Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu

Cebinizdeki Profesyonel Fotoğraf Makinesini Kullanmayı Öğrenin!

Telefon kamerasıyla da mükemmel çekimler yapmak, sosyal medya hesaplarında binlerce beğeni alacak fotoğrafların sırlarını öğrenmek isteyen amatör ve profesyoneller için kişiye özel Mobil Fotoğrafçılık Kursumuz var!

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza ve becerilerinize göre ilerleyeceğimiz tamamen size özel mobil fotoğrafçılık kursumuzda 2 teorik, 2 uygulama ve 1 değerlendirme dersini de içinde bulunduran 4 gün, toplamda 11 saatlik bir eğitim almış olacaksınız. Size özel gün ve saatlerde planlanan Özel Mobil Fotoğrafçılık kursumuz, Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir eğitim programıdır ve %100 öğrenme garantilidir.

Mobil fotoğrafçılık dersi programı fotoğrafa yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır.

özel mobil fotoğrafçılık kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Özel Mobil Fotoğrafçılık Dersinde Tek Bir Tuşla Harikalar Yaratmayı Öğreneceksiniz!

mobil fotoğrafçılık kursu

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı 1.Gün 1.Bölüm

Özel mobil fotoğrafçılık eğitimimiz başlıyor! Cep telefonuyla başarılı fotoğraflar çekmek için ihtiyacımız olan mobil ekipmanları öğreniyoruz…

1.gün mobil fotoğrafçılık kursu programında; Son yılların popüler trendi mobil fotoğrafçılık nedir? Mobil fotoğrafçılığın tarihi gelişimi nasıl olmuştur? Cep telefonları hayatımızın hakimi mi? Mobil fotoğrafçılık yapan fotoğrafçıların dünya ve Türkiye’den örnekleri kimler? Mobil kameraların çalışma prensibi, çeşitleri ve özellikleri neler? Cep telefonu satın alırken nelere dikkat edilmesi gerekir? Çekeceğiniz fotoğraf çeşidine göre hangi marka ve modelleri tercih etmelisiniz? En çok tercih edilen cep telefonu markaları hangileri? Keskin ve net fotoğraflarda mobil lensin etkisi nedir? Hangi açılı lens hangi çekim türünde kullanılır? Objektif çeşitleri neler? Mobil Tripod hangi çekimlerde nasıl kullanılır? UV, ND, Polarize filtreler hangi çekimlerde kullanılır ve fotoğrafa nasıl etki eder? İhtiyaç duyacağınız fotoğraf makinesi yardımcı ekipmanları neler? Yedekleme ve arşivleme nasıl yapılır? Fotoğraflar farklı bir telefona ve bilgisayara nasıl aktarılır? gibi konuları işleyerek mobil fotoğrafçılık hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Mobil fotoğrafçılık eğitimi 1. günün sonunda mobil fotoğrafçılıkta kamera özelliklerini, kullanabileceğiniz mobil lens türlerini öğrenmiş olacak, kendiniz için en doğru akıllı telefonu belirleyebilecek, çekim türüne göre hangi telefon kameraları ve modelleri kullanılır öğreneceksiniz.

Mobil Ekipman Danışmanlığı

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı 1.Gün 2.Bölüm

Özel mobil fotoğrafçılık eğitiminde mobil kamera ayarlarını yapmayı öğrenerek profesyonel kameralarla çekilmiş fotoğraflar elde edeceksiniz!

Mobil fotoğrafçılık eğitimimizin ilk gününde; Mobil fotoğrafçılıkta diyafram, enstantane, ISO ne işe yarar, fotoğrafa olan etkisi nedir? Mobil fotoğraflar için diyafram, enstantane, ISO ayarları neye göre yapılır ve nasıl olmalı? Beyaz ayarı nasıl yapılmalı? RGB - sRGB renk uzaylarından hangisi kullanılmalı ve neden? HDR modu nedir ve hangi tip çekimlerde kullanılır? Görüntü kalitesi RAW mı Jpeg mi olmalı? Doğru pozlama nedir? Mobil fotoğrafçılar için görüntü üretmek ve kaydetmek, kaydedilmiş görüntüleri son haline getirmek için hangi uygulamalar gerekli? Uygulamaları indirmek için Store nasıl kullanılır? “Selective Adjust” (seçmeli ayar) ve “Center Focus” (merkez odak) araçları olan uygulamalar neler? Ayrı ışık/odak ayarı ve kilidi, tam ekran deklanşör ve zaman ayarlayıcısı olan uygulamalar neler? Ekran aydınlığı ayarları, B&W modu özellikleri olan uygulamalar hangileri? Yüksek çözünürlükte kare fotoğraf çekmek için kullanılan uygulamalar neler? Değişen filmler ve lensler ile fotoğraf çekmeyi sağlayan uygulamalar hangileri? konularını işliyoruz.

