Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Adobe After Effects Kursu

Hareketli Grafikler, Görsel Efektler ve Yaratıcı Animasyonlar: Adobe After Effects Kursu

2D & 3D animasyonlar üretmek, özgün grafik animasyonları hazırlamak, film, dizi ve reklam çekimlerinde kullanılan efektleri öğrenmek ister misiniz? O halde Adobe After Effects eğitimlerini kaçırmayın!

Dijital görsel efektler kullanarak çekimlerinizi daha etkileyici hale getirmek, hayalinizdeki projeleri profesyonel anlamda hayata taşımak, hareketli görüntüler hazırlamak ve videolarınıza animasyon eklemek istiyorsanız bu özel tam size göre! Adobe After Effects eğitiminin süresi 5 Hafta 20 saattir ve toplamda 10 derslik bir programı kapsamaktadır. Adobe After Effects kursu yaratıcı videolar oluşturmak, kısa film ve Youtube videolarının düzenlemesini yapmak isteyen herkesin ve sektörde fark yaratma amacı olan fotoğrafçıların katılabileceği görsel manipülasyonundan ses dizaynı yapmaya, objeleri hareketlendirmeden 3D animasyon tekniklerine kadar Adobe After Effects programının A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir programdır.

Videolarınıza hareket ve teknoloji katmak, bakış açınızı değiştirmek ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız Adobe After Effects eğitimleri tam size göre!

after effects kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

adobe after effects kursu

Adobe After Effects Kursu 1.Hafta 1.Bölüm

Adobe After Effects kurslarının ilk haftasında program ile tanışıyor, yaratıcı videolar ve görüntüler oluşturmak için programın panelini ve özelliklerini en ince ayrıntılarına kadar öğreniyoruz!

Adobe After Effects Kursu 1.haftasında; Adobe After Effects nasıl bir programdır? Arayüz nasıl çalışır ve nasıl özelleştirilir? Cache dosyalarının yeri nasıl ayarlanır? İçeriye dosya alma (Import) yöntemleri neler? Toplu importta dikkat edilmesi gerekenler neler? CUDA desteği nasıl ayarlanır? Ses çıkış aygıtını ayarlama nasıl ayarlanır? Caps Lock ve After Effects arasındaki ilişki ne? Bin (klasör) mantığı ve düzenli çalışma nedir? Projeyi kaydetme ve auto-save ayarları nelerdir? Çalışma dosyalarına nasıl erişilir? FPS ve çözünürlük nasıl ayarlanır? Composition oluşturma nasıl olur? Composition içerisinde nasıl hareket edilir? Kısayollar nasıl düzenlenir ve kaydedilir? Timeline (Comp. Paneli İşlevleri) nelerdir? Bir Composition nasıl görüntülenir ve önizlenir? Seçme, taşıma, düzenleme ve katman atlama nedir? Compositiondaki dosyalar nasıl kilitlenir? Toollar nelerdir ve nasıl kullanılırlar? Çizim araçları neler? Video düzenleme araçları neler? başlıklarıyla birlikte programın panelini kullanmayı öğreniyoruz.

Adobe After Effects programının çalışma mantığını kavrayacağınız, hayalinizdeki efektleri videolarınıza uygulamayı öğreneceğiniz, mesleğinize ve kendinize katkıda bulunacağınız keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz…

Uygulamalı Adobe After Effects Eğitimi

Adobe After Effects Kursu 1.Hafta 2.Bölüm

Adobe After Effects derslerine devam ederken Adobe After Effects’in katman ve keyframe mantığını öğreniyor, hareketli animasyonlara geçiş yaparak yavaş yavaş programa ısınıyoruz.

Adobe After Effects Kursu 1.hafta 2.bölümünde; Compositiondaki materyallerin özellikleri nelerdir? Keyframe mantığı nasıl çalışır? Görseller compositiona nasıl sığdırılır? Ekran ölçeklendirme nasıl yapılır? Layer (katman) mantığı nasıl çalışır? Layer mantığından faydalanarak nasıl geçiş oluşturulur? Kesme işlemi nasıl yapılır? Keyframelere durak noktası nasıl eklenir? Keyframeler arasında nasıl gezilir? Parent mantığı (objeleri birbirine bağlama) nedir ve nasıl yapılır? Alpha ve PNG görsel mantığı (transparan video) nasıl işler? Track Mattes ve Snapping nedir? Bir videodaki araç nasıl hareket ettirilir? Keyframe nasıl yumuşatılır? Motion Paths nasıl oluşturulur ve değiştirilir? Whip Pans oluşturmak için Anchor Points ve Motion Blur kullanımı nasıldır? Hareket animasyonu nedir? Döndürme animasyonu nasıl yapılır? Kukla aracı (puppet) animasyonu nasıl kullanılır? Animasyon nasıl çoğaltılır? Yapılan efektleri nasıl kaydederiz? Toplu efekt silme işlemi nasıl olur?

