Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Bir Annenin En Özel Anlarını Ölümsüzleştiriyoruz! - Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Doğum Fotoğrafçılığı Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Doğum Fotoğrafçılığı için Uygulama ve Pro-Doğum Fotoğrafçılığı olmak üzere 2 ayrı eğitim programımız vardır. Uygulama Eğitimimizin Süresi 2 Gün / 8 saattir. 2 günlük uygulama eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı doğum fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Doğum Fotoğrafçılığı kurs ücretleri 6 hafta 20 saatlik program için geçerlidir. Pro-Doğum atölyesi sektöre yeni giren ve doğum fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği çekim tekniklerinden albüm tasarımına, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir. Doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğrafçılık Kursu – Eğitimin Tek Adresi!

Başarılı doğum fotoğrafçıları arasında yer almak isteyenler için hazırladığımız doğum fotoğrafçılığı kursu ile doğum çekimi hazırlıklarından kullanacağınız ekipmanlara, çekim modlarından hastane ile yapacağınız anlaşmalara, stüdyo dekorlarından albüm tasarımına kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Doğum fotoğrafçılığı kurs ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca doğum fotoğrafçılığı atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatlarını ödeyen ve eğitimlerini başarıyla tamamlayan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra talep eden öğrencilerimiz diğer eğitim markamız olan İmaj Akademi'de fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece doğum fotoğrafçılığı kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Doğum fotoğrafçılığı kursu ücretlerinin en ucuz olduğu yerleri tercih etmektense size özel belirlenen programlarla doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-45]

Fotoğraf Tutkunuz Hobi Olarak Kalmasın! Sanatınızın Uzmanı Olun!

Üniversiteden yeni mezun oldum ne iş yapacağım, doğum fotoğrafçılığı çok ilgimi çekiyor ya da mesleğim beni eskisi gibi tatmin etmiyor yeni bir şeyler yapmam lazım diyorsanız doğru adrese geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Gelin, tanışalım, hayallerinizden ve fotoğraftan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir doğum fotoğrafçısı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Fotoğrafçılık eğitimi ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30