Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bebeğinizin Fotoğrafını Çekmek İçin En İyi Uygulamalar

En Güzel Bebek Fotoğrafları İçin Bu Uygulamaları Telefonunuza İndirin!

İlk anları, ilk gülümsemesi, ilk banyosu ve belki ilk adımları... Bebeğinizin fotoğrafını çekmek isteyebileceğiniz birçok an vardır. Buna karşılık fotoğraf makineniz her zaman yanınızda olmayabilir. Biz de tam olarak böyle anlar için bebeğinizin fotoğrafını çekmek için en iyi uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz.

Aşağıda sıraladığımız bebek fotoğraf uygulamaları ile akıllı telefonunuzu kullanarak en güzel bebek fotoğraflarını çekebilir, bebeğinizin en tatlı hallerini sosyal medyada farklı editlerle paylaşabilirsiniz.

[widget-8]

1. Baby Pics

En güzel bebek fotoğrafları için Baby Pics'ten daha iyi bir uygulama bulmanız son derece olabilir. Nitekim uygulama, başta Türkiye olmak üzere birçok ülkenin akıllı telefon mağazasında en çok yüklenen programlar arasındadır. Oldukça basit bir işleyişe sahip olan uygulamayla istediğiniz bir anda bebek fotoğrafı çekin ve sonra düzenlemeye başlayın. Çok sayıda havalı çıkartma, yaratıcı aşlıklar, cetvel ve ağırlık gibi bebeğinizin gelişimini gösteren özelliklerle sosyal medya paylaşımlarınızı renklendirebilirsiniz.

2. Totsie

Henüz hamilelik dönemlerinde olan anne adaylarını unuttuğumuzu düşünüyorsanız yanılıyorsanız. Bebek bekliyoruz fotoğrafları çekmek için Totsie, oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Totsie aracılığıyla çocuğunuzun karnınızda büyümesini fotoğraf kareleriyle öyküleştirebilir, eğlenceli çıkartmalar ve hoş filtrelerle fotoğraflarınızın daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.

3. Baby Snaps

Eğer en tatlı bebek fotoları ile Instagram hikayeleri oluşturmak ve bebeğinizin en güzel anlarını arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız Baby Snaps'e göz atın. Bebeğinizin fotoğrafını çekmek için en iyi uygulamalar arasında yer alan Baby Snaps; 100'den fazla filtresi, 20'den fazla yazı fontu ve renk, kontrast, keskinlik gibi fotoğrafın dokusuna müdahale etmenizi sağlayan özelliklerle bebeğinizin gelişimindeki tüm kilometre taşlarını ölümsüz bir anı haline getirebilirsiniz.

4. Precious

Kimi anne babalar tatlı ya da komik bebek fotoğrafları çekmek isterken kimileri de çocuğunun gelişimini takip etmek isteyebilir. Bu noktada Precious, ismine layık bir şekilde ebeveynlere benzersiz bir kullanım vadetmektedir. Precious'la bebeğinizin telefonunuzdaki fotoğraflarınızı otomatik bir şekilde aylık olarak düzenleyebilir, takvim günlüğünüzde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın yapay zekası, son derece hoşunuza gidecek slaytlar hazırlama konusunda da oldukça başarılıdır.

5. Baby Story

Bebeğinizin fotoğrafını çekmek için en iyi uygulamalar arasında son olarak Baby Story'e yer vereceğiz. Eğer en güzel bebek fotoğrafları ile bebeğinizin dünyadaki ilk dönemlerini hikayeleştirmek istiyorsanız Baby Story'e göz atın. Baby Story, 100'den fazla yazı tipi ve 450'den fazla taslakla hamileliğinizden itibaren bebeğinizin hikayesini anlatmanıza olanak tanır.

Bebeğinizin Fotoğraflarını Bir Profesyonel Olarak Çekmek İstemez Misiniz?

Elbette bebeğinizin fotoğrafını çekmek için en iyi uygulamalar ile birlikte akıllı telefonunuzdan yararlanabilirsiniz. Yine de kabul etmek gerekir ki cep telefonları ne kadar gelişmiş olursa fotoğraf makinelerinin seviyesini yakalamaktan hala uzaktır. Üstelik fotoğraf makinenizi profesyonel fotoğrafçılık becerilerinizle kullanmaya başladığınızda gerçekten eşsiz fotoğraflara imza atabileceğinizi de göz ardı edilemez.

Eğer en güzel bebek fotoğrafları ve karelerini yakalamak için kendinizi geliştirmek istiyorsanız doğum ve bebek fotoğrafçılığı kursu programlarımızdan yararlanabilir, bebeğinizin en özel anlarını ölümsüzleştirmenin yollarını öğrenebilirsiniz.

[widget-24]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30