1.hafta Adobe After Effects eğitimi sonunda dosya kaydetmeyi ve bulmayı, Adobe After Effects menülerini kullanmayı, ekranınızı ölçeklendirmeyi, videolar arası geçiş yapmayı ve temel animasyon çeşitlerini öğrenmiş olacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
after effects kursları
after effects eğitimi

Adobe After Effects Kursu 2.Hafta 1.Bölüm

Yazı ve ses efekti oluşturmaya başlıyoruz! Adobe After Effects dersleri 2.haftamızda hareketli yazılar eklemeyi, ses dizaynı yapmayı ve şablon efektleri görüntülerimizle birleştirmeyi öğreniyoruz…

Adobe After Effects Kursu 2.hafta programımızda; Bir fotoğraftaki font nasıl bulunur ve font yükleme nasıl yapılır? Solid nasıl oluşturulur? Text ayarları nelerdir? Text nasıl eklenir? Text ile layer stilleri nasıl kullanılır? Photoshop’tan text nasıl alınır, dönüştürülür ve düzenlenir? Bir Path ile text taşıma nasıl yapılır? Text animasyonu nasıl yapılır? Özel text animasyonları nelerdir? Textten şablon nasıl yapılır? Yazı animasyonlarında 3D nasıl kullanılır? Yazılarda katman stilleri nasıl kullanılır? Hazır text animasyonları nerden bulunur? Path üzerinde text yürütme nasıl yapılır? Ses seviyesi nasıl ayarlanır? Sese Keyframe nasıl verilir? Ses kanallarını ayarlama (Left-Right) işlemi nasıl yapılır? Hareketli ses dizaynı nasıl yapılır? Ses efektleri nasıl kullanılır? Ses mixing nasıl kullanılır? konularını işleyerek yaratıcı efektlerle görüntü metinleri ve video sesleri hazırlamanızı sağlıyoruz.

Videolarınızı ve görsellerinizi yeniden yaratacağınız Adobe After Effects Kursu ile çektiğiniz görsellere text ekleyebilecek, videolarınızda ses efektleri kullanabilecek bilgi ve deneyime sahip olacaksınız.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar
after effects kursu fiyatları

Adobe After Effects Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
after effects dersi

Adobe After Effects Kursu 2.Hafta 2.Bölüm

Adobe After Effects kurslarında objelerle çalışmaya ve maskeleme yapmaya geçiyoruz… Objelerimizi hayalimizdeki gibi şekillendiriyor, maskeleme özelliğiyle dikkat çekici görüntüler elde ediyoruz!

Adobe After Effects Kursu 2.hafta programımızda; Duplicate (Objeleri Çoğaltma) nasıl yapılır? Layer rengi nasıl değiştirilir? Kinetik tipografi mantığı nedir? Blend Mode ve Motion Blur nasıl kullanılır? Video flulaştırma ve keskinleştirme nasıl yapılır? Video geçişleri nasıl yapılır? Bükme efekti nasıl yapılır? Canlı izleme nasıl yapılır? Çözünürlük nasıl ayarlanır? Roto Brush ile videodan istenilen obje nasıl ayrılır? Roto Brush ile logo ayırma nasıl yapılır? Mask mantığı nasıl çalışır? Masks yapmak için shape araçları nasıl kullanılır? Masks yapmak için pen aracı nasıl kullanılır? Masks ile vignettes nasıl oluşturulur? Morphing masks ve animasyonu nasıl yapılır? Hareketli objeler nasıl masklanır? Mask ile nasıl geçiş oluşturulur? Mask ve efekt kullanımı arasındaki ilişki nedir? Mask ile gökyüzü nasıl değiştirilir? Mask ile zemin nasıl değiştirilir? konularını işleyeceğiz.

Adobe After Effects kursları 2.haftanın sonunda görüntünüzdeki objeleri değiştirmeyi ve yönlendirmeyi öğrenirken farklı arka planlarda maskeleme tekniğini kullanarak yaratıcı kareler elde edeceksiniz!

Öğrenme Garantisi

Adobe After Effects Kursu 3.Hafta 1.Bölüm

Adobe After Effects dersinde şekiller ile çalışarak onları nasıl hareket ettireceğimizi öğreniyor, Pre compose nedir ve nasıl yapılır tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz!