Özel mobil fotoğrafçılık kursu 1.günün sonunda akıllı telefonlarınızla fotoğraf çekmeye hazır hale gelecek, mobil uygulamalardan yararlanarak çekim yaparken ve fotoğraf düzenlerken profesyonel işler ortaya çıkaracaksınız…

Uluslararası Eğitim Standardı
mobil fotoğrafçılık eğitimi
mobil fotoğrafçılık dersi

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı 2.Gün

Öğrendiklerinizi pratiğe dökeceğiniz uygulamalı mobil fotoğrafçılık derslerimiz başlıyor! Temel mobil kamera ayarlarını kullanarak kaliteli fotoğraflar çekmeye çalışacağız…

Mobil fotoğrafçılık kursu programımızda 2.gün; ilk günde teorik olarak görülen derslerin uygulama haftasıdır. Sultanahmet’te 3 saat uygulamalı çekim gezisi yapılır. Öğrencimizle birlikte farklı sahne türlerinde farklı modlarda çekim yaparak fotoğrafa etkilerini deneyimliyoruz. Geniş açı ya da tele adaptörler ne zaman kullanılır? Mobil tripod nasıl kullanılır? Portre, makro, panorama, manzara, mimari fotoğraflar telefonla nasıl çekilir? sorularının cevabını uygulamalı olarak veriyor, ortamın ışığına göre beyaz ayarı yapmayı, keskinlik ve doygunluk yaratmayı ve zor ışık şartlarında daha iyi sonuçlara ulaşmak için neler yapmamız gerektiğini öğreniyoruz. Net ya da arka planı flu fotoğraflar için hangi ayarları kullanacağımızı, net alan derinliğini nasıl oluşturacağımızı öğrenerek mobil kameralarla daha etkili fotoğraflar yaratıyoruz.

Mobil fotoğrafçılık kursunda 2.günün sonunda mobil fotoğrafçılık için gerekli olan tüm teknik detayları öğrenmiş, daha güçlü fotoğraflar için yardımcı ekipmanların ve bakış açısının ne kadar önemli olduğunu kavramış olacaksınız.

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğrafçılık Kursu – Mobil Fotoğrafçılar İçin Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, mobil fotoğrafçılık eğitimi sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel mobil fotoğrafçılık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleki gelişim eğitimlerinde uzman, köklü üniversitelerde eğitim veren, Türkiye’nin başarılı profesyonellerinden özel mobil fotoğrafçılık eğitimi alma fırsatı.

%100 Öğrenme Garantisi

Özel mobil fotoğrafçılık kursu sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

mobil fotoğrafçılık

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı fotoğrafçılık kursu sertifikası veriyoruz.

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Ders Telafi İmkanı

Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı 3.Gün 1.Bölüm

Mobil fotoğrafçılıkta ışığı nasıl kullanacağınızı bu eğitimde öğreneceksiniz. Mobil fotoğrafçılık derslerinde doğal ve yapay ışıklarla harika cep telefonu çekimleri yapıyoruz…

