Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Adobe After Effects Kursu

Tamamen Size ve Kariyer Planlarınıza Göre Planlanmış Uygulamalı Adobe After Effects Eğitimi!

2D & 3D animasyonlar üretmek istiyorum ancak eğitim almaya vaktim yok diyorsanız hayallerinizi gerçekleştirecek bir program hazırladık! Dilediğiniz gün ve saatte özel Adobe After Effects eğitimi almanın ayrıcalığını yaşayın…

Özgün grafik animasyonları hazırlamak, film, dizi ve reklam çekimlerinde kullanılan efektleri öğrenmek istiyorsanız tamamen size özel planlanan, bol uygulamalı derslerle öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, grup eğitimlerine nazaran daha yüksek verim alacağınız özel Adobe After Effects eğitimi ile tanışın!

Özel Adobe After Effects kursu 5 gün 20 saatlik bir program olup yaratıcı videolar oluşturmak, kısa film ve Youtube videolarının düzenlemesini yapmak isteyen herkesin ve sektörde fark yaratma amacı olan fotoğrafçıların katılabileceği görsel manipülasyonundan hareketli ses dizaynı yapmaya, objeleri hareketlendirmeden 3D animasyon tekniklerine kadar Adobe After Effects programının A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

özel adobe after effects kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

özel Adobe After Effects eğitimi

Kişiye Özel Eğitimler

Özel Adobe After Effects Eğitimi ile kendi hızınızda ilerleme fırsatı bularak kendinize olan inancınızı ve özgüveninizi arttıracak, eğitmeninizle birebir çalışmanın avantajını yaşayacaksınız!

Kişiye özel gün ve saatlerde planlanan özel Adobe After Effects kursu ile grup eğitimlerinin dikkat dağıtan atmosferini yaşamayacak, yüksek konsantrasyonla beraber konuları daha iyi öğrenecek, geniş zaman aralığında bolca uygulama yapacaksınız!

Özel Adobe After Effects dersi ile alanınıza olan hakimiyetinizi arttıracak, başarılı işler ortaya çıkardıkça mesleğinize daha da motive olacaksınız!

Eğitim İçeriğini İncele

İşinizde Yükselin!

Dijital görsel efektler kullanarak çekimlerinizi daha etkileyici hale getirmek, hayalinizdeki projeleri profesyonel anlamda hayata taşıyarak müşteri potansiyelinizi arttırmak istiyorsanız özel Adobe After Effects dersi tam size göre!

Özel Adobe After Effects kursu sayesinde hem kendinize hem de mesleğinize katkı sağlayacak, rakiplerinizin arasından özgünlüğünüzle sıyrılacak, özel Adobe After Effects kursunda edindiğiniz bilgi ve deneyimle sektörünüzün ünlü markalarıyla çalışabilecek ya da kendi stüdyonuzu açarak sanatınızdan kazanç sağlayabileceksiniz.

Alanında uzman isimlerden biri haline gelmek ya da ek gelir kazandıracak işlere imza atmak istiyorsanız özel Adobe After Effects dersini kaçırmayın! Farkınızı gösterin, kariyerinizde ön plana çıkın!

Eğitim İçeriğini İncele
özel Adobe After Effects dersi

Özel Adobe After Effects Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Adobe After Effects kursunu tamamlayan, hareketli görüntüler ve yaratıcı efektler oluşturmayı öğrenen, animasyon yapan, yaratıcı çalışmalara imza atan ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Video Kurgu ve Montaj, Adobe Premiere, Photoshop eğitimlerimize de katılarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu her zaman canlı tutun!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30