Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Stüdyo Kiralama

Fotoğraf ve Video Prodüksiyonlarınız İçin Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

Akademiden mezun öğrenciler, profesyonel fotoğrafçılar, yönetmenler, prodüktörler ve markalar için ileri teknoloji ekipmanlara sahip, deneyimli kadrosuyla konforlu ve ayrıcalıklı fotoğraf stüdyosu!

Moda çekiminden e-ticaret fotoğraflarına, katalog çekiminden ürün fotoğrafçılığına kadar tüm fotoğrafçılık branşları ile video çekim yapmak isteyen firmalara özel saatlik, günlük ve haftalık fotoğraf stüdyosu kiralama çözümleri sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerini tanıtmak, hedef kitlesini etkilemek, stüdyo çekim tekniklerini geliştirmek, marka kimliğini oluşturmak ve tanıtım materyallerini hazırlamak isteyen herkes stüdyomuza davetli!

Dinlenme alanlarından soyunma kabinlerine kadar her türlü ayrıntının düşünüldüğü geniş çekim platolarımız, makyöz, stilist, kameraman ve asistanlarımızdan oluşan ekibimizle fotoğrafçılığın sınırlarını zorlamanıza yardımcı oluyoruz! Gelin, bu farkı yaşayın…

Studyo Kiralama 4

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

stüdyo kiralamak

Geniş ve Konforlu Çekim Platoları

Son teknoloji ekipmanlar, Avrupa standartlarında çekim platoları ile Foto Life Akademi stüdyolarında fotoğrafçılık anlayışınızı geliştirin!

Foto Life Akademi olarak öğrencilerimize ve çekim yapmak isteyen markalara; dinlenme alanları, ısıtma/soğutma sistemi, mutfak, catering, saç -makyaj masaları, giyinme kabinleri, internet bağlantısı, bağımsız müzik sistemleri gibi tüm ihtiyaç ve detaylar dikkate alınarak tasarlanmış ve geniş ekipman portföyüne sahip fotoğraf stüdyoları sunmaktayız.

Siz de ayrıcalıklı bir çekim deneyimi yaşamak, profesyonel bir ekiple başarılı işlere imza atmak istiyorsanız Foto Life Akademi stüdyolarında sizi bekliyoruz.

Fotoğraf Stüdyoları

Makine ve Ekipman Çeşitliliği

Fotoğrafçılığın her branşına uygun makine ve lensler, dekor ve fonlar, çekim aksesuarları ve ekipmanlarla kaliteli çözümler sunuyoruz.

Foto Life Akademi stüdyolarında moda, ürün, doğum, düğün, yemek ve still life fotoğrafçılığı gibi fotoğraf branşlarına uygun kamera ve lensler, stüdyo ışıkları, ürün çekim çadırı, softboxlar, reflektörler, yeşil perdeler, Jimmy jib ve tripodlar, mikrofon, ses ve müzik sistemleri ile eksiksiz bir çekim yapacaksınız.

Işığı, arka planı ve kamerayı düşünmeyin; çekiminize odaklanın! Fotoğraf stüdyosu kiralama hizmetimizden yararlanarak mükemmel fotoğraflar çekmeye başlayın…

Stüdyo İmkanları
fotoğraf stüdyosu kiralamak
kiralık fotoğraf stüdyosu

Profesyonel Ekip ve Prodüksiyon

Hair designer ve make-up artistler, fashion stylist ve dekoratörlerden oluşan profesyonel bir ekiple çekim deneyiminizi arttırıyoruz!

Deneyimli fotoğraf sanatçıları ve çekim asistanlarımız, makyöz, stilist, kuaför, kameraman, görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni, ses teknisyeni, ışık şefi ve dekoratörlerden oluşan ekibimizle prodüksiyon desteği de sağlıyoruz. Markaların çekim planına özel dekor, fon ve aksesuarlar ile manken ve model temini gerçekleştiriyoruz. Mezun öğrencilerimiz için de diledikleri konseptlerde, müşterilerine özel çekim yapabilecekleri stüdyolar hazırlıyoruz.

