Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sergi ve Sanat Aktiviteleri Foto Life Akademi

Sadece Eğitim Vermiyor, Geleceğin Sanatçılarını da Yetiştiriyoruz!

Foto Life Akademi olarak sıradan kurslardan farklı olarak öğrencilerimize özel sergi çalışmaları da yapıyoruz. Yılsonu öğrencilerimizin fotoğraflarından oluşan bir sergi hazırlarken dileyen öğrencilerimiz için kişisel sergi açma danışmanlığı sunuyoruz.

Fotoğrafçılığın duayenleri ile söyleşiler düzenliyor, ünlü fotoğraf sanatçılarının sergilerini ziyaret ediyor, sinema ve resim gibi fotoğrafçılıkla iç içe olan sanat dallarının etkinliklerine katılıyoruz. Fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz. Foto Life Akademi’de her yer sanat!

[widget-8]

Ustaları Ziyaret Ediyoruz!

Fotoğraf sanatının en önemli isimlerinin sergilerine giderek fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin bu sanatı farklı kadrajlardan görmesini sağlıyoruz. Fotoğrafçılığın gelişmesine kendini adamış, yurt içi ve yurt dışında adından söz ettirmiş, dünyanın en etkileyici fotoğraflarını çekmiş ustaların sergilerine ve sanat etkinliklerine katılıyoruz. Özeleştirimizi yapıyor, fotoğraflarımızı değerlendiriyor ve onları örnek alıyoruz.

Geçmekte olan anın tanığı olan, hayatları ve çalışmaları ile binlerce fotoğrafçıya ışık olmuş ustaları yakından tanıyarak onları örnek alıyoruz. Akademi olarak sadece teorik eğitim vermiyor, pratiğe aktarılmış sanatı da gözlemliyoruz.

İsteyen Öğrencilerimizin Sergi Çalışmalarına Destek Sağlıyoruz!

Pro fotoğrafçılık kursu öğrencilerimize 7.haftanın sonunda mezuniyet projesi veriyor, farklı fotoğraf temaları, kompozisyon kuralları ve duygularıyla fotoğraflar çekmelerini istiyoruz. Pro-fotoğrafçılık kursunu tamamlayan öğrencilerimiz, tekniklerini ve özgün stillerini fotoğraflarına yansıtarak kişisel tarzlarını oluşturmuş oluyorlar. Hem de kariyer basamaklarını hızla çıkmalarına destek olacak bir portfolyo elde ediyorlar.

Foto Life Akademi ailesi olarak biz de isteyen öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları bir sergiye dönüştürerek başarılarını ve emeklerini taçlandırıyoruz. Fotoğraf tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitimi süresince ve sonrasında çektiği fotoğrafları bu sanatın meraklılarıyla paylaşmak isteyenler için kurumsal partnerlerimizle birlikte, Türkiye’nin ünlü mekanlarında fotoğraf sergileri açıyor, kariyerinize ışık tutuyoruz.

Siz de çektiğim fotoğrafları paylaşmalıyım, fotoğraflarıma yorumlar almalıyım, kendimi daha çok geliştirmeliyim diyorsanız öğrencilerimize özel sergi çalışmalarımızdan yararlanmalısınız.

[widget-19]

PR Çalışmanızı Yapıyoruz!

Dijital marka gücümüzü kullanarak fotoğraf sergilerinizi binlerce kişiye ulaştırıyor, web sitelerimiz ve kurumsal partnerlerimizle sizleri destekliyoruz. İyi bir fotoğrafçı olabilirsiniz ancak sizi kimse fark etmiyorsa iyi olduğunuza nasıl inanacaksınız? Ünlü bir fotoğraf sanatçısı olmanız için fotoğraflarınızı kitlelerle buluşturuyor, 20’den fazla eğitim markamızla birlikte sanatsever binlerce kişiye ulaşarak sergilerinizin PR çalışmasını yapıyoruz.

İnternet ve dijital pazarlama ajansımızla web sitenizi yapıyor, profesyonel kimliğinizi oluşturuyoruz. Markanızı dijitale taşıyarak sektörünüzde adınızın duyulmasını sağlıyoruz. Sergi ve çekim çalışmalarınızı online platformlarda tanıtarak dikkatleri üzerinize çekiyoruz.

Sizi Geleceğe Taşıyoruz!

Foto Life Akademi olarak sergi ve sanat etkinliklerimizle öğrencilerimize sosyal bir eğitim ortamı sunarken başarılı kursiyerlerimizin çalışmalarını fotoğraf severlere ve geleceğe taşımaya devam ediyoruz.

Sanatını, tekniğini, hikâyesini gelecek nesillere aktararak unutulmaz bir fotoğrafçı olmak isteyenlerin daima yanındayız. Fotoğrafçılığı sadece hobi olarak yapmayın, topluma sanatsal bakış açısı kazandırmak ve fotoğraf sevgisi aşılamak için de fotoğrafı kullanın! Sosyal sorumluluk bilincinde olan ve fotoğrafçılığın çocuklar ve gençler tarafından da sevilmesini isteyen her fotoğrafçının sergisi olmalı…

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30