruz, Fotoğrafçılığın Duayenleri İle Bir Araya Geliyoruz!

“En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.” diyor usta fotoğraf sanatçısı Ara Güler… Fotoğraf çekmeyi aşka ve tutkuyla yapan usta fotoğraf sanatçılarıyla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Öğrencilerimizin haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayenlerden eğitim almalarını sağlıyoruz.

Ünlü markalarla çalışan moda, düğün, doğum, ürün, yemek fotoğrafçıları öğrencilerimize;

  • mesleklerinin sırlarını ve püf noktalarını
  • sektörde karşılaşacakları zorlukları
  • alanlarında tanınan bir isim olmaları için atmaları gereken adımları
  • ünlü markalarla nasıl bağlantı kurabileceklerini
  • uzmanlaşmak istedikleri alana göre kendilerini nasıl geliştireceklerini uygulamalı eğitimlerimizle anlatıyorlar.

Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına da imkan tanıdığımız bu etkinlikler, onları mesleklerine daha iyi hazırlamış oluyor. Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenerek sanatımızı ve tekniğimizi geliştiriyoruz. Fotoğrafçılık, ustasından öğrenilir!

Ustalardan Fotoğraf Eleştirileri Alıyoruz!

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir fotoğrafçı olmalarının yolunu açıyoruz.

Tekniğinizi ve Sanatınızı Geliştirmek İstiyorsanız Doğru Eğitmenlerden Ders Alın!

Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu eğitmenleri alanında ünlü fotoğrafçılar olmanın dışında, pedagojik ders ilkelerine ve konularına hakim, uygulamalı eğitim tekniğini etkili ve faydalı kullanabilen, öğrencilerinin her türlü sorusuna cevap verebilecek bilgi ve yetkinliğe sahip isimlerden oluşmaktadır.

Ayrıca öğrencilerinin ders içi ve dışı fotoğraf sanatı ve kariyerleriyle ilgili sorularına güler yüzlü ve destekleyici bir şekilde cevap veren hocalarımız, fotoğraf sanatını geleceğe aktarmak için canla başla çalışmaktadır.

Uzman fotoğrafçılık kursu eğitmenleri ile sizleri daha iyi bir fotoğrafçı haline getirecek tüm teorik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. Diğer fotoğrafçılardan ayırt edilecek özgün bir anlatım dili geliştirmek, fotoğrafa bakış açınızı farklı bir yöne çevirmek istiyorsanız kurumumuza uğrayın. Fotoğraf sanatında sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız iyi eğitmenlerden ders alın!

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30