Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Photoshopa Sürpriz Yenilik

Adobe Programları Canlı Yayın İşleviyle Karşımızda!

Adobe’nin popüler uygulamalarından olan Photoshop’a ve diğer uygulamalarına sürpriz bir özellik ekleniyor!

Adobe, her yıl düzenlediği ve Creative Cloud uygulamalarında yaptığı yenilikleri gösterdiği Adobe MAX konferansında YouTube ve Twitch'ten esinlenen yeniliğini meraklılarına tanıttı. Adobe firması, yakında Creative Cloud uygulamalarına canlı yayın yapma özelliği ekleyeceğini duyurdu.

 

[widget-8]

Tasarımcılar Nasıl Çalıştıklarını Gösterebilecek!

Kullanıcı taleplerine ve teknolojik gelişmelere sürekli cevap veren ve kendini yenileyen Adobe’nin bu özelliği sayesinde tasarımcılar çalışmaları sırasında canlı yayın yapabilecek, nasıl çalıştıklarını gösterebilecek hatta ders bile verebilecekler. Yayını izlemek isteyenlere bildirim gitmesini sağlayarak kolaylıkla katılımı gerçekleştirecek.

Adobe, canlı yayın sırasında izleyicilerin soru sormasına ve yorum yapmasına da imkan tanıyacak. Çoğu sanatçının Skillshare ve Patreon üzerinden yayın yaptığını ve bir miktar da olsa kazanç sağladığını düşündüğümüzde yayınlarını doğrudan Adobe üzerinden yapabilmenin rahatlığını yaşayacakları kesin.

Hem eğitmenler hem de öğrenciler için konfor sağlayacak olan Adobe programlarının bu yeni özelliği, şu an Adobe Fresco'nun bazı kullanıcılarıyla test ediliyor. Firma, 2020'de Illustrator'ın bir mobil sürümünü yayınlayacağını da duyurdu. Bakalım neler olacak…

[widget-34]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30