Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En İyi Ücretsiz Video Dönüştürücü Programı - Wondershare Free Video Converter

Videolarınıza Ücretsiz Olarak DVD’ye Dönüştürün!

Wondershare Free Video Converter programı, videoların ve seslerin dönüştürülmesini, aynı zamanda dosyaların düzenlenmesini sağlayan bir araçtır. Bunun yanı sıra videolarınızı kaydetmenizi, indirmenizi ve geliştirme yapmanıza yardımcı olan bir programdır. En iyi ücretsiz video dönüştürücü programı olan Wondershare Free Video Converter, içinde bulundurduğu araçlarıyla videolarınızı görüntülerinizi dilediğiniz gibi kırpma, kesme ve yakınlaştırma işlemlerini yapmanızı da sağlıyor.

Video dönüştürücüler, videoları bir video formatından başka bir formata dönüştürmeyi sağlayan programlardır. Video dönüştürücü seçiminizde farklı video formatlarını destekleyen ve kullanımı kolay olan programları seçmelisiniz. Bu programlar arasında en iyi ücretsiz video dönüştürücü programı olan Wondershare Free Video Converter bunlardan biridir. Geniş düzenleme yelpazesine sahip Wondershare Free Video Converter özelliklerine birlikte bakalım.

[widget-8]

Wondershare Free Video Converter Özellikleri

Wondershare Free Video Converter Mac ve Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir video dönüştürücü programıdır. En iyi ücretsiz video dönüştürücü programı olan Wondershare Free Video Converter, dönüştürdüğünüz videoların farklı formatlarda çıktısını almanızı sağlayan bir programdır. Sizin için sıraladığımız Wondershare Free Video Converter özellikleri:

  • Ücretsiz video dönüştürücü programı olan Wondershare Free Video Converter, videonuzu DVD’ ye dönüştürmenizi sağlar.
  • Wondershare Free Video Converter özelliklerinden biri de ekran kaydedicisi ile Youtube, Netflix ve Spotify gibi sitelerden kayıt almanızı sağlamasıdır. Bu sayede dilediğiniz filmleri veya müzikleri istediğiniz gibi kaydedebilirsiniz.
  • Ücretsiz video dönüştürücü programı olan Wondershare Free Video Converter, toplu olarak dosyaları video ve ses formatında indirmenizi sağlar.
  • Wondershare Free Video Converter programı güçlü video aktarım aracı ile video ve ses dosyalarınızı Android ve IOS gibi farklı işletim sistemindeki cihazlara aktarmanızı sağlar.
  • Wondershare Free Video Converter özelliklerinden bir diğeri ise metedata düzenleyicisinin olmasıdır. Videolarınızın metedata verilerini kolayca değiştirip düzenleyebilirsiniz.
  • Wondershare Free Video Converter video dönüştürücü ile istediğiniz videoyu kırpma, kesme, yakınlaştıma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Eğer bir fotoğrafçıysanız veya bir yönetmen iseniz çektiğiniz filmleri veya görüntüleri bu program ile düzenleyebilirsiniz.
  • Ücretsiz video dönüştürücü programı olan Wondershare Free Video Converter, videolarınızı Blu-Ray disk ve Blu-Ray DVD’ye yazabilen özel bir DVD taslağına sahiptir.
  • Wondershare Free Video Converter özelliklerine son olarak eklemek istediğimiz, GİF oluşturucu özelliğinin olmasıdır. Bunu yazılımı sayesinde oluşturabildiğiniz gibi çevrimiçi olarak paylaşmanızı da sağlıyor.

Wondershare Free Video Converter özellikleri ile geniş bir dosya formatına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz olan bu program sayesinde tüm videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Wondershare Free Video Converter Programında Aradığınız Bütün Özellikleri Bulabilirsiniz

2020’nin en iyi ücretsiz video dönüştürücü programı olan Wondershare Free Video Converter ile tüm işlemlerinizi kolaylıkla ve yüksek kalitede yapabilirsiniz. İyi bir ücretsiz video dönüştürücü programı olmasının yanı sıra videolarınızı düzenleyip, dönüştürüp ve en önemlisi mobil cihazlara aktarmanızı sağlıyor.

Size 2020’nin en iyi ücretsiz video dönüştürücü programı olan Wondershare Free Video Converter özellikleri anlattık. Hiç video düzenlemediyseniz, fotoğrafçıysanız, sosyal medya uzmanıysanız veya web sitesine video eklemek istiyorsanız bu programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

[widget-36]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30