Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En Romantik Düğün Fotoğrafları

Gelin Damat Pozları - Etkileyici Fotoğraf Kareleri- Size İlham Olacak

Düğün fotoğrafları eskiden stüdyoların dışına çıkmaz, çeşitli efektler ile süslenir ve basılırdı. Ancak artık çiftlerimiz stüdyolarla yetinmek istemiyorlar. Dış mekan çekimlerinde ise birbirlerinden farklı olmak için adeta yarışıyorlar. Hatta Uluslararası Profesyonel Düğün Fotoğrafçıları kuruluşu, her yıl dört kez bir araya geliyor ve yılın en iyi düğün fotoğrafları listesini seçiyor. Profesyonel fotoğrafçıların yer aldığı kurulda dünyanın dört bir yanından gelen fotoğraflar inceleniyor. Yılın en iyi düğün ve en romantik düğün fotoğrafları, evlenecek olan çiftlere de ilham oluyor.

Gelin ve damatlar kah dağın zirvesinde, kah okyanusun ortasında fotoğraf çektiriyor. Kimi zaman paraşütle atlıyor kimi zaman çiçek bahçelerinin içinde yürüyor ve sonucunda mükemmel fotoğraflar ortaya çıkıyor. Profesyonel fotoğrafçılık meraklısıysanız işte birbirinden hoş o 20 düğün fotoğrafı, ülkeleri ve fotoğraf sanatçıları;

2015’te birincilik kazanan 80 fotoğraftan en iyi romantik düğün fotoğrafları sayfamızda yer alıyor. İşte birbirinden hoş o 20 romantik düğün fotoğrafı, ülkeleri ve fotoğraf sanatçıları;

1- Wanaka, Yeni Zelanda ERIC RONALD / JUNEBUG / CATERS NEWS

Ne kadar korkusuz bir çift değil mi? Yılın en iyi romantik düğün fotoğrafları arasında Yeni Zelanda’nın muhteşem coğrafyasından yararlanan bu çiftimiz ilk sırada!

2-Venice, İtalya LUKAZ TOPA / JUNEBUG / CATERS NEWS

En iyi romantik düğün fotoğrafları, aşkın ve bağlılığın anlatıldığı fotoğraflardır. Bu durumdan yaşlı amcamız ve şirin kedimiz pek mutlu olmasa da ne kadar güzel bir düğün fotoğrafı değil mi bu?

3-Dubai, UAE OSCAR CASTRO / JUNEBUG / CATERS

Gün batımı hep aşk ile ilişkilendirilmiştir. Fotoğrafçı Castro, yılın en iyi düğün fotoğrafları arasında yer alan fotoğrafında bizlere aşkın gün batımındaki enfes halini yaşatıyor.

4- Bandung, Endenozya HENDRA LESMANA / JUNEBUG / CATERS

En iyi romantik düğün fotoğrafı, stüdyoda değil doğada çekilenlerdir. Fotoğrafçı Lesmana da bu tezimizi kanıtlarcasına muhteşem ve romantik düğün fotoğrafı ile karşımızda! Endenozya bu kadar güzel miydi yahu?

5- Paris, Fransa IVO POPOV / JUNEBUG / CATERS

Aşıklar kenti Paris, elbette en iyi düğün fotoğrafları listesine girecekti değil mi? Güvercinlerin ve Eyfel Kulesi’nin tanıklık ettiği bu güzel çift ile aşka yeniden inanıyoruz…

6- Abu Dabi, UAE CHRISTOPHE VISEUX / JUNEBUG / CATERS

Hep ormanlar ve denizler düğün fotoğrafları için arka plan olacak değil ya! Abu Dabi’nin bu muhteşem çölü de yılın en iyi romantik düğün fotoğrafı listesinde yerini alıyor. Farklı ve keyifli bir kare olmuş…

7- Sydney, Avustralya HENDRA LESAMA / JUNEBUG / CATERS

Yansımanın güzelliğini aktaran bu fotoğrafta da şahane bir manzaraya tanıklık ediyoruz. Düğün fotoğrafı çekimleri için farklı fikirler isteyenler için şehir merkezleri alternatif olabilir.

8- Cancun, Meksika Theilen Photography / Caters News Agency

Tarihi yerlerde düğün fotoğrafı çekmek sizlere çok sempatik gelmeyebilir ama fotoğrafçınızın yaratıcılığıyla Cancun’da çekilen düğün fotoğrafları gibi büyüleneceğiniz kareler ortaya çıkabilir elbette.

Ülkemizin dört yanı tarihi zenginlik olduğu için bu tür fotoğrafları doğru tekniklerle çekmek zor olmayacak… Doğru teknikler için fotoğrafçılık kurslarından yardım alabilirsiniz.

9-Waterton Lakes, Kanada Darren Roberts / Caters News Agency

Dağ zirvelerine karşı çekilen düğün fotoğrafları, yılın en iyi romantik düğün fotoğrafı listemizde birbiriyle yarışıyor. Doğa eşliğinde, doğal pozlar ile oluşan eşsiz fotoğraf gözleri kamaştırıyor adeta… Şu fotoğrafın güzelliğine bakar mısınız?

10- Paris, Fransa Matt Tyler / Caters News Agency

Yine bir tarihi yer, yine güzel bir çift… Aşıklar için en güzel kentlerden biri olarak bilinen pariste çekilen bu fotoğraf düğün fotoğrafçılığı ile ilgilenen kişilere ilham kaynağı olabilir.

2015 yılında uluslararası yarışmalardan ödülle dönmüş romantik düğün fotoğrafları bunlardı. Kim bilir belki sizin düğün fotoğraflarınız da ödül alır… Düğün fotoğrafçılığında profesyonelleşenlerden ve alanının ses getiren isimlerinden olabilirsiniz. İhtiyacınız olan etkileyici bir mekân ve yaratıcı fikirler…

Profesyonel fotoğrafçılık alanında en iyi olmak için fotoğrafçılık kursundan destek almanızda yarar var.

[widget-25]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30