Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Portre Fotoğrafçılığı Kursu

Özel Portre Çekimi Denince Akla Gelen İlk İsim Olmak İster misiniz?

Portre fotoğrafçılığına merak salan ancak iş ve okul hayatının yoğunluğundan eğitim almaya vakit bulamayanlar, size özel Portre Fotoğrafçılığı kurslarımızla eğitmeninizden bire bir dersler alabilir, kısa sürede büyük bir yol kat edebilirsiniz…

Grup eğitimlerinde kendini ifade edemeyeceğini düşünenler, öğrenme hızına uygun bir eğitim almak isteyenler, portre fotoğrafçılığında çekim tekniğini geliştirme amacı olanlar ya da kariyer rotasını profesyonel fotoğrafçılığa çevirmeyi düşünenler Özel Portre Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz!

Özel Portre Fotoğrafçılığı Kursu sayesinde odaklanma problemlerinizi aşarak kişisel konsantrasyonunuzu geliştirecek, yoğun pratik ve tekrar imkanı sunan bir programla öğrenme hızınızı arttıracak, daha verimli çalışmayı öğrenecek ve mükemmel portreler çekebileceksiniz. Özel portre fotoğrafçılığı kursunda başarıya olan motivasyonunuzu yüksek tutmayı öğreneceksiniz!

özel portre fotoğrafçılığı kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

özel portre fotoğrafçılığı eğitimi

Özel Portre Fotoğrafçılığı Kursu

Portre fotoğrafçılığında uzman, fotoğraf sanatının inceliklerine hakim, kişisel sergileri ve çalışmalarıyla adından söz ettiren usta fotoğraf sanatçılarından özel portre çekiminin sırlarını öğreneceksiniz!

Özel Portre Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı portre fotoğrafçılığı dersi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Özel portre fotoğrafçılığı kursu programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Portre Fotoğrafçılığı Kursu

Duyguları fotoğraflarla anlatmayı öğreneceğiniz, makine ayarlarından doğal ışıktan yararlanmaya kadar portre çekim tekniklerine hakim olacağınız dolu dolu bir özel portre fotoğrafçılığı kursu programı hazırladık!

Özel Portre Fotoğrafçılığı eğitiminin süresi 7 ders 17,5 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve portre fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, portre fotoğrafı çekim tekniklerinden ışık kaynaklarını kullanmaya, kompozisyon unsurlarından anı yakalamaya, insanlarla iletişimden Photoshop ile Retouch yapmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Özel portre fotoğrafçılığı dersi programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
özel portre fotoğrafçılığı dersi

Özel Portre Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Portre Fotoğrafçılığı Eğitimini tamamlayan ve kendini geliştirmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz Temel Fotoğrafçılık, Mobil Fotoğrafçılık, Siyah Beyaz Fotoğrafçılık, Photoshop gibi eğitimlerimiz ile diğer eğitim markamız olan İmaj Akademi'deki Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30