Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uluslararası Eğitim Standardı Foto Life Akademi

Güncel Eğitim Programları ve Yöntemleriyle Fotoğraf Sanatında Uzmanlaşın!

Fotoğrafçılık teknolojisi her geçen gün değişirken fotoğraf eğitimleri neden aynı kalsın değil mi? Yeni fotoğraf makineleri ve ekipmanlar, farklı fotoğrafçılık yöntemleri ve bakış açılarıyla fotoğraf sanatını kendini geliştirmeye devam ediyor. Foto Life Akademi olarak bizler de eğitim programlarımızı ve eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına ve uluslararası standartları karşılamasına özen gösteriyoruz.

İster hobi amaçlı fotoğraf çekmek isteyin, isterseniz fotoğrafçılığı meslek edinme amacınız olsun Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı eğitim programlarımız sayesinde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitimini almanın ayrıcalığını yaşayın!

[widget-8]

Uygulamalı Ders Programlarıyla Modern Eğitimler Veriyoruz!

Pro fotoğrafçılık başta olmak üzere Pro-Plus, Ürün, Doğum, Düğün, Moda, Yemek, Mimari, Hava fotoğrafçılığı gibi ileri ve mesleki eğitimlerimizden Photoshop, Lightroom, Video ve Kurgu eğitimlerimize kadar 35 branş ve 13 mesleki kurslarımızın tamamı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. Bu eğitimlerimizin tamamında ise çağdaş bir anlayışla teorik eğitimden çok uygulamalı eğitimler gerçekleştiririz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin fotoğrafçılık kursları değerlendirilerek hazırlanmış programımızda kişinin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundururuz. Samimi ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen eğitimlerimizle hem fotoğraf sanatının tüm tekniğine hakim olmanızı hem de uygulamada kendinizi test edebilmenizi sağlarız. Böylece neler öğrenip öğrenemediğinizi de görmüş olursunuz.

[widget-18]

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Bir Kurs Konforu Sunuyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Ne yazık ki ülkemizde, deneyimsiz kişiler ve merdiven altı diye tabir ettiğimiz kaçak eğitim firmaları, ucuz fiyat politikaları ve MEB müfredatından uzak eğitimlerle bu durumun farkında olmayan kursiyerlerin hayallerini ve vakitlerini çalıyorlar. Her yıl fotoğrafçılık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyet ödeyerek daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Foto Life Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulundurarak kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Bu nedenle siz de ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Avrupa Standartlarında Uygulamalı Eğitimler, Keyifli Geziler ve Unutulmaz Dostluklarla Dolu Bir Serüven… Hazırsan Fotoğraf Çekmeye Başlayalım!

Fotoğraf çekmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da bir değişikliğe ihtiyacım var, her şey çok monoton diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yeni bir tat ve heyecan katalım.

Uluslararası eğitim standardı, alanında uzman eğitmenler, uygulamalı dersler ve ders telafi imkanlarımızla bir fotoğrafçılık kursundan beklediğiniz her şeyi sizlere sunalım…

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30