Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gayrettepe Fotoğrafçılık Kursu

İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet! Fotoğrafçılık Kursu Gayrettepe - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu Gayrettepe Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Fotoğrafçılık Eğitimlerimizi Bakırköy ve Kadıköy'de Veriyoruz...

Gayrettepe fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz, bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre sizlere Türkiye’nin en güncel ve ayrıcalıklı fotoğrafçılık eğitimlerini veriyoruz.

Pro-fotoğrafçılık, moda, düğün, doğum, ürün, hava, makro, sokak, still life, yemek, stüdyo, portre, panoramik, mimari, sualtı fotoğrafçılığı ile Photoshop, Lightroom, insan ve portre, fotoğrafta biçim ve kompozisyon, fotoğrafla anlatmak, fotoğraf seçme, video ve kurgu (After Effects, Premier) ve ileri seviye fotoğrafçılık eğitimleri sizi bekliyor. Gayrettepe fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi, son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile adından söz ettiriyor! Gayrettepe fotoğrafçılık kursu ile yıllardır ertelediğiniz fotoğrafçılık tutkunuza kulak vermenin zamanı geldi!

 

[widget-8]

Gayrettepe Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi İle Tanışın!

Foto Life Akademi olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış, Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmeyi öğrettik. İstanbul Gayrettepe'den gelen yoğun talepler doğrultusunda 2024 yılında Gayrettepe'de Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu şubesini açmaya karar verdik. Türkiye’nin en kapsamlı fotoğraf ve sanat akademisi Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu çok yakında Gayrettepe'de fotoğrafçılık eğitimlerine başlıyor!

2024 yılına kadar bekleyemem diyenler, şimdilik biz size gelemesek de sizleri Gayrettepe'ye en yakın fotoğrafçılık kursumuz olan Bakırköy Foto Life Akademi eğitim merkezimizde ağırlamak isteriz. Uygulamalı eğitimler, yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, sosyal aktiviteler, sergiler, duayenlerle söyleşiler, keyifli sohbetlerin adresi Sanat Cafe’miz ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için sizleri akademiye bekliyoruz! Yoğun ilginiz için çok teşekkürler. En kısa zamanda İstanbul’da Gayrettepe fotoğrafçılık kursu ile görüşmek üzere!

[widget-7]

Online Fotoğraf Eğitimi

İstanbuldaki eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler Online Fotoğraf Eğitim detayları için Online Fotoğraf Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Gayrettepe fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor! Ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri, amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları ve rafting gezileri düzenleyerek keyifli bir eğitim atmosferi sunuyoruz.

Sadece İstanbul’daki fotoğraf tutkunlarına değil Almanya, İsviçre, İngiltere, Hollanda, Belçika, Fransa, Avusturya, Kanada, Norveç, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan, İran, Gürcistan, Bulgaristan, Yunanistan, Ukrayna, Avustralya, Danimarka, İsveç, İtalya, Kazakistan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmeyi öğrettik. Alanında ünlü eğitmenleri ve modern eğitim metotlarıyla İstanbul’un en iyi fotoğrafçılık kursları arasında yer alan Foto Life Akademi ile tanışın, ailemizin bir parçası olun!

Gayrettepe Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi - 500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci!

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan 500’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı! Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam bir portföy ile başlayan öğrencilerimiz; moda, düğün, doğum gibi fotoğrafçılığın önemli branşlarında Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde yer alarak ve kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Her yıl mezun verdiğimiz öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Alanında Ünlü Eğitmenler ve 30 Dalda Branş Eğitimi

Her biri alanında uzman, eğitim sektöründeki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri, Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı 30 dalda branş eğitimleriyle geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz. Fotoğrafçılığın duayenleri ile söyleşiler düzenliyor, ünlü fotoğraf sanatçılarının sergilerini ziyaret ediyor, dileyen öğrencilerimize kendi çektikleri fotoğraflarından oluşan bir sergi hazırlıyoruz.