Adobe After Effects Kursu 3.hafta programında; Shape layer özellikleri nelerdir? Şekil araçları nasıl kullanılır? Shape layer ile grafik nasıl oluşturulur? Trim Path ile animasyon nasıl yapılır? Objelerin arkasından yazı nasıl çıkarılır? Harita sınırı nasıl çizilir? Grafiklerden şekil nasıl oluşturulur? Shape presets nasıl kullanılır? Shape effects animasyonu nasıl uygulanır? Görseli path üzerinde yürütme nasıl yapılır? Pre compose nedir? Comp in comp nedir? Pre compose nasıl yapılır? Objelerin yerini bozmadan comp. çözünürlüğü nasıl değiştirilir? konularını işleyerek birçok parçadan oluşan katmanlara (Pre-composing) ve bunların After Effects'te neden önemli olduğuna bakıyoruz.

Adobe After Effects derslerinde 3.haftayla birlikte hareketli objeler yaratmada deneyim kazanacak, iç içe kompozisyonları ve bunları nasıl daha verimli kullanacağınızı öğreneceksiniz. Yavaş yavaş uzmanlaşmaya başlayacaksınız!

Ders Telafi İmkanı
after effects eğitimi
after effects

Adobe After Effects Kursu 3.Hafta 2.Bölüm

Adobe After Effects kursları devam ederken After Effects üzerinde renk düzenlemeyi, yeşil ve mavi ekran ayarlarını yapmayı öğrenerek tekniğimizi daha da geliştiriyoruz!

Adobe After Effects Kursu 3.hafta son bölümünde; Lumetri Color ile renk düzenleme nasıl yapılır? Vignette nasıl kullanılır? Lumetri color üzerinde keyframeler ile nasıl çalışılır? Lumetri Color ve mask kullanımı nasıl olur? Color correction nasıl yapılır? Farklı renk efektleri nelerdir? Yaptığımız rengi efekt olarak nasıl kaydederiz? Keylight efekti nasıl kullanılır? Yeşil ekran nasıl temizlenir? Alpha (transparan) render nasıl alınır? Keylight’ın ince ayarları nelerdir? Primatte Keyer ile Chroma Key nedir? Chroma Key ile arka planı nasıl değiştirirsiniz? Görüntüdeki renkli arkaplan (greenscreen, bluescreen) silme işlemi nasıl yapılır? Objeyi ve karakterleri hangi planlara taşıyabilirsiniz? sorularına yanıt vererek videoları ve görüntüler üzerinde renk düzenlemesi yapmanın detaylarını anlatıyoruz. İki görüntüyü veya video akışını renk tonlarına göre birleştirmek için kullanılan görsel efektler ve post prodüksiyon işlemi olan Chorama Key’i uygulamalı olarak öğreniyoruz.

Adobe After Effects eğitimlerinde 3.haftanın sonunda dizi ve filmlerde yeşil perdeyle çekilen sahnelere arka plan eklemeyi öğrenecek, yaratıcılığınızı kullanarak çektiğiniz sahneleri farklı mekanlarla birleştireceksiniz…

Video Kurgu ve Montaj Kursu

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğrafçılık Kursu – Adobe After Effects Programını Öğrenmek İçin En Doğru Adrestesiniz!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı Adobe After Effects dersi anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz Adobe After Effects kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Adobe After Effects eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden Adobe After Effects eğitimi alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Adobe After Effects Kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz Adobe After Effects kursu tekrarı hakkı sağlıyoruz.

video işleme kursları

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı veya kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

video eğitimi

Adobe After Effects Kursu 4.Hafta 1.Bölüm

3D kurgular oluşturmaya başlayalım mı? Adobe After Effects eğitimlerinde temel 3D animasyon tekniklerini öğrenerek objeleri ve görüntüleri daha gerçekçi hale getiriyoruz!

Adobe After Effects Kursu 4.hafta programımızda; Objeleri 3D’ye nasıl çeviririz? 3D pozisyon ve derinlik ayarları nelerdir? Temel 3D animasyonu ve çoklu planlama nasıl yapılır? Katman snapping nasıl kullanılır? Kamera kurulumu nasıl yapılır? Kameranın etkisi nasıldır? Kamerayı Null’a bağlamak nedir? Kamera ekranları nelerdir? Aides animasyonları nelerdir? Unified kamera kontrolü nasıl yapılır? Hangi ışık türleri kullanılır? 3D space içinde ışık nasıl ayarlanır? Gölgelerle nasıl çalışılır? Görsel içindeki tek bir objeye gölge nasıl atılır? Hareketli videoya ışık nasıl eklenir? Tracking objelere ışık nasıl eklenir? 2D Footage ile 3D kamera tracker analizi nasıl yapılır? 3D Kamera Track Points'e içerik nasıl bağlanır? Çevre katman ve reflections nasıl eklenir? Pre-Complar ile 3D nasıl çalışılır? Konularını işleyerek 2 ve 3 boyutlu ortamlarda animasyonlar yaratıyoruz.

