Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Alanında Uzman Eğitmenler Foto Life Akademi

Kişisel ve Mesleki Gelişim Eğitimlerinde Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Kişisel gelişim eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi eğitmenleri tek çatı altında! Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı kişisel gelişim eğitimlerimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi kişisel gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

[widget-8]

Etkili İletişim ve İmaj Eğitmenlerimizle Stilinizi Oluşturuyoruz!

Başarılı bir fotoğraf sanatçısı sadece fotoğraf çekmede değil müşteri iletişiminden marka kimliğine, diksiyonundan zaman yönetimine kadar her şeyi doğru yapmalıdır. Bu amaçla kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerinde uzman isimlerle öğrencilerimizi bir araya getiriyor, doğru telaffuz ve etkili iletişim tekniklerini, kişisel imaj oluşturmayı, sakin ve sağlıklı düşünmeyi, zor insanlarla başa çıkmayı ve genç nesillere liderlik yapmayı öğrenmelerini sağlıyoruz.

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde İletişim ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veren, kitap ve makaleleriyle kişisel gelişim alanında meraklılarına faydalı bilgiler sunan, kariyer günlerinin ve organizasyonların tercih edilen konuşmacılarından olan eğitmenlerimiz sayesinde iş hayatında başarılı olmanın yollarını rakiplerinizden önce keşfedebileceksiniz.

Eğitmenlerimiz; Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi, Liderlik, Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri gibi eğitimlerle iletişim becerilerinizi geliştirmek ve özgün bir imaj yaratmak için sizlere destek oluyorlar.

[widget-19]

Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Eğitmenlerimiz Hayallerinize Yön Veriyor!

Stüdyonuzu açmak, reklam ve tanıtım firmanızı kurmak ya da kendi markanızı oluşturmak amaçlı girdiğiniz bu yolda alanında uzman mesleki gelişim eğitmenlerimiz sizlere yol gösteriyor. Marka yaratma ve yönetimini, dijital pazarlamanın sırlarını, sosyal medyayı başarılı bir şekilde kullanmayı, kendi web sitenizi yapmayı, fotoğrafçılıkta satış ve pazarlama tekniklerini Türkiye’nin en iyi mesleki gelişim eğitmenlerinden öğrenebiliyorsunuz.

Eğitmenlerimiz; Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Adwords, Etkili Sunum Teknikleri ve Wordpress gibi eğitimler veriyorlar.

Yüzlerce fotoğrafçının kendi markasını oluşturmasını ve pazarlamasını sağlayan eğitmenlerimiz, sektörün püf noktalarını ve sırlarını öğrencilerimizle paylaşıyorlar. Siz de girişimleri, sosyal medya çalışmaları, dijital pazarlama stratejileriyle adından söz ettiren eğitmenlerimizle tanışabilirsiniz…

İmajınızla Dikkat Çekmeniz ve Markanızı Büyütmeniz İçin Eğitmenlerimiz Yanınızda!

Temel ve mesleki fotoğrafçılık atölyelerimizden sonra size özel girişimcilik, marka yaratma ve yönetimi, satış ve pazarlama, dijital pazarlama, SEO gibi eğitimlerimizi alarak girişiminizi hayata geçirmenin yollarını öğrenebilir, markanızı daha çok kişiye ulaştırabilir, online olmanın gücünü kullanarak adınızı en çok tercih edilen fotoğrafçılar arasına yazdırabilir, rakiplerinizden 1 adım önde olabilirsiniz.

Stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak mesleğinizi hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

Mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizden yararlanarak hizmetlerinizi pazarlamak ve daha çok kişiye ulaşmak için ihtiyacınız olan bilgi ve deneyimi kazanabilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz. Foto Life Akademi kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri hep yanınızda…

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30