Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop

Instagram Fotoğraflarınız Beklediğiniz İlgiyi Görmüyor mu?

Instagram’da adını duyurmak isteyen fotoğraf tutkunları ve Instagram paylaşımlarını daha etkili yapma amacı olan markalar... Instagram fotoğrafçılığı kursu tam size göre!

Instagram’da binlerce beğeni alacak fotoğraflar paylaşmak, doğal takipçi ve beğeni kazanmak, doğru içeriklerle doğru kitlelere ulaşmak, Instagram için fotoğraf düzenleme tekniklerini öğrenmek isteyen profesyonel ve amatör fotoğraf tutkunları için hazırladığımız Instagram Fotoğrafçılığı Workshop programımız, 1 gün 3 saatten oluşan ve sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir eğitimdir. Mobil çekim tekniklerinden Instagram algoritmasına, fotoğraf düzenleme uygulamalarından hangi hashtaglerle paylaşım yapılacağına, takipçi kazanmaktan story paylaşmaya kadar Instagram fotoğrafçılığının A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Sosyal medyayı daha etkili kullanmak ve Instagram’da fenomen olmak isteyenler, kendine özgü paylaşım dili oluşturma amacında olanlar Instagram Fotoğrafçılığı Workshop programımız tam size göre!

Instagram fotoğrafçılığı workshop

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Ben Doğuştan Fenomenim Diyorsanız Instagram Fotoğrafçılığını Öğrenip Sosyal Mecralara Adım Atın!

Instagram fotoğrafçılığı kursu

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop 1.Bölüm

Çağımızın en popüler sosyal medya platformu Instagram’ın sırlarına vakıf olmaya var mısınız? Instagram fotoğrafçılığı kursunda ilk olarak Instagram'ın çalışma mantığını, Instagram'da neler yapıp yapmamamız gerektiğini öğreniyor, mobil kameralarımızla fotoğraf çekiyoruz…

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop ilk bölümünde; Instagram algoritması nasıl çalışır? Instagram fotoğraf politikası nedir?Instagram fotoğrafçılığı ne kadar etkiledi? Instagram fotoğrafçılığı nedir? Instagram’da nasıl farklı oluruz? Instagram'da ne yapmalı? Ne yapmamalı? Binlerce beğeni alan fotoğrafların sırrı ne? Profilinizi nasıl düzenlemelisiniz? Hangi hesaplar daha çok takipçi çekiyor? Instagram için fotoğraf çekim teknikleri nelerdir? Hangi cep telefonu ve kameralara ihtiyacınız var? Objektif çeşitleri neler? İhtiyaç duyacağınız cep telefonu ya da fotoğraf makinesi ile yardımcı ekipmanları neler? UV, ND, Polarize filtreler hangi çekimlerde kullanılır ve fotoğrafa nasıl etki eder? Geniş açı ya da tele adaptörler ne zaman kullanılır? Balıkgözü nasıl kullanılır? Diyafram, enstantane, ISO ayarları neye göre yapılır ve nasıl olmalı? Netlik nasıl ayarlanır? Beyaz ayarı nasıl yapılmalı? Doğal ve yapay ışık kaynakları nasıl kullanılır? Daha etkili fotoğraflar üretmek için hangi kompozisyon kuralları kullanılmalıdır? Instagram için selfie, portre, manzara, makro, hayvan, yemek, ürün, mimari ve still life fotoğraflar nasıl çekilir? konularını işleyerek Instagram fotoğrafçılığı için ilk adımımızı atıyoruz.

İster hobi amaçlı isterseniz mesleki olarak Instagram fotoğrafçılığı eğitimi alın, sosyal medyanın en aktif platformunu doğru kullanmayı öğrenecek, daha çok kişiye ulaşacaksınız…

Uygulamalı Instagram Fotoğrafçılığı Workshop

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop 2.Bölüm

Instagram’da fotoğraf ve video paylaşmadan önce birkaç programa ihtiyacımız olacak… Instagram fotoğrafçılığı dersinde fotoğraflarımızı daha canlı ve dikkat çekici hale getiriyoruz.

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop programının 2.bölümünde; Instagram’da kaliteli fotoğraf çekmek ve paylaşmak için hangi programlara ihtiyacımız var? En iyi fotoğraf düzenlemesini yapan popüler uygulamalar neler? Uygulamaları indirmek için Store nasıl kullanılır? “Selective Adjust” (seçmeli ayar) ve “Center Focus” (merkez odak) araçları olan uygulamalar neler? Detayları biçimlendirmek için kullanılan uygulamalar neler? Ayrı ışık/odak ayarı ve kilidi, tam ekran deklanşör ve zaman ayarlayıcısı olan uygulamalar neler? Ekran aydınlığı ayarları, B&W modu özellikleri olan uygulamalar hangileri? Yüksek çözünürlükte kare fotoğraf çekmek için kullanılan uygulamalar neler? En iyi portre çeken uygulamalar neler? Snapspeed, Lightroom ve Photoshop kullanarak fotoğraflar nasıl düzenlenir? Fotoğrafa nasıl filtre yapılır, renkler nasıl kullanılır? Porteler ve manzaralar nasıl düzenlenir? Yemek ve ürün fotoğrafları nasıl düzenlenir? Makro ve hayvan fotoğrafları nasıl düzenlenir? konularını işliyoruz.

