Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

MEB Onaylı Sertifika Foto Life Akademi

Kariyerinize Sağlam Adımlarla Başlayın!

Foto Life Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında kurum onaylı sertifika veriyoruz. Buna ek olarak iş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika da vermekteyiz.

Deneyimsiz kişilerin açtığı kaçak eğitim firmaları, MEB müfredatından uzak eğitimlerle bu durumun farkında olmayan kursiyerlerin hayallerini ve vakitlerini çalıyorlar. Fotoğrafçılık eğitimi almak isterken hem maddi hem de manevi olarak zarar gören fotoğraf severler fotoğrafçılık hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyet ödeyerek daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Kurs merkezimiz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmakla birlikte Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Öğrencilerimizin aldıkları fotoğraf eğitimini MEB onayıyla belgeleyerek gönül rahatlığıyla eğitim almalarını sağlıyoruz.

[widget-8]

MEB Onaylı Sertifikayla İşinizi Dört Dörtlük Yapın!

Sertifikalı ve uluslararası geçerliliği olan eğitimlerimizde dileyen öğrencilerimiz için 15 haftalık MEB onaylı bir eğitim programımız da var. 15 haftalık MEB Onaylı Fotoğrafçılık Eğitimi ile fotoğraf makinesi ekipmanlarından diyafram ayarlarına, dış mekan çekim tekniklerinden photoshop kullanımına, kompozisyon yaratmaktan anı yakalamaya; kısacası fotoğrafçılığın her ayrıntısını anlatıyoruz. Fotoğraf çekmeyi hobi edinenler, mesleki anlamda fotoğrafçılık yapmak isteyenler, temel ve ileri eğitimi bir arada alma amacı olanlar, çekim tekniklerini geliştirmek isteyenler, kendi stüdyosunu açacak olanlar, reklam ve tanıtım ajanslarında çalışmak ya da fotoğraf eğitmeni olmak isteyenler MEB Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimimizden yararlanabilirler.

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu’nu tamamlayan öğrencilerimiz, profesyonel fotoğrafçı olarak reklam ajanslarında, fotoğraf stüdyolarında, dergi ve gazetelerde çalışabilir, kendi markasını kurabilir, eğitmen unvanı ile fotoğrafçılık kurslarında eğitim verebilirler.

[widget-18]

MEB Onaylı Sertifika İle Eğitmen Olabilir, Markanızı Kurabilirsiniz!

MEB Onaylı sertifika yapmış olduğunuz iş yada beceriyi belgelemek için Milli Eğitim Bakanlığı tarafın verilen bir belgedir. Birçok kamu ve özel kurumda da istenen MEB onaylı sertifikalarla mesleğinizi yapma imkanınız var. MEB onaylı fotoğrafçılık kursu sertifikası;

  • Mesleğinizle ilgili yeterlilik kazanmanızı sağlar.
  • Rakiplerinizin önünde yer almanıza olanak verir.
  • İnsan kaynaklarının görmek isteyeceği donanımlı cv örneği oluşturur.
  • Fotoğrafçı olarak eksiklerinizi tamamlama imkanı sunar.
  • Uzmanlaştığınız alanları artırarak kariyerinizi geliştirmenizi ve yönlendirmenizi sağlar.
  • İş arama sürecinizi kısaltır, tercih edilme olasılığınızı artırır.
  • Fotoğrafçılığı daha etkin, hızlı ve aktif yapmanızı sağlar.

Dilerseniz Usta Öğretici Belgesi de alarak mesleğinizin her anlamda uzmanı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Foto Life Akademi MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu sayesinde iş fırsatları kapınıza gelirken kendinizi geliştirmenin de heyecanını yaşarsınız.

Suça Ortak Olmayın! MEB’e Bağlı Kurslardan Eğitim Alın...

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Son zamanlarda oldukça artan ve merdiven altı olarak tabir edilen kurslara, danışmanlık ve özel ders adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin. MEB’in onay vermediği ve MEB Sertifikası vermeyen eğitim merkezlerinin yarattığı sorunlar ileride başınızı ağrıtabilir. Bu nedenle eğitim aldığınız yerin MEB ruhsatlı olup olmadığını sorun.

Güzel sanatlar, fotoğrafçılık, oyunculuk vb. eğitimlerin MEB tarafından onay verilmiş ve standartları karşılayan kurumlar olması gerektiğini bilin. Hem paranızı hem de zamanınızı boşa harcamamak için MEB’e bağlı olmayan kurslardan eğitim almayın. Foto Life Akademi eğitim kurumumuzun MEB onaylı sertifikalı eğitimlerinden yararlanarak kariyerinizi, zamanınızı ve paranızı güvence altına alın…

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30