Mobil fotoğrafçılık dersi 3.günümüzde; Mobil fotoğrafçılıkta doğru bir pozlama için fotoğrafçı ışığı nasıl kontrol eder? Işığın parlaklığı, kontrastı, renk ısısı, süresi ve açısı bize ne ifade eder? Yüksek (High Key) ve Düşük (Low Key) ışık nedir? Işığın miktarı çok fazla ise ne yapılır? Işık az ise nasıl çözüm üretilir? Mobil fotoğrafçılıkta doğal ve yapay ışık kaynakları nasıl kullanılır? Işığın fotoğrafa olan etkisi nedir ve foto sanatsal kullanımı nasıl olur? Flaş ne zaman ve nasıl kullanılır? Altın saat nedir ve bu saatlerde nasıl çekim yapılır? Rembrant aydınlatması ile portre çekimi nasıl yapılır? Silüet aydınlatması nasıl yapılır? Çekilecek objenin üzerine düşen ışık nasıl ölçülür? Obje ışığa göre nasıl konumlandırılır? Işığa göre modelin bedeni nasıl konumlandırılır? Modelle doğru ve etkili iletişim yöntemleri nelerdir? Doğru poz nasıl verdirilir ve ışığın poza etkisi nasıldır? Poz vermede baş ve omuz, modelin jest ve mimikleri nasıl yönlendirilir? Modelin beden dilini fotoğrafın mesajına göre nasıl yönlendireceksiniz? Birden fazla modelin fotoğrafını nasıl çekeceksiniz? Modeli daha uzun ve zayıf gösterme teknikleri nelerdir? Modeliniz fotoğraflarda neden kilolu ve kısa boylu çıkar? Temel duruş şekilleri nelerdir? başlıklı konuları işleyeceğiz.

Mobil fotoğrafçılık derslerinde eğitmeninizle birebir mobil çekim tekniklerini uygularken fotoğrafçılıkta en önemli unsur olan ışığı nasıl kullanacağınızı ve modelinizle nasıl iletişim kurmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı 3.Gün 2.Bölüm

Mobil fotoğraflarda nasıl kompozisyon oluşturulur, nelere dikkat edilir ve nasıl yaratıcı olunur? Bu soruların cevabı mobil fotoğrafçılık derslerinde!

3.gün özel mobil fotoğrafçılık eğitimimizin 2.bölümü ile Mobil fotoğraflarda kompozisyon unsurları nelerdir? Teknik, biçim, içerik ve anlatım nasıl olmalıdır? Daha etkili fotoğraflar üretmek için hangi kompozisyon kuralları kullanılmalıdır? 1/3 kuralı mobil fotoğrafçılıkta nasıl uygulanır? Fotoğrafta denge nasıl sağlanır? Yatay ve dikey kadraj nasıl kullanılır? Fotoğrafta simetri nasıl oluşturulur, çizgiler nasıl kullanılır? Doku, ritim, dinamizm ve uyum gibi fotoğraf öğeleri görüntüye ne katar? Fotoğrafta çerçeve nasıl oluşturulur? Kurgu ve kompozisyonun birlikteliği nasıl olmalıdır? Yemek, ürün ve still life fotoğraflar nasıl çekilir? Arka fon nasıl yerleştirilir? Doğal fonlar nasıl değerlendirilir? Güçlü bir kompozisyon için renkler nasıl kullanılır? Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisi ne? Hangi renk hangi duyguya hitap ediyor? Hüznü, mutluluğu, sevgiyi renklerle nasıl ifade edersiniz? Fotoğrafta kontrast nasıl oluşturulur? başlıklı konuları işleyeceğiz.

Mobil fotoğrafçılık eğitiminde 3.günün sonunda fotoğraf makinesine ihtiyacınız olmadan mükemmel kompozisyonlar yaratmayı öğrenmiş olacak, yemekten portreye kadar mobil çekimler yapacaksınız.

Öğrenme Garantisi
fotoğrafçılık dersi
fotoğrafçılık eğitimi

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı 4.Gün 1.Bölüm

Özel mobil fotoğrafçılık kursunda mobil kameralarla daha iyi fotoğraflar elde etmek için ışığı ve modelimizi konumlandırmayı sahada öğreniyoruz! Mobil fotoğrafçılıkta modelli çekim uygulamamıza başlıyoruz!

