Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Öğrenme Garantisi Foto Life Akademi

%100 Öğrenme Garantili Eğitimler Veriyoruz!

Fotoğrafçılık, uzmanlaşması uzun süren, bol pratik ve uygulama gerektiren bir alandır. Türkiye’deki eğitim kurumları genel olarak teorik eğitim verdikleri için fotoğrafçılık kursu öğrencileri alanlarında deneyim kazanma ve profesyonelleşme konusunda çokça zorlanırlar. Aldıkları eğitimden sonra uzun zaman telafi dersleri yapar ya da başka kurs arayışına girerek daha iyi eğitim almak için çabalarlar.

İşte bu noktada Foto Life Akademi olarak 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı eğitim programlarımızın avantajını görmüş oluruz. Hobi ve mesleki fotoğrafçılık eğitimlerimizin tamamında, öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını esas alırız. Yani öğrenme hızlarına, bilgi düzeylerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiririz. Böylece öğrencilerimiz kendi seviyelerine uygun eğitim alarak fotoğrafçılığı daha iyi öğrenme fırsatı bulurlar.

Bu duruma ek olarak kursun sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veririz. Öğrencilerimizin fotoğraf çekmeyi öğreneceklerini garanti ederiz.

[widget-8]

Fotoğrafçılıkta Uzmanlaşmadan Öğrencilerimizi Bırakmıyoruz!

%100 öğrenme garantili eğitim programımızda detaylı ders içerikleri, öğrencinin bireysel hızına göre eğitim işlenmesinin yanında uygulamalı dersler, fotoğraf gezileri ve telafi eğitimleriyle de Türkiye’deki fotoğrafçılık kursu algısını değiştiriyoruz.

Uygulamalı derslerimiz; Sultanahmet, Emirgan, Ortaköy, Kuzguncuk, Taksim, Nişantaşı, Beşiktaş gibi semtlerde işlenirken, öğrencilerimiz teorik bilgilerini pratiğe dökme imkanı bulurlar. Anlamadıkları ya da eksik kaldıkları yerleri eğitmenlerine bolca soru sorarak telafi ederler. Böylece fotoğrafçılığı sahada öğrenerek teorik eğitimin dezavantajını yenerler.

Derslerde verilen ödevlerle de haftalık işlenen konuların tekrarını yapmış olurlar, konuyu ne kadar anladıklarını öğrenerek bir sonraki hafta eksik kalan yanlarını telafi edebilirler. Ayrıca eğitmenlerimizden telafi dersleri de talep edebilirler.

[widget-19]

İstediğiniz Kadar Kurs Tekrarı Hakkı!

Herhangi bir sebep belirtmenize gerek kalmadan fotoğraf çekmeyi öğrenemediğinizi ya da sınıf arkadaşlarınızdan geri kaldığınızı düşünüyorsanız ücretsiz kurs tekrarı hakkınızdan yararlanabilirsiniz. Her öğrencimiz için bu hak geçerli olup diledikleri kadar kullanabilirler.

Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açar, bir sonraki eğitim ve derslere kayıtlarını gerçekleştirirler.

Foto Life Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez! Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin. Eğitiminizi MEB’e bağlı, Avrupa standartlarında ve öğrenci memnuniyetini üst sırada tutan bir kurs merkezinden alın.

Öğrenci Yorumlarımızla Kalitemizi Kanıtlıyoruz!

Öğrencilerimizin web sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve yüz yüze yaptıkları yorumlarla fotoğrafçılık eğitimi alanında en yüksek memnuniyet oranına sahibiz!

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık. Her birini ailemizin bir parçası olarak gördük ve memnuniyetleri için son teknoloji ile donatılmış sınıflardan sanat aktivitelerine, kurs tekrarından ders telafiye kadar farklı imkanlar tanıdık.

Sizinle her koşulda ilgilenecek, sadece eğitim sürecinde değil sonrasında da yanınızda olacak bir fotoğrafçılık kursu arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30