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop sayesinde fotoğraflarınızı nasıl düzenleyeceğinizi ve videolarınızı işlemeyi öğrenecek, çektiğiniz kareleri kusursuz hale getirerek daha çok beğeni alacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
Instagram fotoğrafçılığı eğitimi
Instagram fotoğrafçılığı dersi

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop 3.Bölüm

Instagram fotoğrafçılığı dersinde Instagram'da nasıl fotoğraf paylaşılacağını, hangi hashtaglerin daha çok arandığını, organik takipçi kazanmanın yollarını öğretiyoruz!

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop son bölümünde; Cep telefonuyla çektiğimiz fotoğrafları Instagram hesaplarımızda nasıl paylaşmalıyız? Hangi hashtagler ile daha çok kişiye ulaşırız? En fazla takipçi ve beğeni getirecek saatler hangileri? Nasıl organik takipçi elde edebiliriz? Doğal takipçi, beğeni kazanmak ve etkileşim almak için nelere dikkat etmeliyiz? İnstagram'da nasıl tarz olursunuz? Paylaşımlarınızın içeriği ne olmalı? Gezi, yemek ve still life fotoğraflar için nasıl içerik üretirsiniz? Instagram fenomeni olmak için profilinizi nasıl düzenlemelisiniz? Markalar nasıl fotoğraf paylaşmalı? Kişisel ve kurumsal üslup ne olmalı? Paylaşım sitelerine fotoğraf gönderirken nelere dikkat edilir? Fotoğraflarımızın telif hakkını nasıl alacağız? Markalardan nasıl reklam alacağız? Instagram fotoğraflarımızdan nasıl kazanç sağlarız? Sorularını yanıtladıktan sonra Instagram için fotoğraf ve video editleyerek, doğru hashtagler ve içerikler kullanarak takipçilerimizle paylaşıyoruz. Post ve story için App’lerden yararlanarak renk, pozlama ve çerçeve ayarları yapıyor, çarpıcı metinler yazıyor, doğru saatte doğru kitleye ulaşıyoruz!

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop eğitimimizin sonunda paylaştığınız fotoğraflarla konuşulacak, binlerce beğeni alacak, takipçi kazanmanın ve fenomen olmanın yollarını öğrenmiş olacaksınız!

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar
Instagram fotoğrafçılığı

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
fotoğrafçılık workshop

Ustalardan Öğren!

Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür! Instagram fotoğrafçılığı kursunda fotoğraf sanatının sırlarını ve inceliklerini fotoğrafçılığın duayenlerinden öğrenmek ister misiniz?

Instagram Fotoğrafçılığı eğitiminde uzman, fotoğraf sanatının inceliklerine hakim, kişisel sergileri ve çalışmalarıyla adından söz ettiren usta fotoğraf sanatçılarından fotoğraf sanatının farklı tekniklerini öğrenecek, bakış açınızı değiştirerek ve yaratıcı çekim açılarını kullanarak kişisel fotoğraf dilinizi oluşturacaksınız. Deneyimli hocalarımızdan çektiğiniz fotoğraflara yorumlar alarak teknik ve uygulamadaki hatalarınızı değerlendirecek, eksik kalan bilgilerinizi telafi etme imkanı bulacaksınız. İşin uzmanlarından Instagram’da takip edilen ve sevilen bir isim olmanın yollarını öğreneceksiniz!

Instagram fotoğrafçılığı kursunda fotoğraf sanatına ışık tutan isimlerle birlikte geleceğin başarılı fotoğrafçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Tekniğini Geliştir!

Sadece iyi fotoğraf çekmek yetmez, onları doğru paylaşmayı da bilmelisiniz! Instagram’da daha çok kişiye ulaşmanın teknik ve pratik bilgilerini edineceğiniz bir fotoğrafçılık workshop'ımız var!

Cep telefonlarıyla ya da makinelerinizle çektiğiniz fotoğrafları düzenlemeyi ve paylaşmayı öğreneceğiniz, hem tekniğinizi hem de bakış açınızı geliştirecek Instagram Fotoğrafçılığı Workshop eğitimimizle fotoğraf tutkunuza yön veriyoruz! Özgün paylaşım tarzınızı ve dilinizi oluşturacağınız atölyemizde tanınan bir fotoğrafçı haline geleceksiniz! Hem sosyal medya hesaplarınızda hem de portföyünüzde başarılı çalışmalarınızı paylaşmak istiyorsanız bu atölyeyi kaçırmayın…

Unutmayın, doğru altyapı, iyi bir fotoğrafçı yetiştirir. Fotoğraf sanatında sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız Instagram fotoğrafçılığı dersinde kendinizi geliştirmeye devam edin!

fotoğrafçılık workshop
fotoğrafçılık kursu workshop

Hikâyeni Kadrajından Anlat!

