Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İçinizdeki Fotoğrafçıyı Keşfedin!

Fotoğrafçılık Kursları Yeteneklerinizi Ortaya Çıkarıyor!

Hepimizin içinde yatan bir fotoğrafçı var. Şimdi onu ortaya çıkarma zamanı! Çocukluk ve gençlik hobisi olan ancak zamansızlık, okul ve iş koşuşturmacasından dolayı ertelenmiş olan fotoğrafçılık hobinizi gün yüzüne çıkarıyoruz. Artık kendinize bahane aramayı bırakacak, yıllardır arzuladığınız eğitimi alacaksınız. İçinizdeki fotoğrafçıyı keşfedin!

Başarılı bir fotoğrafçı olmak için önce isteyin, karar verin, zaman ayırın ve sonra harekete geçin! Başlarken keyif alacağınız, temel eğitimde kendinizi keşfedeceğiniz, ileri eğitimlerde profesyonelleşeceğiniz fotoğrafçılık kurslarına kayıt yaptırmanız için onlarca sebebiniz var. Fotoğrafçılık kursu fiyatları her bölüm içinde ayrı bir fiyatlandırma yapılmıştır.

[widget-8]

Kendinizi ve becerilerinizi geliştireceksiniz

Bilmediğiniz fotoğraf terimlerini öğrenecek, bildiklerinize yenilerini katacaksınız. Temel fotoğraf eğitimleri ile diyafram değerleri, ışık ve enstantane bilgilerinizi geliştirecek, uzmanlaşmak istediğiniz alanı seçeceksiniz.

Görsel algı düzeyinizi artıracaksınız

Gözünüz neyi görürse görsün önemli olan ne algıladığınızdır. Fotoğrafçılık kursları perspektif, parça-bütün ilişkisi, şekil-zemin ilişkisi, renk algılaması, büyüklük algılaması gibi özelliklerinizi geliştirecek ve algı düzeyinizi artıracak. Çekim yaptığınız konuyu daha çabuk algılamanızı ve uygun perspektife oturmanızı sağlayacak.

Fotoğrafın sanatsal yönünü keşfedeceksiniz

Fotoğraf da bir sanat. Hikayesi, yaratıcılığı, bütünlüğü olan bir sanat hem de. Kurslar size fotoğraf çekimlerinin sanatsal ögelerini ve yönlerini tanıtacak. Derslerde hikayesi olan fotoğraflar oluşturmayı, onları yorumlamayı ve sunmayı öğreneceksiniz.

Hayata bakış açınızı değiştireceksiniz

Fotoğraf çekmek hayatı daha yakından tanımanıza, ayrıntıları keşfetmenize ve fark etmediğiniz güzellikleri görmenize imkan verecek. Daha mutlu, sevecen ve yaşamdan keyif alan bireyler olacaksınız. Herhangi bir fotoğrafçılık kursu hayata bakış açınızı değiştirecek, aydınlanmanızı sağlayacak.

Özgüveniniz artacak

Öğrendikçe ve çekim yaptıkça kendinize olan güveniniz artacak. Başarılı olduğunuzu ve kendinizi geliştirdiğinizi görmek sosyal ve iş yaşantınıza olumlu etki yapacak. Profesyonelliğe adım adım yaklaşmanızı sağlayacak.

Sosyalleşeceksiniz

Yeni dostluklar ve takım arkadaşlığı kuracaksınız. Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmak, farklı insanlarla birlikte çalışmak kariyerinize ve size olumlu özellikler katacak. Genellikle bireysel bir girişim olarak algılanan fotoğrafçılığın workshoplar ve geziler ile takım çalışmasına da müsait olduğunu göreceksiniz.

Yıllardır hobi olarak icra ettiğiniz fotoğrafçılığı mesleğe dönüştürmek için ilk adımı atmalısınız. Temel eğitimden sonra mesleki atölyelere katılarak moda fotoğrafçılığından ürün çekimine kadar geniş bir yelpazede kendinizi dilediğiniz alanda geliştirebilirsiniz. Fotoğrafçılık kursları artık çok renkli!

Bilmediklerinizi öğreneceksiniz

Fotoğrafçılık hakkında bilmediklerinizi hatta yanlış bildiklerinizi öğrenecek ve açıklarınızı kapatacaksınız. Sonu olmayan bir dünyaya giriş yapacak, kendi sınırlarınızı genişleteceksiniz.

Sanatsal bakış açısı kazanacaksınız

Fotoğraf eğitimi sonrası her nesneye ve kişiye sanatsal bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Daha önce görmediğiniz özelliklerini keşfedeceksiniz. Bir manzaraya bakarken onu hangi açıdan daha iyi anlatabileceğinizi bilmenin rahatlığına kavuşacaksınız.

Yeni yerler keşfedeceksiniz

Şehrinizde daha önce gitmediğiniz yerleri keşfedeceksiniz. Hatta düzenlenen fotoğraf çekimi turları ile farklı kentleri ziyaret ederken tarihi ve doğal güzellikleri ölümsüzleştireceksiniz. Kişiliğinizi ve bilgi birikiminizi geliştirirsiniz.

Yaratıcılığınızı geliştireceksiniz

Fotoğrafçılık kursuna geldiğinizde kendi tarzınızı oluştururken uzman eğitmenlerinizin yol göstericiliğinden yararlanırsınız. Deneyimli eğitmenleriniz teknik ve kişisel açıdan uzmanlaşmanızı sağlayacak püf noktalarını size öğretecek. İçinizdeki cevheri ortaya çıkaracaksınız hem de her fotoğrafta ayrı bir hikâyeyle!

Deneyim Kazanacaksınız

Fotoğrafçılık kursları süresince hayatınızda yaşayacağınız en keyifli anları geçirecek ve tutkunuzu deneyim kazanarak taçlandıracaksınız. Katıldığınız atölye ve yarışmaların her biri kendinizi geliştirmenizi sağlayacak.

Fotoğrafçılık kursları tutkunuzu mesleğe çevirme, kendinizi geliştirme ve daha mutlu hissetme olanağı tanıyor. Dünyaya bir de kendi objektifinizden bakma fırsatını kaçırmayın, hemen kararınızı verin ve kaydınızı yaptırın.

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30