Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun İster Misiniz? - En İyi Fotoğrafçılık Kursu

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Fotoğrafçılık kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Fotoğrafçılık kursu fiyatları eğitim ihtiyaçlarınıza özel şekilleniyor!

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıklar esas alınır. Yani fotoğrafçılık kursunda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiririz. 2 teorik, 2 uygulama ve 1 değerlendirme dersini içinde bulunduran 5 haftalık bir eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve bilgilerinizi pekiştireceğiniz eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersi de alırsınız.

Fotoğrafçılık kursu fotoğrafa yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır. Eğer siz de içinizdeki fotoğrafçıyı keşfetmek ve fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenmek isterseniz fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-15]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğrafçılık Kursu – Profesyonel Fotoğraf Eğitimi İçin En Doğru Adresi!

Fotoğrafçılık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken en iyi fotoğrafçılık eğitimi merkezi Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip fotoğrafçılık eğitimi kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

[widget-13]

Hazırsan Fotoğraf Çekmeye Başlayalım!

Fotoğraf çekmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da bir değişikliğe ihtiyacım var, her şey çok monoton diyorsanız doğru adrese geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Gelin, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendirelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun ve yeni bir hobi edinin! Eğlenceli geziler, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleriyle dolu bir serüvene katılın!

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Fotoğrafçılık eğitimi ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun hobi ya da mesleki fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Fotoğrafçılık kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30