Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Etkinlikler Foto Life Akademi

Türkiye’nin En Aktif ve Eğlenceli Kursunda Birbirinden Keyifli Etkinlikler Var!

Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri, amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları, günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezileri ile yılsonu öğrencilerimizin fotoğraflarından oluşan bir sergi düzenliyoruz. Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar için kendilerini keyifli ve huzurlu hissedecekleri bir kurs atmosferi yarattık. Standart eğitim merkezlerinde niteliksiz ve keyifsiz bir eğitim almak istemiyorsanız doğru adrestesiniz…

[widget-8]

Turnuvalar Düzenliyoruz!

Foto Life Akademi olarak öğrencilerimizin sosyal bir ortamda eğitim almasına, yeni arkadaşlıklar kurarak fotoğraf sever bir çevre oluşturmasına özen gösteriyoruz. Bu nedenle her fotoğrafçılık kursumuzda öğrencilerimizle birlikte aktiviteler yapıyoruz.

Bowling ya da futbol oynuyor, satranç ve playstation turnuvaları yaparak eğitimlerdeki eğlencemizi sınıf dışına da taşıyoruz. Farklı sınıflarımızı da bir araya getirerek fotoğraf sanatı tutkunu öğrencilerimizin kaynaşmalarını sağlıyoruz.

Seminerler ve Film Gösterimlerimiz Var!

Sosyal etkinliklerimizin yanında aynı zamanda sanatsal organizasyonlar da düzenliyoruz. Fotoğraf sanatının duayenleriyle seminerler hazırlayarak öğrencilerimizin merak ettikleri sorulara yanıt veriyor, mesleki anlamda fotoğrafçılığın değerini anlatıyoruz.

Vizyondaki ya da ünlü filmlerin gösterimlerini yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

[widget-18]

Network Organizasyonu Yapıyoruz!

Fotoğrafçılığı meslek olarak yapmak ya da ek gelir kazanmak isteyenler için sektörün en iyi fotoğrafçıları ile bir araya gelebilecekleri network organizasyonları düzenliyoruz. Moda, ürün, doğum, düğün, yemek, mimari fotoğrafçılık başta olmak üzere farklı branşlarda fotoğrafçılık yapan sanatçıları öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

Ünlü fotoğrafçılar, öğrencilerimizin çalışmalarını değerlendirerek onları yönlendiriyor, asistanlık ve iş tekliflerinde bulunuyorlar. Network organizasyonumuz sayesinde öğrencilerimiz, mesleklerine adım attıklarında geniş bir çalışma ve partner ağına sahip oluyorlar.

Fotoğrafçılığın duayenleri ise öğrencilerimize mesleki rehberlik yapıyor, sorularını yanıtlayarak mesleki endişelerini gideriyorlar. Foto Life Akademi, öğrencilerini başarılı bir kariyer elde edene kadar yalnız bırakmıyor.

Siz de Bu Renkli Aileye Katılın!

Yeni başlayanlardan profesyonellere, kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmış fotoğrafçılık kurslarımız var! İster hobi amaçlı fotoğraf çekmek isteyin, isterseniz fotoğrafçılığı meslek edinme amacınız olsun, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı eğitim programlarımız sayesinde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alacaksınız.

Foto Life Akademi olarak bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Hem de bol aktiviteli, yarışmalı, sergili, film gösterimli, gezi ve organizasyonlu bir biçimde… Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitimini almanın ayrıcalığını yaşayın!

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30