Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi: Çok Kazandıran Mesleklerden Birinde Uzmanlaşın!

Grup eğitimlerinden verim alamayacağını düşünenler, eğitmeniyle daha çok pratik yapmak isteyenler, doğum fotoğrafçılığı eğitimi almaya vaktim yok diyenler, Özel Doğum Fotoğrafçılığı Kursumuzla eğitiminizin kalitesini yükseltiyoruz!

Bir annenin en özel ve mutlu anlarına tanıklık etmek istiyorum ancak iş ve okul hayatım çok yoğun diyorsanız, doğum fotoğrafçılığında profesyonel standartlarda hizmet vermeyi amaçlıyorum ve soracak çok sorum var diyorsanız Özel Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak hem alanınızda uzmanlaşabilir hem de eğitiminizden daha çok verim alabilirsiniz.

Özel Doğum Fotoğrafçılığı kursu sayesinde öğrenmeye daha çok motive olarak eğitiminizden maksimum verim alacak, alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak özgün çalışmalara imza atacak, uygulamalı programlarla doğum fotoğrafçılığında deneyim kazanacaksınız. Bakış açınızı geliştirmek için özel doğum fotoğrafçılığı kursunu kaçırmayın!

doğum fotoğrafçılığı kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

özel doğum fotoğrafçılığı eğitimi

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Türkiye’nin en iyi doğum fotoğrafçılarından mesleğinizin püf noktalarını öğrenecek, özel doğum fotoğrafçılığı dersinde tekniğinizi geliştirerek filizlenen bir hayatın heyecanına ortak olacaksınız!

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı doğum fotoğrafçılığı kursu sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

özel doğum fotoğrafçılığı dersi programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Özel doğum fotoğrafçılığı kursunda doğum ve yenidoğan çekimlerinde hangi makine, objektif ve ekipmanları kullanacağınızı öğrenecek, yaratıcı albümler tasarlayarak aileleri mutlu edeceksiniz!

Özel Doğum Fotoğrafçılığı eğitiminin süresi 7 ders 17,5 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve doğum fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, doğum fotoğrafı çekim tekniklerinden anı yakalamaya, stüdyoda yenidoğan çekiminden kompozisyon unsurlarına, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Özel doğum fotoğrafçılığı dersi programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
özel doğum fotoğrafçılığı dersi

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Doğum Fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Stüdyo Fotoğrafçılığı, Photoshop, Lightroom eğitimlerimizi alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! İşini aşkla yapmak isteyen öğrencilerimiz, en çok tercih edilen fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, bakış açınızı genişletin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30