Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Arkadaşını Getir, Fotoğrafçılık Kursu Kampanyalarındaki %50 İndirimi Kap!

Fotoğrafçılık Kursu Sevdiklerinle Güzel! Arkadaşını Getirene Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Yakın arkadaşlarınızla yapabileceğiniz farklı etkinlikler mi arıyorsunuz? Sosyalleşmek, aynı zamanda içinizdeki fotoğrafçıyı keşfetmek mi amacınız? Cevabınız “Evet!” ise Foto Life Akademi’nin arkadaşınızla size özel hazırladığı fotoğrafçılık eğitimi paketlerine göz atmalısınız. Günümüzde en popüler kurslardan biri olan fotoğrafçılık eğitimlerine yakın arkadaşlarınızla katılma fırsatını kaçırmayın…

Fotoğraf çekmeye ilgisi olan ve birlikte eğlenebileceğiniz bir arkadaşınızı alın ve Foto Life Akademi’nin kapısını çalın. Hem yeteneklerinizi geliştirin hem de dostlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirin. Temel fotoğrafçılık eğitiminden mesleki atölyelere kadar onlarca seçenek sizi bekliyor. Fotoğrafçılık kursu kampanyalarına hemen göz atın.

Arkadaşını Getirene %50 İndirim Fırsatı Hangi Fotoğrafçılık Eğitimlerde Geçerli?

Türkiye’nin en çok fotoğrafçılık eğitimine sahip olan kurumu olarak 30’dan fazla dalda eğitimlerimizde sizler için arkadaşıyla birlikte eğitim almak isteyenlere %50 indirim sunuyoruz. Arkadaşını getirene indirimli olan eğitimlerimiz:

[widget-13]

Dostluğunuzu Ölümsüzleştirin… Fotoğrafçılık Eğitimleri İle!

Foto Life Akademi, arkadaşı ile fotoğrafçılık eğitimi almak isteyenlere ekonomik bir kampanya hazırladı. Hem sizi hem de dostlarınızı memnun edecek kurs kampanyası ile 2. kursiyerimiz %50 indirimle eğitim alma şansı yakalayacak.

Hepimizin içinde yatan bir fotoğrafçı var. Günümüzde akıllı telefonlar ve dijital fotoğraf makineleri fotoğraf çekme hevesimizi bir nebze karşılıyor. Ancak içinizde yatan yeteneğe profesyonellik kazandırmak, yaratıcı karelere imza atmak ancak eğitim alarak mümkün. Eğer kursa tek başınıza gitmek istemiyor ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızın da fotoğrafçılık kursunda da yanınızda olmasını istiyorsanız kampanyamız tam size göre!

İşi, okulu, hayat koşuşturmasını bir kenara bırakın, fotoğrafçılık kursu ile yıllardır arzuladığınız eğitimi alın. Temel eğitimlerden mesleki atölyelere dilediğiniz alanda hem size hem de arkadaşlarınıza nitelikli eğitimler sunuyoruz. Arkadaşınızla birlikte fotoğrafçılık kurslarımıza kayıt yaptırın, fotoğrafçılık kursu kampanyalarındaki %50 indirimi kapın!

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30