Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

33 Bin Dolarlık Fotoğraf Makinesi İle Tanışın!

Hasselblad H6D-100C Fotoğraf Makinesi ve Fiyatları

Fotoğraf makinesi almak isteyenler Hasselblad H6D-100C ile karşılaşmak istemeyeceklerdir. Fiyatı ile fotoğrafçılığa yeni başlayanları korkutacak olan Hasselblad fotoğraf makinesi, 100 MP kamerası ile profesyonel fotoğraf makinesi tutkunlarına hitap ediyor. Fotoğraf makinesinin özelliklerinden önce fiyatına bakan fotoğrafçılar arasındaysanız Hasselblad H6D – 100C fotoğraf makinesinden uzak durabilirsiniz…

Hasselblad fotoğraf makinelerinde Phase One XF 100MP modeli 100MP çözünürlüğü ile kullanıcılarının beğenisini kazanacak gibi görünüyor. HD6-50c en pahalı fotoğraf makinesi kategorisine giren 26 bin dolarlık kameranın bir üst modeli olan H6D-100c 33 bin dolara alıcılarını bekliyor.

Fotoğraf makinesi fiyatları ile karşılaştırıldığında yüksek bir fiyata satıldığı düşünülen Hasselblad H6D-100C, Wi-Fi ve USB 3.0 Type-C bağlantısı ile tamamen dokunmatik kontrollü 3 inç boyutunda ekrana sahip olması ve diğer teknik özellikleri ile ödediğiniz paranın hakkını verecek gibi duruyor.

   

[widget-8]

Hasselblad H6D-100C Fotoğraf Makinesi Teknik Özellikleri

Hasselblad fotoğraf makinesi, sektörün beğenilen ve performansı yüksek makineleri arasında olduğu için H6D-100C modelinin de teknik özellikleri dikkat çekici olacaktır. İncelediğinizde satın alma dürtünüzü harekete geçirecek Hasselblad fotoğraf makinesi özellikleri:

  • 60 dakikadan 1/2000 saniyeye kadar Shutter hızı
  • Dual CFast ve SD hafıza kartı slotları
  • 100MP 53.4 x 40.0mm CMOS Sensor
  • Hasselblad Doğal Renk Çözümlemesi
  • 16-Bit Renk, 15-Stop Dynamic Range
  • UHD 4K ve Full HD RAW
  • ISO 64-12800
  • HVD 90x Viewfinder
  • Wi-Fi, USB 3.0 Type-C<

Türkiye’de Henüz Yok!

Hasselblad fotoğraf makinesi tutkunlarına ve bu makineyi merak edenlere üzücü haberimiz; Türkiye’de henüz satışa çıkmış olmaması. Ancak donanımlı özellikleriyle profesyonel fotoğrafçıların beklediği bir model olduğu düşünüldüğünde en kısa sürede ülkemize de geleceğini söyleyebiliriz.

Yüksek Çözünürlük İsteyenlere Birebir!

Günümüzde tüm fotoğraf makineleri maksimum çözünürlük sunuyor ancak 1080/30p HD (H.264) desteği, 50c modeline göre 4K çözünürlük sunması ve RAW formatında 4K video kaydı yapabilmesi ile Hasselblad H6D-100C fotoğraf makinesi daha profesyonel bir kullanım sağlayacak. Bu nedenle Hasselblad fotoğraf makinesi, profesyonel fotoğrafçıların koleksiyonunda bulunması gereken bir makine.

Amatörler içinse henüz gerekli olmayan Hasselblad H6D-100C fotoğraf makinesi, bütçesini düşünen fotoğrafçılar için de uygun değil elbette. Hangi fotoğraf makinesini almanız gerektiğini öğrenmek için fotoğrafçılık kursu eğitmenlerinize de danışabilirsiniz. Seviyenize uygun fotoğraf makinesi modellerini sizlere önerecektirler.

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30