4.haftayla birlikte hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturmada deneyim kazanmaya başlayacak, yaratıcılığınızı sergileme imkanı bulacaksınız. Dizi ve film sahnelerinin tüm sırlarını öğreneceksiniz!

Adobe Premiere Kursu

Adobe After Effects Kursu 4.Hafta 2.Bölüm

Adobe After Effects dersinde sahne takip etmeyi, videolarımızın hızını değiştirmeyi, zamanlama eklemeyi ve kare dondurmayı bu eğitimde öğreniyoruz!

Adobe After Effects Kursu 4.hafta 2.bölümünde; Tracking mantığı nedir? Tracker ile Tracking Motion nasıl kullanılır? Katman, nesne ve efektlere tracking motion nasıl uygulanır? Corner pin ile nasıl çalışılır? Clone Stamp aracı ile nasıl çalışılır? Tahtaya yazı nasıl tutturulur? Sarsıntı nasıl giderilir? Kamera hareketleri nasıl kopyalanır? Obje nasıl yerleştirilir? Greenbox ile obje yerleştirme nasıl yapılır? Çoklu obje ve shape layerlı text yerleştirme nasıl yapılır? Videoların hızı nasıl değiştirilir? Compositionların hızı nasıl değiştirilir? Freeze Frame (Kare Dondurma) nasıl yapılır? Time Remap nasıl kullanılır? Time Remap’e alternatif hız ayarlama yöntemleri neler? Timecode nasıl eklenir? Konularını işleyerek videolarımızın hızını ayarlıyoruz.

Adobe After Effects kursları 4.haftanın sonunda etkileyici efektler kullanmanın yanında sahnelerinizi doğru bir sırada ve hızda organize etmeyi, istediğiniz görüntüyü durdurabilmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Workshoplar
video ve görüntü işleme kursları

Adobe After Effects Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Adobe After Effects eğitimini tamamlayan, hareketli görüntüler ve yaratıcı efektler oluşturmayı öğrenen, animasyon yapan, yaratıcı çalışmalara imza atan ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Video Kurgu ve Montaj, Adobe Premiere, Photoshop gibi eğitimlerimiz ile kardeş eğitim markamız olan İmaj Akademi'deki Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği görüntü işleme kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

görüntü işleme kursları

Adobe After Effects Kursu 5.Hafta 1.Bölüm

Adobe After Effects derslerinde efektlerle şekillendirdiğimiz görüntülerin çıktısını almayı öğreniyoruz! Render alırken dikkat etmeniz gerekenler ve çalışmalarınızı kaybetmemenin sırları bu eğitimde!

5.hafta 1.bölüm Adobe After Effects Kursu ile; Proje nasıl kaydedilir ve dışarı aktarılır? Render Queue nedir? Render nasıl alınır? Tek kare render nasıl alınır? Mask yapılan videoyu alpha kaydetmek mümkün mü? Animasyon kare kare nasıl kaydedilir? Proje içerisine proje import etme nasıl yapılır? Compositiondaki dosya projede nasıl bulunur? Compositiondaki dosya bilgisayarda nasıl bulunur? Çalışılan composition proje içerisinde nasıl bulunur? Projedeki kullanılmayan dosyaları silme (delete unused) işlemi nasıl yapılır? Proje nasıl collect edilir? Link Media (Kaybolan Dosyaları Bulma) nedir? konularını işleyerek çalışmamıza son şeklini veriyoruz.

5.haftanın ilk bölümüyle birlikte yaratıcılığın sınırlarını zorlayan videolar elde etmeyi, efektler kullanarak çekimlerinizi düzenlemeyi öğrenmiş olacak, müşterilerinize daha iyi hizmet vereceksiniz.

Adobe After Effects Kursu 5.Hafta 2.Bölüm

5.hafta Adobe After Effects Kursumuzda son olarak Adobe After Effects programına özgü püf noktaları eğitmenlerinizden öğreniyor, sektörünüze farkındalık kazandırmaya başlıyorsunuz!

