Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Moda Fotoğrafçılığı Kursu

Sektörün En İddialı Moda Fotoğrafçısı Olmaya Hazır mısınız?

Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılarından biri olmak isteyen ancak grup eğitimlerinden verim alamayacağını düşünenler, hayallerine ilk adımı nereden atacağını bilemeyenler, eğitim almaya vaktim yok diyenler Özel Moda Fotoğrafçılığı Kursumuz tam size göre!

Moda fotoğrafçılığı eğitiminizi birebir alarak moda fotoğrafçılığına dair tüm teknik ve pratik detayları öğrenmeyi istiyorsanız, kariyer rotanızı moda fotoğrafçılığına çevirmeyi amaçlıyorsanız ve kısıtlı zamanınız varsa Özel Moda Fotoğrafçılığı Eğitimimiz sayesinde kendinizi geliştirebilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz!

Özel Moda Fotoğrafçılığı Eğitimi sayesinde uygulamalı moda çekimleri yaparak alanınıza olan hakimiyetinizi arttıracak, kendi hızınızda ilerleme fırsatı bularak başarıya karşı motivasyonunuzu yükseltecek, aklınızdaki tüm soruların yanıtını detaylı olarak alabileceksiniz. Unutmayın, özel moda fotoğrafçılığı eğitimi öğrenmenizin önündeki tüm engelleri kaldırır!

özel moda fotoğrafçılığı kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

özel moda fotoğrafçılığı eğitimi

Özel Moda Fotoğrafçılığı Kursu

Sektörün nabzını tutan moda fotoğrafçılarından mesleğinizin inceliklerini öğrenecek, özel moda fotoğrafçılığı kursundan sonra alanına hakim bir fotoğrafçı olarak ünlü markalarla çalışabileceksiniz!

Özel Moda Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı moda fotoğrafçılığı kursu sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Özel moda fotoğrafçılığı dersi programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Moda Fotoğrafçılığı Kursu

Stüdyoda ışığa hakim olacağınız, konsept ve styling yaratacağınız, modelle iletişim kurmaktan çekim ekibi yönetmeye kadar moda fotoğrafçılığının tüm ayrıntılarını öğreneceğiniz özel moda fotoğrafçılığı eğitimimiz var!

Özel Moda Fotoğrafçılığı eğitiminin süresi 7 ders 17,5 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve moda fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, moda fotoğrafı çekim tekniklerinden stüdyoda ışık uygulamasına, kompozisyon unsurlarından katalog tasarımı yapmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Özel moda fotoğrafçılığı eğitimi programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
özel moda fotoğrafçılığı dersi

Özel Moda Fotoğrafçılığı Kursunu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Moda Fotoğrafçılığı Eğitimini tamamlayan, kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta daha çok deneyim kazanmak isteyen öğrencilerimiz Styling, Photoshop, Lightroom eğitimlerimiz ile diğer eğitim markamız olan İmaj Akademi'deki Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu arttırmaya ve kendinizi geliştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30