Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu

Kendi Stüdyonuzu Açmaya Hazır Olun!

Amatörlükten sıyrılmak istiyor ancak kendinizi geliştirmeye vakit bulamıyorsanız, stüdyonuzu açarak hayalinizdeki mesleğe adım atmayı amaçlıyorsanız Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı Eğitimimiz sayesinde artık hayallerinizi ertelemeyeceksiniz!

Tamamen seviyenize, bilgi ve becerilerinize uygun bir stüdyo fotoğrafçılığı eğitimi almayı istiyorsanız, kısıtlı zamanda alanınızın tüm teknik ve pratik detaylarına hakim olmayı amaçlıyorsanız, mesleğimde profesyonelleşmeliyim diyorsanız Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak markaların çalışmak isteyeceği bir fotoğrafçı olabilirsiniz!

Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı kursu sayesinde öğrenme hızınızda eğitim alarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderecek, yoğun pratik ve tekrar imkanıyla alanınıza olan hakimiyetiniz artacak, zamanınızı daha verimli kullanarak kaliteli işlere imza atabileceksiniz. Özel stüdyo çekimi yapmaya başladıkça kendinize olan inancınız ve özgüveniniz de artacak!

özel stüdyo fotoğrafçılığı kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

özel stüdyo fotoğrafçılığı eğitimi

Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu

Profesyonel stüdyo fotoğrafçılarından moda, ürün, doğum gibi çekim tekniklerini stüdyoda uygulamanın püf noktalarını öğrenecek, özel stüdyo fotoğrafçılığı kursu sonrasında stüdyonuzun hakimi olacaksınız!

Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı stüdyo fotoğrafçılığı dersi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

özel stüdyo fotoğrafçılığı dersi programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu

Stüdyoda ışık yerleşiminden modelle iletişime, çekim modlarından kompozisyon yaratmaya kadar stüdyo fotoğrafçılığının tüm ayrıntıları özel stüdyo fotoğrafçılığı kursunda!

Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı eğitiminin süresi 7 ders 17,5 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve stüdyo fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, stüdyo fotoğrafı çekim tekniklerinden ışık düzeneklerine, modele poz verdirmekten Photoshop ile kusursuz tasarımlar yapmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Özel stüdyo fotoğrafçılığı kursu programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
özel stüdyo fotoğrafçılığı dersi

Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Stüdyo Fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, tekniğini geliştirerek daha başarılı çalışmalara imza atmak isteyen öğrencilerimiz Moda Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Photoshop, Lightroom eğitimlerini de alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! En çok tercih edilen fotoğrafçılık kurslarımızı inceleyin, ilgi alanınza ve yeteneklerinize uygun eğitimler almaya devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30