Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Photoshop Kursu

Fotoğrafçının Olmazsa Olmazı Photoshop’u Size Özel Planlanan Programla Öğrenin!

Profesyoneller gibi fotoğraf düzenlemeyi öğrenmek isteyen ancak eğitim almaya vakit bulamayanlar, çektiği fotoğrafların kusurlarını gidererek sanatına katkıda bulunmayı amaçlayanlar özel Photoshop eğitimimiz sayesinde renklerin ve katmanların hakimi olacaksınız!

Özel Photoshop dersi ile kurs programından daha çok verim alacağınız, web siteleriniz ve sosyal medya hesaplarınız için çektiğiniz fotoğrafları düzenlemenin en ince ayrıntılarını öğreneceğiniz, iş ve okul hayatınıza göre planlayacağımız Özel Photoshop Eğitimi ile görsel ve sanatsal bakış açınızı genişleterek adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz.

Uygulama ağırlıklı özel Photoshop kursu 5 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ya da sektörde iş yapan, kendini geliştirerek bilgi ve deneyim kazanmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, Photoshop menüsünden seçim araçlarına, renk düzenlemeden katman kullanmaya, make-up yapmaktan yazı eklemeye kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

özel photoshop kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

özel photoshop eğitimi

Kişiye Özel Eğitimler

Uygulamalı Photoshop eğitimi ile dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanın avantajını yaşayın, eğitmeninizle birebir çalışarak kurs programından maksimum verim alın!

Özel Photoshop Eğitimi ile kendi hızınızda ilerleme fırsatı bularak Photoshop’u daha detaylı öğrenebilecek, grup eğitimlerine nazaran daha hızlı sonuçlar alarak alanınıza olan hakimiyetinizi arttıracak, başarılı işler ortaya çıkardıkça mesleğinize daha da motive olacaksınız!

İstediğiniz kadar soru sorabileceğiniz, ilginizi hep canlı tutan uygulamalı derslerle öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, anında geribildirim alarak yanlışlarınızı düzeltme fırsatı bulacağınız özel Photoshop kursunu kaçırmayın!

Eğitim İçeriğini İncele

İşinizde Bir Numara Olun!

Özel Photoshop eğitimi ile mesleğinize katkı sağlayın, farkınızı gösterin ve rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun!

Fotoğraflarınızı yeniden yaratacağınız, kusursuz fotoğrafların sırrını öğreneceğiniz özel Photoshop kursu ile Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle sektörünüzün ünlü markalarıyla çalışabilecek ya da kendi stüdyonuzu açarak sanatınızdan kazanç sağlayabileceksiniz.

Ek gelir kazandıracak bir beceri edinmek, Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız özel Photoshop dersini kaçırmayın! Fotoğrafçılıkta uzmanlaşın, işinizi aşkla yapın!

Eğitim İçeriğini İncele
özel Photoshop dersi

Özel Photoshop Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Photoshop eğitimini tamamlayan ve fotoğraf sanatında kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Lightroom, Adobe Premiere, After Effects ile Video Kurgu Montaj kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslarımıza bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30