Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Yemek Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

İştah Kabartan Fotoğraflar Çekmek İster Misiniz?

Uygulamalı ve Avrupa standartlarında, öğrenme garantili ve ders telafi imkanı olan Yemek Fotoğrafçılığı Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Yemek fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Dergilerden restoranlara, kafelerden otellere kadar farklı sektörlerin ihtiyacı olan yemek fotoğraflarının nasıl çekildiğini öğrenmek, profesyonel yemek ve menü fotoğrafçısı olmak isteyenler ile sosyal medya hesaplarında etkileyici fotoğraflar paylaşma amacı olan restoranlar ve cafeler için hazırlanan Yemek Fotoğrafçılığı için Yemek ve Pro-Yemek Fotoğrafçılığı olmak üzere 2 ayrı eğitim programımız var. Yemek Fotoğrafçılığı Kursunun Süresi 2 gün / 8 saattir. 2 günlük uygulamalı yemek çekimi eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı yemek fotoğrafçılığı kursu sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Yemek Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 Hafta 20 saattir. Pro-Yemek atölyesi sektöre yeni giren ve yemek fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği yemek çekimlerinden Photoshop kullanmaya, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Yemek Fotoğrafçılığı atölyemiz yemek fotoğrafçısı olmak, markasını binlerce kişiye ulaştırmak ve müşteri potansiyellerini arttırmak isteyen profesyoneller için uygundur. Bu lezzetli tutkuya siz de kapılın… Yemek fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğrafçılık Kursu – İştah Kabartan Fotoğraflar Çekmenin Püf Noktalarını Öğrenin!

En lezzetli kareleri çekip restoranların, otellerin ve mekanların aranan fotoğrafçısı olmak isteyenler için hazırladığımız yemek fotoğrafçılığı kursu ile objektif seçimlerinden ışık kullanımına, styling oluşturmadan çekim açılarına, menü fotoğraflarından dış mekanda içki çekimlerine kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Yemek fotoğrafçılığı kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu fiyatları değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca yemek fotoğrafçılığı atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Geleceği için yemek fotoğrafçılığı fiyatlarını ödeyip kurslarını başarıyla tamamlayan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra talep eden fotoğrafçılara diğer eğitim markamız olan İmaj Akademi'de özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece yemek fotoğrafçılığı kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Yemek fotoğrafçılığı kurs ücretlerinin ucuz olduğu yerlerde eğitim almaktansa size özel belirlenen programlarla yemek fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-45]

Fotoğraf Tutkunuz Hobi Olarak Kalmasın! Sanatınızın Uzmanı Olun!

Yaptığım iş beni tatmin etmiyor hayallerimin peşinden koşmalıyım, yemek fotoğrafçılığı mesleğim olmalı ya da kendi stüdyomu açarak farklı çekim türlerinde hizmet vermeliyim diyorsanız Foto Life Akademi ile tanışmanızın zamanı gelmiştir.

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve için, size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir yemek fotoğrafçısı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Yemek fotoğrafçılığı kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30