Stüdyo çekim planından uygulamaya kadar her adımda uzman bir ekibin desteğiyle markanızın kurumsal kimliğini oluşturacak, profesyonel fotoğrafçıysanız çekim becerilerinizi geliştirerek müşterilerinize daha iyi hizmet vereceksiniz.

Foto Life Kalitesi
Studyo Kiralama Fiyatlari 2

Stüdyo Kiralama

Foto Life Akademi Öğrencilerine Özel %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Stüdyo Kiralama!

Foto Life Akademi öğrencileri ile hizmet ve ürünlerini hedef kitlelerine tanıtmak isteyen markalar, stüdyo çekimi yapmak isteyen firmalar, profesyonel ürün, yemek, doğum, düğün, moda ve stüdyo fotoğrafçıları için stüdyo kiralama çözümleri sunuyoruz. Son teknoloji ile donatılmış fotoğraf stüdyolarımızda çekim becerilerinizi geliştirecek, müşterilerinize kaliteli hizmet sunacak ve markanız için mükemmel projelere imza atacaksınız!

Lojistik ve Teknik İmkanlar

Ferah çekim platomuz, farklı fotoğrafçılık branşlarına özel makine ve ekipmanlarla Avrupa standartlarında çekim deneyimi sunuyoruz.

Deneyimli Ekip

Alanında uzman fotoğrafçılar ve asistanlar, kameraman, görüntü yönetmeni, ışık şefi ve sanat yönetmenleriyle hizmet veriyoruz.

Hair Designer & Make-Up Artist

Makyaj artistleri ve saç tasarım uzmanlarımızla konsepte uygun olarak modellerinizi hazırlıyor, çekimlerinize etkili bir imaj kazandırıyoruz.

fotoğraf stüdyosu

Fashion Stylist

Moda tasarımcılarımız ve stilist kadromuzla katalog, dergi ve moda çekimleriniz için dikkat çekici stil çalışmalarına imza atıyoruz.

Teknolojik Donanım

Stüdyo ışıkları, softboxlar, yeşil perde, dekor ve aksesuarlar, ses ve müzik sistemleriyle ihtiyacınız olan tüm teknik donanımı sağlıyoruz.

Giyinme ve Hazırlık Kabinleri

Moda, düğün, doğum gibi fotoğraf branşlarında modelinizin ve müşterilerinizin hazırlanacağı özel kabinlerimizle kaliteyi arttırıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo kiralama fiyatları; stüdyonun tam gün ya da yarım gün kiralanmasına, stüdyodaki ışık, kamera ve ekipman imkanlarına, stüdyonun büyüklüğüne, saç ve makyaj alanları ile giyinme kabinlerinin olup olmamasına, kameraman, asistan, görüntü yönetmeni, ışık şefi, makyöz, stilist, kuaför gibi ekip desteği sağlamasına, dekor ve fon seçeneklerine göre belirlenmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun fotoğraf stüdyosu planlamasından sonra stüdyo kiralama ücretleri şekillenecektir.

Öğrencilerimize özel stüdyo kiralama ücreti %50 indirimlidir. Öğrencilerimizin pratik ve uygulama deneyimi kazanmaları için fotoğraf stüdyosu kiralama fiyatı daha ekonomik seçeneklerle sunulmaktadır.

Fotoğraf ve çekim stüdyomuzda; kamera ve stüdyo ışıkları, lensler, ürün çekim çadırı, reflektörler, mikrofon, ses ve müzik sistemi, makyaj masası, giyinme kabini, dinlenme alanları, ofis, mutfak, çay ve kahve ikramı gibi imkanlarımız bulunmaktadır. Ayrıca çekim asistanı, fotoğrafçı, kameraman, makyöz, stilist ve kuaför gibi ekip desteği de sunulmaktadır.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz.

Bizi Arayın

fotoğrafçılık kursu iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30