Adobe After Effects Kursu 5.hafta son bölümünde; Instagram story için composition nasıl oluşturulur? Transform ayarları nasıl resetlenir? Photoshop (PSD) dosyalarıyla nasıl çalışılır? Adobe Illustrator (AI) dosyalarıyla nasıl çalışılır? Particle efektleri nelerdir? Cartoon efekti nedir? GIF nasıl kaydedilir? Doku taşıma nasıl yapılır? sorularına yanıt verdikten sonra Clone Stamp Tool ve Brush Tool ile Animasyon, Ateş Uygulaması, Audio Spectrum&Waveform Oluşturma, Görselin Etrafında Waveform Oluşturma, Video Üzerine Nesne Ekleme, Video Zaman Çubuğu Yapma, Mask Takip Ettirerek Blurlama, Videodaki Duvarı Değiştirme, Mürekkep Videolarıyla Animasyon Kar&Yağmur Uygulaması, Drop Shadow Efektini Kullanmadan Gölge Uygulaması, 3D Kameraya Tepe Işığı Yapma, Yansıma Uygulaması, Solid ile Efekt Oluşturma uygulamalarını yaparak eğitimimize son veriyoruz.

Video ve görüntü işleme kursları sonunda öğrencilerimize proje çalışması vererek en iyi işlerinden oluşan bir portföy edinmelerini sağlıyoruz. Adobe After Effects Kursu sayesinde artık düzenlediğiniz her video yaratıcı bir sanat eserine dönüşecek! Hem fotoğrafçılık hem de sinema sektöründe çalışabilecek bilgi ve deneyime sahip olacaksınız!

görüntü işleme kursu

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

adobe after effects kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Adobe After Effects eğitimlerinde uzman, fotoğrafçılık ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Adobe After Effects eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, görsel sanatların gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık ve görsel sanatlar eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Mesleğinize anlam kazandırmak ve kendinizi geliştirmek için en iyi video işleme kurslarında doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Yaptığınız işte başarılı olun, adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Adobe After Effects eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Adobe After Effects eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle sanat tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve görsel sanatlara gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! İşinizin uzmanı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
after effects programı
adobe after effects dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Video ve görüntü işleme kursları ile mesleki branş eğitimlerimizden sonra İmaj Akademi eğitim markamızda sunduğumuz fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

En iyi Adobe After Effects kursu Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Adobe After Effects Kursu Fiyatları

Adobe After Effects Eğitim Ücretleri

Adobe After Effects Kursu fiyatları; uzmanlaşmak istediğiniz alana, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle ve hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl Adobe After Effects eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, bilginize, seviyenize ve uzmanlaşmak istediğiniz alana göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Adobe After Effects Kursuna katılmak için temel video çekim, teknik ve kurgu bilgisine sahip olmanız avantajlı olacaktır. Ancak video kurgu ve montaj eğitimi almamış olsanız dahi eğitimimize katılarak Adobe After Effects programını kullanmayı öğrenebilirsiniz.

5 Haftalık Adobe After Effects Kursumuza katılarak çektiğiniz videolara efekt eklemeyi, animasyon yapmayı, görüntüleri hareketlendirmeyi, yavaşlatmayı ve hızlandırmayı, renklerini düzeltmeyi, kusurları yok etmeyi, yazı ve efekt eklemeyi, müzik eklemeyi ve sesleri düzenlemeyi öğrenirsiniz. Ancak Adobe After Effects eğitimlerinden sonra ne kadar çok uygulama yaparsanız tekniğinizi o kadar geliştirirsiniz. Aynı zamanda sektörde iş yapmak istiyorsanız kendinizi sürekli geliştirmeye, görsel sanatların farklı dallarında da uzmanlaşmaya özen göstermelisiniz.

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Adobe After Effects eğitimlerimiz hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Adobe After Effects Kursumuz son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, Adobe After Effects eğitimleri sırasında uygulamalı kurgu çalışmaları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden çalışmalarınıza yorumlar olmak üzere Adobe After Effects kullanmada bilgi ve deneyiminizi arttıracak şekilde Avrupa standartlarında, öğrenme hızınıza ve grubun dinamiğine göre işlenmektedir. Ayrıca kaçırdığınız derslerin telafisini alabilir, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile mesleğinize sağlam adımlarla başlayabilirsiniz.

Adobe After Effects Kursu sonrasında yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya video projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyenler için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz, Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı ve %100 öğrenme garantili eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak, öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Adobe After Effects derslerimizin süresi ilgi ve ihtiyaçlarınıza göre planlanacağı için teorik ve pratik anlamda öğrenmenize yeterli olacaktır. Öğrenemediğini ya da sınıf arkadaşlarından geri kaldığını düşünen öğrencilerimiz başka bir şube/sınıfımızda telafi dersi alabilirler.

Bizi Ara!

adobe after effects kursu iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30