Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fotoğrafçılık Kulübü Etkinlikleri

Yeni Maceralara Atılmaya Hazır Mısınız?

Günümüzde kendilerini geliştirmek isteyen insanlar için bireysel ve grup eğitimlerinin yanı sıra fotoğrafçılık kulübü sosyal aktivite temelli birlikteliklerin de öne çıktığını söyleyebiliriz. Artık rastlamadığımız bir lise ve üniversite olmadığını rahatlıkla söyleyebileceğimiz fotoğrafçılık kulübü gibi gönüllü oluşumlar; insanların ilgi alanlarını birlikte keşfetmelerine ve bu alanda yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanımaktadır.

Peki fotoğrafçılık kulübü ne yapar? Fotoğrafçılık kulübü etkinlikleri arasında neler vardır? Aşağıda sizler için bu sorulara kısaca yanıt vermeye çalıştık. Ardından da Foto Life Akademi olarak fotoğraf tutkunları için kurduğumuz fotoğrafçılık kulübümüzün güncel takvimi hakkında bilgi verdik.

Fotoğrafçılık Kulübü Nedir, Ne Yapar?

Fotoğrafçılık kulübü etkinlikleri arasında basitçe fotoğraf tekniklerini öğrenmek üzere eğitimler düzenlemek, stüdyo ve dış mekanda çekimler yapmak, fotoğraf makinesi ve ekipman kullanımını öğrenmek, farklı fotoğrafçılık türleri için ekipman seçmek, fotoğrafçılık yarışmaları düzenlemek gibi seçenekleri saymak mümkündür. Elbette tüm bunlar fotoğrafçılık kulübünün büyüklüğüne, üye sayısına ve maddi imkanlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Güncel Etkinliklerimiz – Foto Life Fotoğrafçılık Kulübü Etkinlikleri

Siz de Foto Life Akademi ailesinin bir parçası olmak ve keyifli etkinliklerimizden yararlanmak istemez misiniz? İşte Foto Life Akademi fotoğrafçılık kulübü etkinlik takvimi:

Güncellenmektedir...

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30