“Eğer hikâyeyi sözcüklerle anlatabilseydim, yanımda sürekli bir fotoğraf makinesi taşımaya ihtiyaç duymazdım.” Lewis Hine

Başarılı bir fotoğrafçı olarak yaşamı fotoğraflarınızla ölümsüzleştirirken sadece gerçekleri değil hayal gücünüzü de kullanın! Instagram fotoğrafçılığı kursunda fotoğraf sanatının derinliklerine inin, farklı tekniklerle yaratıcı fotoğraf karelerine imza atın! Instagram Fotoğrafçılığı Workshop atölyemizde cep telefonlarınızın kamerasını kullanarak hayatın zenginliğini fotoğraflara yansıtın, çekimlerinizi düzenleyerek ve doğru içeriklerle paylaşarak daha çok kişiye ulaşın, fotoğraf tutkunuzu yaşatmaya ve hikayelerinizi anlatmaya devam edin…

İyi bir fotoğraf, bir hakikati anlatan, ruha dokunan ve insanı farklı kılan fotoğraftır! Başarılı bir fotoğrafçı olmak için doğru adrestesiniz!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Fotoğraf makinenizi maksimum verimle kullanmak, fotoğrafçılığın teknik ve pratik bilgilerini edinerek sağlam adımlarla fotoğraf çekmeye başlamak, ister hobi ister mesleki olsun fotoğraf sanatında yerinizi almak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Instagram Fotografciligi Workshop Ustalari

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden Instagram fotoğrafçılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Instagram fotoğrafçılığı workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Instagram Fotoğrafçılığı Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
workshop

Avrupa Standardında Eğitim

15 yıllık deneyimle geliştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Instagram fotoğrafçılığı eğitimi sistemi.

Uluslararası Eğitim Standardı »

İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki fotoğraf tutkusu bize yeter! Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli eğitimlerimiz sizleri bekliyor!

fotoğrafçılık kursu

Sosyal Etkinlikler

En iyi Instagram fotoğrafçılığı kursu Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Instagram fotoğrafçılığı dersi aralarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Fotoğrafçılığı teorikte değil pratikte öğrenerek hayatınızın merkezi yapmanızı sağlarken fotoğraf severlerle bir arada olmanızı sağlıyoruz.

Yoğun bir iş gününün ardından kendinizi keyifli ve huzurlu hissedeceğiniz bir kurs atmosferi yarattık! Gelin siz de Foto Life Akademi fotoğraf workshoplarının sunduğu ayrıcalıklarından yararlanın…

Sergi ve Sanat Aktiviteleri

“Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir.” Sadece eğitim vermiyor, geleceğin sanatçılarını da yetiştiriyoruz!

Instagram fotoğrafçılığı kursunda fotoğrafçılığın duayenleri ile söyleşiler düzenliyor, ünlü fotoğraf sanatçılarının sergilerini ziyaret ediyor, sinema ve resim gibi fotoğrafçılıkla iç içe olan sanat dallarının etkinliklerine katılıyor, yılsonu öğrencilerimizin fotoğraflarından oluşan bir sergi hazırlıyoruz. Instagram fotoğrafçılığı dersinde fotoğraf sanatına gönül veren öğrencilerimizin kadrajıyla birlikte bakış açılarını da geliştirmeyi ihmal etmiyoruz!

Fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz. Instagram fotoğrafçılığı dersi ile gelişmeye ve değişmeye hazır olun!

fotoğraf sergileri
fotoğraf gezileri

Eğlenceli Geziler

Fotoğrafçılık kitaplardan öğrenilmez, sahaya iniyoruz! Instagram fotoğrafçılığı kursunda bol bol fotoğraf çekiyor, yorumluyor, eleştiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz!

Instagram fotoğrafçılığı kursu sırasında amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabilirler. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Türkiye’nin ve dünyanın en fotojenik kentlerinde ışığı ve ekipmanlarımızı kullanmayı öğreniyor, Instagram fotoğrafçılığı eğitiminde çokça eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz!

Instagram Fotoğrafçılığı Workshop Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Instagram Fotoğrafçılığı Atölyesini tamamlayan, tekniğini geliştirmek ve fotoğraf sanatında daha çok deneyim kazanmak isteyen öğrencilerimiz İnsan ve Portre, Silüet Çekim Tekniği, Iphone ve Samsung Fotoğrafçılığı, Gün Doğumu ve Batımı Fotoğraf Çekimi, Fotoğrafta Kompozisyon gibi eğitimlerimizden de yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu arttırmaya ve kendinizi geliştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30