Gayrettepe fotoğrafçılık kursu olarak; Dikilitaş, Akat, Konaklar, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy, Ulus, Bebek, Abbasağa, Beşiktaş fotoğrafçılık eğitimi taleplerini de karşılıyoruz.

Fotoğrafçılık Eğitimlerinde Kişiye Özel Çözümler! Eğlenceli Geziler ve Aktiviteler

İstanbul’da tavsiye edilen fotoğrafçılık kursları arasında yer alan Gayrettepe fotoğrafçılık kursu; hobi, mesleki, personel yetiştirme, şirketlere özel hobi eğitimleri, ileri seviye eğitimler, girişimcilik eğitimleri, kişisel gelişim kursları, ustalarla fotoğraf seminerleri ve fotoğraf sanatı kurslarıyla herkese, her yaşta fotoğrafçılık eğitimi alma fırsatı sunuyor.

Gayrettepe Fotoğrafçılık Kursu Eğitimleri

[widget-1]

Amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabilirler. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Gayrettepe Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fiyatlarla eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun bireysel ya da grup fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fiyat veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durun, size değer verecek eğitim merkezlerinden hizmet alın.

Gayrettepe fotoğrafçılık kursu fiyatları; Pro-fotoğrafçılık, moda, düğün, doğum, ürün, hava, makro, sokak fotoğrafçılığı ile Photoshop, Lightroom ve fotoğraf sanatı eğitimleri ile toplamda 38 daldaki fotoğrafçılık eğitimlerinden hangisini tercih ettiğinize, grup ya da bireysel eğitim alıp almamanıza göre değişir. Fiyat odaklı bir eğitim kurumu olmayan İstanbul Gayrettepe fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi eğitim merkezimizde önceliğimiz sizin ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve bu eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Bu nedenle Gayrettepe fotoğrafçılık kursu fiyatları; beklentilerinize, uzmanlaşmak istediğiniz alana, deneyiminize ve daha önce aldığınız eğitimlere göre belirlenir.

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Fotoğrafçılık kursu fiyatları için tıklayın!

Gayrettepe fotoğrafçılık kursu fiyatları, çevresindeki Dikilitaş, Akat, Konaklar, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy, Ulus, Bebek, Abbasağa, Beşiktaş semtlerine göre bütçe olarak en iyi fotoğrafçılık kursu fiyatları ortalamasına sahiptir. Ancak fotoğrafçılık kursu fiyatları kişiye özel olarak belirleneceğinden en doğru fiyat için Gayrettepe fotoğrafçılık kursu ile iletişime geçin.

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun, Duygularınız, Hayalleriniz Ve Hikâyeniz Fotoğraflarınıza Yansısın! Gelin, Tanışalım…

Gayrettepe başta olmak üzere; Dikilitaş, Akat, Konaklar, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy, Ulus, Bebek, Abbasağa, Beşiktaş ile tüm İstanbul ilçelerine ve Türkiye geneline hizmet veren Gayrettepe fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi son zamanlarda yurt dışından gelen öğrencilerinin de taleplerini karşılıyor. Yüksek öğrenci memnuniyet oranıyla İstanbul’da tavsiye edilen fotoğrafçılık kursu olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın en fotojenik kentlerinde; modele, ürünle, stüdyo ve açık alanlarda fotoğraf çekmenin, maksimum 15 kişilik sınıflarda ders almanın, kaçırdığınız dersleri telafi etmenin, ünlü fotoğrafçılarla buluşmanın, kariyerinize yeniden yön vermenin, tekniğinizi geliştirmenin, uluslararası standartlarda eğitim almanın, tüm sanat ve iş hayatınız boyunca yanınızda olacak bir kursun ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız içinizdeki fotoğrafçıya kulak verin, İstanbul’da tavsiye edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın! Gayrettepe fotoğrafçılık kursu sayesinde hayallerinize emin adımlarla yürüyün…

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30