Özel Mobil Fotoğrafçılık kursu 4.gününde yine sahaya iniyor, öğrencilerimizle birlikte Balat’ta ışık ve kompozisyon eğitimimizin uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Cep telefonu kameralarımızı sokaklara, tarihi ahşap evlere, insanlara, kutsal mekanlara çevirerek konumuza bakış açısı kazandırıyor, iyi bir kompozisyonun özelliklerini yaşayarak öğreniyor, renk ve ışığı kullanıyor, ritim ve doku yaratarak uyum ve kontrastın bir fotoğrafı nasıl değiştirebileceğini gözlemliyoruz. Doğal ışık kaynağımızından gelen ışığın yönüne göre modelimizi konumlandırıyor, parlaklığına ve rengine göre telefonumuzun ayarlarını yapıyoruz. Fotoğrafta vermek istediğimiz mesaj ve oluşturmak istediğimiz duyguya göre ışığın renginin, parlaklığının ve açısının fotoğraftaki etkisini deneyimliyoruz. Yüksek ve düşük ışıkta çekilen fotoğrafları değerlendiriyoruz. Işık ve gölgeyi kullanarak fotoğrafa derinlik kazandırmayı ve 3 boyutlu fotoğraf elde etmeyi öğreniyoruz.

Mobil fotoğrafçılık eğitimi 4.günün sonunda iyi bir fotoğrafçı olmak için fotoğraf makinesine gerek olmadığını görmüş olacaksınız. Mobil kameralarla başarılı kareler yakalayacaksınız!

Ders Telafi İmkanı

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı 4.Gün 2.Bölüm

Sıra geldi çektiğimiz fotoğrafları değerlendirmeye… Özel mobil fotoğrafçılık kursunda ep telefonlarınızla çektiğiniz fotoğraflardaki sanatsal ve teknik eksikliklere değiniyor, mobil uygulamalarla fotoğraflarınızın görsel kalitesini arttırıyoruz.

İlk günden itibaren çektiğiniz fotoğrafları inceleyerek gelişiminizi değerlendiriyor, eksik yanlarınızı tespit ederek giderilmesi için önerilerde bulunuyor, fotoğrafçılık eğitimi almak isteyen öğrencilerimize ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun hobi ve mesleki eğitimlerimiz ile fotoğraf gezilerimiz ve sergi çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Çekilen fotoğraflar arasından en iyilerini seçerek Apple ve Android telefonlara özel fotoğraf düzenleme programlarını indirerek temel görsel düzenleme ve Retouch konularına değiniyoruz. Akıllı telefonlar için hangi fotoğraf düzenleme uygulamaları vardır? Snapseed, VSCO, Photoshop, Lightroom, Lens Distortions gibi uygulamalardan hangisi en iyisi? Döndürme/kesme nasıl yapılır? Fotoğraflar nasıl boyutlandırılır? Beyaz ayarı nasıl yapılır? Ton düzenleme işlemi nasıl yapılır? Filtreler nasıl kullanılır? RAW fotoğraflarımızda sıcaklık, pozlama ve doygunluk ayarları ile başarılı renk tonlamaları nasıl yaparız? Arka plan nasıl temizlenir? Yaratıcı arka planlar nasıl olur? konularını işliyoruz.

Cep telefonuyla fotoğraf çekmek artık sizden sorulur! Mobil fotoğrafçılık eğitiminin sonunda cep telefonlarınızın kameralarını ustaca kullanacak, görsel zevk ve bakış açısı kazanarak daha güzel fotoğraflar çekeceksiniz.

Fotoğraf Gezileri
özel fotoğrafçılık eğitimi

Özel Mobil Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu ile birlikte yeteneklerini ve çekim tekniklerini geliştirecekleri, Iphone ve Samsung Mobil Fotoğrafçılık, Instagram Fotoğrafçılığı, Still Life Fotoğrafçılık, Yemek Fotoğrafçılığı, Photoshop ve Lightroom kursları başta olmak üzere farklı mesleki ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Kişiye özel mobil fotoğrafçılık eğitimi alarak cep telefonunuzun kamerasını profesyonelce kullanmayı, mobil fotoğraflarda ISO, diyafram ve enstantane gibi en önemli çekim öğelerini öğrenmeyi, ışık ve kompozisyon bilgisi kazanmayı istiyorsanız Türkiye’nin en güncel temel fotoğrafçılık eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

fotoğraf gezileri

Fotoğraf Gezileri

Amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabilirler. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Fotoğraf Gezilerine Katıl »
mobil fotoğrafçılık kursları

Sosyal Etkinlikler

Mobil fotoğrafçılık dersi aralarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve farklı branşlardaki arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, playstation turnuvaları, ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz.

