Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En İyi 6 Online Fotoğraf Düzenleme Sitesi

Photoshop Kullanamayanlar İçin Çevrimiçi Fotoğraf Düzenleme Fırsatı!

Sosyal medyanın hayatımızda büyük yer kaplamasıyla birlikte fotoğraf düzenleme uygulamaları ve web siteleri iyice popüler olmaya başladı. IOS ve Android tabanlı uygulamaların dışında herhangi bir ücret istemeyen, online kullanılan ve kısa sürede fotoğraf düzenleme imkanı veren fotoğraf düzenleme siteleri sayesinde artık herkes fotoğrafçı oldu!

Online fotoğraf düzenleme siteleri; fotoğraflara efekt verme, kırpma, çerçeveleme, renk ayarı vb. imkanlar vererek anında paylaşılabilir fotoğraflar elde etmeyi sağladı. Photoshop kullanmayı bilmeyen ya da öğrenmek istemeyenler için kurtarıcı olan fotoğraf düzenleme siteleri arasından en popüler olanları sizler için derledik. Gelin bakalım, bu web siteleri nelermiş…

1.piZap

En iyi online fotoğraf düzenleme sitesi listemizin ilk sırasında piZap yer alıyor. Fotoğraflarınızdan kolaj hazırlamak ya da görsel düzenleme yapmak istiyorsanız piZap web sitesine girerek sitenin sağladığı tüm özellikleri kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanabilmeniz yanında Pro versiyonu içinde 7 gün ücretsiz hizmet veren piZap ile aynı zamanda komik capsler de hazırlayabilirsiniz.

2.Pixlr

Online fotoğraf düzenleme siteleri listemizdeki Pixlr, hem masaüstü hem de mobil olarak kullanılabilir. Hızlı görüntü ayarları olan web sitesinde fotoğraflarınızı kırpabilir, istemediğiniz unsurları kaldırabilir, yazı ve çizimler ekleyebilirsiniz. Lekeleri kaldırabilir, görüntünüzü parçalayarak çoğaltabilirsiniz. Bu keyifli web sitesine bir uğrayın deriz.

3.BeFunky

Fotoğraf düzenleme sitesi arayanlar için BeFunky mükemmel bir alternatif. Bu eğlenceli web sitesinde fotoğraf düzenlemenin yanında grafik tasarımlar da yapabilirsiniz. Kırpma, boyutlandırma, artistik filtreler, toplu düzenleme, saydam arka plan oluşturma, rötuş yapma, kolaj oluşturma bu web sitesinde kolayca ulaşabileceğiniz özelliklerdir. Ayrıca binlerce vektör grafiği ve simgesi de var.

4.PicMonkey

En iyi online fotoğraf düzenleme sitesi listemizdeki PicMonkey, kolay kullanımı sayesinde tüm fotoğraf düzenleme özelliklerine ulaşmanızı sağlıyor. Sosyal medya paylaşımları, broşürler, kartvizitler de bu sitede hızlıca ulaşıp tasarlayabileceğiniz görsel materyallerdir. Fotoğraflarınıza metin, arka plan ve yazı ekleyerek yüksek çözünürlükte görseller elde edebilirsiniz.

5.Adobe Photoshop Express Editor

Adobe Photoshop’un kalitesiyle hizmet veren online fotoğraf düzenleme sitesi, Adobe’nin zengin kütüphanesiyle birlikte 2GB saklama alanı da veriyor. Çevrimiçi fotoğraf düzenleme özelliklerinin bazıları ücretli olduğu için dilerseniz tamamı ücretsiz web sitelerini kullanabilirsiniz. Ancak sunduğu fotoğraf düzenleme özellikleri nedeniyle ödediğiniz paraya değecek cinsten bir web sitesi.

6.PhotoPea

PSD, XCF, Sketch, XD ve CDR formatlarını destekleyen ücretsiz çevrimiçi editör olan PhotoPea, bilgisayarında photoshop programı bulunmayanlar için son derece ideal. RAW fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz, çizim dahi yapabileceğiniz PhotoPea web sitesi ile gelişmiş bir fotoğraf editörünü kullanmış olursunuz. Online fotoğraf düzenleme siteleri sayesinde fotoğraf çekmek artık daha kolay.

En iyi online fotoğraf düzenleme sitesi listemizde şimdilik bu web siteleri var. Sosyal medya hesaplarınızda anlık fotoğraflar paylaşmak istiyorsanız Instagram ya da Facebook filtrelerini kullanmak zorunda değilsiniz. Online fotoğraf düzenleme siteleri sayesinde Photoshop kullanmış gibi kusursuz fotoğraflar elde edebilirsiniz. Haydi, deneyin.

[widget-34]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30