Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Markaların Aranan Fotoğrafçısı Olmak İster Misiniz? - Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları

Moda Fotoğrafçılığı Kursu öğrencilerimize erken kayıtta %50 indirim fırsatımız var! Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılarından biri olmak ve moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Moda Fotoğrafçılığı için Moda ve Pro-Moda Fotoğrafçılığı olmak üzere 2 ayrı eğitim programımız var. Moda Fotoğrafçılığı Kursumuzun Süresi 2 gün / 8 saattir. 2 günlük uygulamalı moda çekimi eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı moda fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Moda Fotoğrafçılığı kurs ücretleri 6 Hafta 20 saat için geçerlidir. Pro-Moda atölyesi sektöre yeni giren ve moda fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği moda çekimi tekniklerinden Photoshop kullanmaya, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir. Moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğrafçılık Kursu – Eğitimin Tek Adresi!

Bol uygulamalı moda fotoğrafçılığı eğitimimiz ile moda çekimi hazırlıklarından ışık kullanımına, makine ayarlarından modelle doğru iletişim kurmaya, dış mekan çekimlerinden Photoshop’a, fotoğraf seçiminden markalarla işbirliğine kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız. Hem de moda fotoğrafçılığı kurs ücretleri erken kayıtta %50 indirimle!

Moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca moda fotoğrafçılığı atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra talep eden öğrencilerimiz için diğer eğitim markamız olan İmaj Akademi'de fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece moda fotoğrafçılığı kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Moda fotoğrafçılığı kursu fiyatlarının en ucuz olduğu yerleri tercih etmektense size özel belirlenen programlarla moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-45]

Türkiye’nin Aranan Moda Fotoğrafçılarından Biri Olun!

Mankenlerle çalışmak hep hayalimdi, moda sektörü çok ilgimi çekiyor, temel fotoğrafçılık eğitimi aldım ve bir alanda uzmanlaşmak istiyorum diyorsanız Foto Life Akademi’ye hoş geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kurum binamızı ziyaret edin, tanışalım, size ve ihtiyaçlarınıza uygun fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir moda fotoğrafçısı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Fotoğrafçılık eğitimi ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30