Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fotoğrafçıya Alınacak Hediyeler

Fotoğrafçı Bir Sevgiliniz ya da Arkadaşınız Mı Var? Ona Ne Hediye Alacağınızı Bilmiyor Musunuz? Size Birkaç Önerimiz Var!

Hediye almak oldukça zor bir iştir hatta bazılarımız doğum günlerini ve yıl dönümlerini hediye seçemediğimiz için sevmeyiz. Hediye almak bu kadar zorken bir de fotoğrafçıya hediye almak nasıl bir işkencedir tahmin edersiniz. Fotoğrafçılara alınabilecek hediyeler özellikle fotoğrafçı eşleri ve yakınları için büyük bir sorun olur. Uygun hediyeyi bulmak için aylar öncesinden araştırmalar yapılır.

Aslında fotoğrafçıya hediye fikirleri arasından en güzeli, mesleğini en profesyonel şekilde yapmasına imkân sağlayacak bir eğitim olabilir. Fotoğrafçılık kursu ve atölyeleri fotoğrafçıya hediye seçenekleri arasında ideal gözükenlerdendir. Bu önerimiz aklınızın bir köşesinde bulunsun…

Fotoğrafçı sevgilinize ya da eşinize hediye alırken avantajlarınız da yok değil. Son zamanlarda o kadar yaratıcı ürünler piyasaya sürülüyor ki hem keyifli hem de unutulmaz hediyelikler bulabiliyorsunuz. Sizler için seçtiklerimiz Fotoğrafçıya hediye almanızda yardımcı hediye fikirleri:

1.Fotoğraf Makinesi Baskılı Tişörtler

Fotoğrafçıya hediye alırken yaratıcı tişörtler farklı ve güzel bir seçim olabilir. Eşinize ya da sevgilinize kendiniz tasarlayacağınız bir tişört hediye edebilirsiniz. Siyah ya da beyaz tişörtler üzerine fotoğraf makinesi baskısı yaparak uzun yıllar kullanabileceği bir hediye verebilirsiniz.

2.Fotoğraf Makinesi USB Bellek

Fotoğrafçıya hediye seçenekleri arasında, fotoğrafçıyı mutlu etmeyi çok kolay başaracak fotoğraf makinesi şeklinde şirin mi şirin USB belleğe yer verebilirsiniz.

Eşiniz ve sevgiliniz bu hediyeye bayılacak! 4GB hafızasıyla özellikle fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar için kullanışlı olacak bu fotoğraf makinesi şeklindeki USB’yi kaçırmayın… Fotoğrafçılara alınabilecek hediye fikirleri sayesinde bu sene rahat edeceksiniz.

3.Objektif Anahtarlık

Tek başına olmasa da alacağınız diğer hediyelerle uyumlu olacak objektif anahtarlık sevdiklerinizi mutlu edecektir. Fotoğrafçıya hediye ne alınır demeyin, hemen bu ürünü sipariş edin. Şirin mi şirin, baktıkça sizi aklına getirecek objektif anahtarlıklar kaçmaz…

4.Mouse Pad

Fotoğrafçıya hediye  fikirleri araştırmanızda karşınıza mouse padler de çıkacaktır. Kendi mouse padinizi tasarlayarak romantik bir hediye hazırlayabilirsiniz. Yaratıcı eşlerinize farklı bir sürpriz yapmış olursunuz. Pek çok e-ticaret sitesinde kişisel tasarımlı mouse padler yapılıyor. İlk olarak kendiniz için bir model tasarlayabilirsiniz. Kalitesinden emin olduğunuzda da eşinize, arkadaşınıza ve sevgilinize bu hediyelerden satın alabilirsiniz.

Fotoğrafçıya hediye ne edilir diye kara kara düşünmenize gerek yok artık…

5.Fotoğraf Makinesi Not Defteri

Fotoğrafçıya hediye fikirleriarasında bir diğer öneri de fotoğraf makinesi şeklinde not defteri. Randevularını, hatırlatmalarını yazacağı bir not defteri ile fotoğrafçı eşinize ya da sevgilinize kullanışlı bir hediye verebilirsiniz.

6.Telefon Kılıfı

Fotoğrafçıya hediye ne alınır diye düşünmeyin, cevap yakınınızda duruyor. Fotoğrafçı eşinizin ya da sevgilinizin çektiği bir fotoğrafı telefon kılıfı olarak ona hediye edebilirsiniz. Bu ince düşünceniz onu çok mutlu edecektir. Fotoğrafçılara alınabilecek hediyeler, gördüğünüz gibi az buz değildir.

7.Nikon Termos

Fotoğrafçı saatlerce etkileyici fotoğraflar çekmek için doğada, sokaklarda, şehirlerde gezen insandır. Bu nedenle bir fotoğrafçıya hediye alacaksanız termos sizin için iyi bir seçim olacaktır. Kullanışlı bir hediye arayanlar için Nikon Termos önerilerimiz arasında. Fotoğrafçılara hediyeler yaratıcı firmalar tarafından özel olarak üretilmektedir.

Araştırmanızı genişleterek fotoğrafçıya hediye ne edilir sorunuza cevap bulabilirsiniz hem de istemediğiniz kadar. Fotoğrafçı eşiniz ve sevgilinizi fotoğrafçılara alınabilecek hediyeler önerilerimizle mutlu edebilirsiniz. Düşünmeniz yeter…

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30