Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sony A9 Güncellemesi

Daha Hızlı, Daha Net, Daha Kaliteli Fotoğraflar

Sony A9 güncellemesi ile profesyonel fotoğrafçıların genel iş akışını iyileştirmek üzere birçok yenilikler sunmayı başarmıştır. Birçok özelliği beraberinde getiren Sony A9 güncellemesi dâhili belleğe sahip full frame görüntü sensörü ile fotoğraflara farklı bir boyut kazandırmıştır.

Sony A9 güncellemesinin ardından getirilen özellikler herkes tarafından merak edilen bir konu olmuştur. Özellikle kesintisiz çekim ve görüntü kalitesi ön planda tutularak birçok yeni özellikler eklenmiştir. Sony A9 güncellemesine gelen yeni özellikler neler sizin için hazırladık.

[widget-8]

Sony A9 Güncellemesiyle Birlikte Gelen Yeni Özellikler Neler?

Sony A9 güncellemesi ile daha önce görülmemiş yeni görüntü sensörü, klasik fotoğraf makinesi sistemlerini işlevsiz hale getirerek fotoğraf makinelerinin standartlarının üzerinde bir hız ve performans kazandırıyor. Bu güncellemeyi bekleyen fotoğrafçılar için de oldukça fazla özellikleri bir araya toplamayı başarmıştır. Şimdi sıralayacağımız, Sony A9 güncellemesine gelen yeni özellikler neler öğrenebilirsiniz.

20 Fps’ye Varan Yüksek Hızda Kesintisiz Çekim

Sony A9 güncellemesinin yeni özelliklerinden yüksek hızda çekim imkânı sunmasıdır. Full frame Exmor RS CMOS sensör ve BIONZ X işlemciyi bir araya getirerek AF/AE takip özelliğiyle 20 fps kesintisiz çekim imkânı sağlıyor. Ayrıca yüksek hızlı performans ve geniş arabellek sayesinde belirleyici anları yakalamanıza fırsat veriyor.

1/32000 Saniyeye Varan Elektronik Deklanşör Hızları

Sony A9 güncellemesinin yeni özelliklerinden biri de elektronik deklanşör hızıyla mekanik deklanşörlere fark atarak yeni bir görüntülemeyi sağlamasıdır. Bu güncelleme ile parlak koşullar altında dahi ND filtresi olmadan düşük alan derinliğini koruyabilirsiniz.

Dikkat Dağıtan Gürültü Yok

Sony A9 kamera güncellemesi ile bozulmayı engelleyen elektronik deklanşör sayesinde mekanik ayna ve deklanşör gürültüsü olmadan sessiz çekim yapma imkânını sunuyor. Özellikle spor çekimleri ve sessizlik gerektiren nesneler için ideal bir özelliktir. Bu özelliği ile spor fotoğrafçılığında tercih edilen fotoğraf makinelerinden biri olmuştur.

Yapay Zekâ Destekli Otomatik Netleme

Sony A9 son güncellemesi ile hızlı ve hassas takipli netleme için Yapay Zekâ (AI) Destekli Gerçek Zamanlı AF Takibi sunacak şekilde yeniden tasarladı. Sony A9 güncellemesinin yeni özelliklerinden olan yapay zekâ teknolojisi ile nesne tanıma, nesnenin gözlerine kitlenme ve netlemeyi korumak açısından yüksek hız performansı sunuyor.

Görüntü Kalitesi Ön Planda

Sony A9 fotoğraf makinesi güncellemesi ile daha akıcı, daha doğal tonlamalar ve daha iyi otomatik beyaz dengesi sonuçları için ışıktaki ufak değişiklikleri artık daha doğru üretiyor. Ayrıca Full Frame sensörü kapasitesini üst seviyeye çıkararak büyük ölçüde iyileştirilmiş görüntüler sunuyor. Daha net ve kaliteli çekim yapma imkânı sunuyor.

Sony A9 Güncellemesi İle Yeniden Doğdu!

Sony A9 fotoğraf makinesi güncellemesi ve yazılımıyla artık daha iyi görüntüler elde etmenizi sağlıyor. Daha iyi kullanılabilirlik ve iş akışı sayesinde birçok olanak sunuyor. Ayrıca birçok özelliğinin yanına, çok talep gelmesiyle daha iyi dokunmatik yüzey özelliğini de yenilenen özellikleri arasına almayı başarmıştır.

Uzun süre beklenen Sony A9 kamera güncellemesi ile en iyi görüntüleme fırsatlarını ve değişikliklerini bu sayede müşterilerine sunmuştur. Siz de bu güncelleme ile değişen yazılım, Sony A9 güncellemesine gelen yeni özellikler neler ve tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30