Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Vintage Fotoğraflar İçin Mobil Uygulamalar

Vintage Tarzı Fotoğraflar Çekmek İsteyenlere İşe Yarar Uygulamalar!

Günümüzde eskiye dönüş, vintage tarzı oldukça popüler olmaya başladı. Hal böyle olunca özellikle Instagram’da vintage tarzı fotoğraflar sıklıkla paylaşılmaya başlandı. Geçmişin en güzel yansıması olan vintage, fotoğraflarda nostaljiyi yansıtan etkileriyle oldukça dikkat çekmektedir. Eğer sizin de bu tarza merakınız varsa, vintage fotoğraf uygulamaları arasında istediğiniz seçerek vintage fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Vintage fotoğraf uygulamaları arasında en iyilerini sayfamızda sıraladık. Aralarında ilginizi çeken uygulamaları kullanarak fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz. Son dönemde oldukça popüler olan vintage fotoğraf uygulamaları şöyledir:

1.VSCO

VSCO, vintage tarzı fotoğrafları elde edebileceğiniz bir uygulamadır. Çoğu araçları ücretli olmasına rağmen, A4-A5-A6 filtrelerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu program vintage tarzı fotoğraflar için kullanabileceğiniz ideal bir uygulamadır. İstediğiniz düzenlemeleri yaparak vintage tarzı fotoğraf oluşturabilirsiniz.

2.Filterloop

Filterloop, vintage tarzı çekimler için beklediğiniz her şeyi karşılayan bir uygulamadır. Ayrıca vintage fotoğraflarınızı istediğiniz gibi kırpma, kesme, renklendirme imkânı da sağlıyor. Ayrıca yoğunluk ve tonlamaları ile vintage çekimleriniz istediğiniz gibi düzenlemenize de yardımcı oluyor. İstediğiniz renk tonlamasını vintage fotoğraflarınızda uygulayabilirsiniz.

3.YayCamRetro

YayCamRetro programı vintage tarzı fotoğraflar çekmenizin yanı sıra çok sayıda efektler kullanmanızı da sağlıyor. Uygulama da vintage tarzı çekimlerinize saat ve tarih de ekleyebilirsiniz. Özellikle siyah ve beyaz efektleriyle vintage çekimleriniz daha etkili hale getirebilirsiniz. Kullanışlı olmasının yanı sıra istediğiniz vintage fotoğrafları elde etmenizi sağlar.

4.Huji

Huji uygulamasında vintage tarzı fotoğraflar elde etmek için çekimlerinizi program üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamada vintage tarzı fotoğrafların bütünlüğünü sağlayan ışık sızmaları ve eski makinelerin tarih damgaları da kullanabiliyorsunuz. Vintage tarzı çekimler için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir.

Yukarıda yazdığımız vintage fotoğraf uygulamaları arasından birini seçerek istediğiniz vintage görüntüyü oluşturabilirsiniz. Programlar içinde yer alan ücretli veya ücretsiz araçlardan faydalanarak vintage tarzı çekimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Tüm bu uygulamalar vintage tarzı fotoğrafları kolaylıkla çekebileceğiniz kolaylıktadır.

[widget-40]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30