Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Uygulamalı ve Tamamen Size Özel Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimleri ile Kariyerinizi İnşa Edin!

Eğitim almaya vaktim yok diyenler, hayalindeki mesleği yapmaya fırsat bulamayanlar, kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar, Özel Düğün Fotoğrafçılığı kursu sayesinde artık hayallerinizi ertelemeyeceksiniz!

Düğün fotoğrafçısı olmak istiyor ancak eğitime ayıracak zamanım kısıtlı diyorsanız, eğitiminizi birebir alarak düğün fotoğrafçılığına dair tüm teknik ve pratik detayları öğrenmeyi istiyorsanız, işinizi profesyonel standartlarda yapmayı amaçlıyorsanız Özel Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak kendinizi geliştirebilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz!

Özel düğün fotoğrafçılığı kursu sayesinde alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak başarıya karşı motivasyonunuzu yükseltecek, yoğun pratik ve tekrar imkanı sunan bir programla öğrenme hızınızı arttıracak, mesleğinize olan bakış açınızı değiştirerek daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz. Unutmayın, birebir ders almak eğitim kalitesini yükseltir!

özel düğün fotoğrafçılığı kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

özel düğün fotoğrafçılığı eğitimi

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Özel düğün fotoğrafçılığı kursunda alanında uzman eğitmenlerden düğün fotoğrafçılığına dair püf noktalarını öğrenecek, tekniğinizi geliştirerek birbirine aşkla bakan çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştireceksiniz!

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı düğün fotoğrafçılığı dersleri sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Özel düğün fotoğrafçılığı dersi programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa ilk olarak özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Makine ve ekipman kullanımından albüm tasarımına kadar mesleğinizin tüm ayrıntılarına hakim olacağınız özel düğün fotoğrafçılığı kursu programımız var!

Özel Düğün Fotoğrafçılığı eğitiminin süresi 7 ders 17,5 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve düğün fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, düğün fotoğrafı çekim tekniklerinden kompozisyon unsurlarına, ışık kullanımından Photoshop ile Retouch yapmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Özel düğün fotoğrafçılığı eğitimi programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa ilk olarak özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
özel düğün fotoğrafçılığı dersi

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Düğün Fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Temel Fotoğrafçılık Kursu, Mobil Fotoğrafçılık Kursu, Photoshop, Lightroom kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30