Etkinliklerimizi Takip Et »
fotoğraf sergileri

Sergi ve Sanat Aktiviteleri

Fotoğrafçılığın duayenleri ile söyleşiler düzenliyor, ünlü fotoğraf sanatçılarının sergilerini ziyaret ediyor, sinema ve resim gibi fotoğrafçılıkla iç içe olan sanat dallarının etkinliklerine katılıyor, mobil fotoğrafçılık eğitimi sonunda öğrencilerimizin fotoğraflarından oluşan bir sergi hazırlıyoruz.

Duayenlerden Öğren »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden mobil fotoğrafçılık eğitimi alarak suça ortak olmayın!

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

fotoğraf eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Mobil Fotoğrafçılık eğitimlerinde uzman, fotoğrafçılık ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Mobil Fotoğrafçılık eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Unutmayın, bakmak ile görmek arasındaki fark çok büyük. Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için en iyi fotoğrafçılık kursunda doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Öğrencilerimizin web sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve yüz yüze yaptıkları yorumlarla fotoğrafçılık eğitimi alanında en yüksek memnuniyet oranına sahibiz!

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize mobil fotoğrafçılık derslerinde fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık. Her birini ailemizin bir parçası olarak gördük ve memnuniyetleri için son teknoloji ile donatılmış sınıflardan sanat aktivitelerine, kurs tekrarından ders telafiye kadar farklı imkanlar tanıdık.

Sizinle her koşulda ilgilenecek, sadece fotoğrafçılık eğitimi sürecinde değil sonrasında da yanınızda olacak bir fotoğrafçılık kursu arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

Başarı Hikayeleri
mobil fotoğrafçılık dersi
fotoğrafçılık kursu yorumları

Öğrenci Yorumları

Mobil fotoğrafçılık eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Mobil Fotoğrafçılık eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

En iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Öğrenci Yorumları

Öğrenci Yorumları

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Sıradanlıktan Kurtulun!

Fotoğraf tutkunuza uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

Yeni Maceralara Yelken Açın!

Eğlenceli fotoğraf gezileri, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleri ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüvene katılın!

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, dersliklerimizi inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, fotoğraf çekmeye yatkınlığınıza, yaşınıza, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

4 günlük Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda her öğrencimize kurum onaylı Katılım Sertifikası vermekteyiz. Ancak MEB Onaylı Fotoğrafçılık Sertifikası almak isteyen öğrencilerimiz 15 haftalık fotoğrafçılık eğitimimize katılara sertifikalarını alabilirler.

Özel fotoğrafçılık kursunda Iphone ve Samsung marka telefonlarınızın kameraları yeterli olacaktır. Ancak mobil çekim yapacağınız cep telefonlarınızın kameralarının yüksek çözünürlüğe sahip olması gerektiğini unutmayın. Ne kadar yeni ve yüksek teknolojiye sahip cep telefonunuz varsa o kadar iyi çekim yaparsınız.

Mobil fotoğrafçılık kursumuz; akıllı telefonlarda bulunan kamera sistemlerinin nasıl kullanılacağına, fotoğraf çekim ayarlarının nasıl yapılacağına ve bu kameralarla yapılacak çekimlerin tekniklerine yönelik uygulamalı bir programdır. Bu eğitimin sonunda mobil kameralardan daha yüksek verim alarak ışık ve kompozisyon kurallarına uygun fotoğraf çekmeyi öğrenirsiniz. Ancak fotoğraf makinelerinin çalışma prensipleri ve çekim teknikleri farklı olduğu için Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda öğrendiklerinizi DSLR fotoğraf makineleri için kullanamazsınız. Fotoğraf makinenizle çekim yapmayı öğrenmek istiyorsanız sizlere temel fotoğrafçılık kursumuzdan yararlanmanızı öneririz.

Özel Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda cep telefonu kameranızın ayarlarını doğru yaparak ışık ve kompozisyon unsurlarıyla birlikte etkileyici fotoğraflar çekmeyi öğrenir, sanatsal bakış açısı kazanırsınız. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız fotoğrafların görsel kalitesini arttırırsınız. Böylece beğeni ve takipçi sayınız da artar. Ancak sosyal medya fotoğraf çekim teknikleri ve paylaşım stratejileri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Instagram Fotoğrafçılığı Kursumuza kayıt yaptırabilirsiniz.

Hemen Kaydol!

özel mobil fotoğrafçılık kursu iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30